bildirgec.org

nzright

11 yıl önce üye olmuş, 210 yazı yazmış. 2 yorum yazmış.

Ticaretin Efendisi

nzright | 25 June 2010 10:12

Kendini Ticaretin Efendisi olaran tanımlayan Renault ticari araçlar yaz dönemi için bir roadshow düzenlemiş. Ticaretin Efendisi isimli websitesinde de bu roadshow hakkında bilgilere yer veriliyor. Roadshow takviminin de bulunduğu sitede ayrıca test sürüşüne katılmak için kayıt da olabilirsiniz. test sürüşüne katılıp renault master ı test edenler 1.500tl değerinde indirim çeki de kazanıyorlar.

Think+ Yüzünü Arıyor

nzright | 24 June 2010 10:31

“Güzelliğin ölçüsü yoktur” sloganıyla öne çıkan bayan hazır giyim markası think+ bedeni ile barışık olan büyük beden bir bayanın, en az normal kilolu bayanlar kadar güzel olabileceğini kanıtlamak için yüzünü arıyor. think plus yüzünü arıyor sitesinde 42beden ve üstü bayanlar yarışmaya katılabiliyor. Halk oylaması ile sonlacak yarışmada 10 aday seçilecek, birinciyi jürinin belirleyeceği yarışmada Think+ tüm katılımcılara %25 online indirim kuponu ve finale kalan 10 adaya Apple i-pod hediye ediliyor.
Yarışmanın birincisi ise bir yıllık profesyonel modellik sözleşmesi, profesyonel modellik kursu ve Çift kişilik Paris seyahati kazanacak.

Karşı Konulamayan Tarz

nzright | 17 June 2010 11:55

Braun un hazırladığı Karşı Konulamayan Tarz isimli siteye fotoğrafınızı yükleyip istediğiniz şekli vererek traş ediyorsunuz.

Oluşturduğunuz birbirinden çılgın sakal tarzlarını arkadaşlarınızla paylaşıp çekilişe katılarak sony vaio,iphone 3g s,playstaion3 yada braun cruzer kazanma şansını da yakalayabilirsiniz.

Sence En Çok Kime Bravo

nzright | 16 June 2010 10:02

Fiat Bravo otomobili satışı için yeni bir taktiği hayata geçirmiş. en çok bana bravo isimli sitesine girip facebook’a bağlandıktan sonra profilinle eşleştiriyorsun. Arkadaşların sana bravo dedikçe, çekiliş hakkı topluyorsun ve 1 FIAT Bravo kazanma şansı yakalıyorsun.
Eğlenceli bir uygulama, denemeye değer.

Yeni İletişim Devi

nzright | 16 January 2010 15:10

Birkaç gündür gazetelerin başlıklarında “Türkiye’nin Yeni İletişim Devi” sloganıyla göze çarpan Yeni Rakı yeniiletişimdevi isimli bir websitesi hazırlamış. İnteraktif olarak sizi karşılayan siteye giriş için 18 yaş şartı aranıyor.
Ayrıca sitede size verilen kodu girerek sweatshirt kazanmanız da mümkün. Formu dolduran her 100. kişi kazanıyor.

Jacobs Karşı Konulmaz Keyif

nzright | 02 November 2009 09:59

Krallara layık kahve sloganıyla öne çıkan Jacobs; Karşı Konulmaz Keyif adlı bir site düzenlemiş. Kahveler ve Tarihçeleri hakkında bilgilere de yer veren sitede; Keyif Kulübüne üye olduktan sonra 26 Ekim-31 Aralık 2009 tarihleri arasında Migros mağazalarından Jacobs Monarch Çözülebilir Kahve alırsanız; Turkcell den 25Kontör kazanıyorsunuz. bunun için yapmanız gereken sadece; migros kasa fişinin altındaki şifreyi göndermeniz.

Beni Koruyun

nzright | 04 June 2009 16:58

Doç.Dr. Ayten Erdoğan çocuklara yönelik istismar ve tacize karşı gönüllü bir platform oluşturmuş. Beni Koruyun sitesinde çocuklar gençler ve yetişkinler için olmak üzere; üç ana bölüm bulunuyor. Yeni açılan platforma siz de destek olabilirsiniz.

Öğrencidir Ne yapsa Yeridir

nzright | 26 May 2009 16:09

Çoğu kez rastladığımızda “bukadarına da pes!” dediğimiz icatlara! tanık olmuşuzdur öğrenci evlerinde. Enbasiti; tost makinesinin bulunmadığı evlerde ısınan tava üzerinde çaydanlık ile sıkıştırılarak yapılan tostlar:)

daha ucuzu varken neden pahalısını seçeyim; Aklımı Seveyim sloganıyla piyasaya çıkan beyaz eşya üreticisi Regal öğrenci evlerindeki icat ve fikirleri konu alan bir yarışma düzenlemiş ve öğrenci Ne Yapsa Yeridir sitesini hazırlamış. Siz de fotoğraf ve hikayelerinizi kullanarak yarışmaya katılabilirsiniz.

Ayrıca oy veren her 100.kişi regal den DVD player kazanıyor.

Kankalar Maça Gidiyor

nzright | 25 May 2009 11:45

Efes Pilsen tarafından hazırlanan Kankalar Maça Gidiyor sitesindeki 20 soruyu cevaplayıp kankanıza da gönderiyorsunuz; o da soruları yanıtlıyor. O hafta ençok puanı alan 5 kanka seçtikleri maçı birlikte izleme şansı kazanıyor.
Maç izleme noktaları ve haftanin fikstürü de sitede ayrıca belirtilmiş.

Cömertlik Tatlı Şeydir

nzright | 18 May 2009 09:59

Eskiden sadece yazın tüketilen bir besin olan dondurma; artık Algida tarafından üretilen Carte d’or ile yaz kış sofralarımızda. Carte d’or çeşitlerinin tanıtılması amacıyla yeni bir site hazırlanmış. Tv reklamlarında da tanıtımı yapılan Cömertlik Tatlı Şeydir sitesinde; Carte d’or’dan kutu kutu süprizler de sizleri bekliyor. hergün fotoğraf yükleyen 10.kişi hem kendi kapaklı kutu tasarımını hem de süpriz bir hediye kazanıyor. Ayrıca sitede; haftalık kültür ve sanat etkiinlikleri hakkında bilgilere de yer verilmiş.