bildirgec.org

mediamonster

11 yıl önce üye olmuş, 29 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Danette Çat Kapı Bilgi Yarışması

mediamonster | 24 February 2010 16:19

Danette’nin Ziya Kürküt’ün sunumuyla Çat Kapı bilgi yarışmasını gerçekleştiriyor.Katılmak için web sitesini ziyaret etmek yeterli. Üye olduktan sonra oyunu oynayabilirsiniz. Çat Kapı stüdyoya ünlüler giriyor ve bu ünlülerle ilgili soruları cevaplıyoruz. Sonrasında ödül kazanma şansını elde ediyoruz.

Pınar Balık Restoranı

mediamonster | 13 October 2009 10:11

Pınar’ın dondurulmuş balık ürünleri için hazırladığı web sitesinde ürünlerle ilgili bilgi, Dilara Koçak’tan beslenme önerileri, tarifler ve balık restoranı oyunu yer alıyor. Pınar Balık ürünleri ile yemekler hazırlayıp müşterilere servis yaptığınız oyunun sonunda indirimli ürün almaya hak kazanıyorsunuz.

Turkcell:Çalarken Dinlet

mediamonster | 15 September 2009 10:18

Turkcell’in “Çalarken Dinlet” hizmetinden yararlanabileceğiniz web sitesinde sizi arayanların beklerken sıkılmaması için dinleyebileceği tüm şarkılar ve mesajlar yer alıyor. Tüm kategorilerde parçaların bulunduğu web sitesinden kolayca işlem yapabilmek mümkün.Siteye giriş yapmak istediğiniz zaman Turkcell Online İşlem Merkezine yönlendiriliyorsunuz.

Sihirli Ada

mediamonster | 09 September 2009 09:54

Türkiye İş Bankası’nın çocuklara yönelik olarak hazırladığı web sitesi Sihirli Ada’da İngilizce öğrenmek, hobiler hakkında bilgi edinmek, kitap okumak,oyun oynamak, masal dinlemek mümkün. Anne ve babalara yönelik bilgilendirici linklerin de bulunduğu sitede farklı yaş gruplarına yönelik aktiviteler yer alıyor. Eğlenerek öğretmeyi amaçlayan siteye üye olmanız yeterli.Web sitesi Young New Media tarafından tasarlanmış.

Büyüksün Maylo

mediamonster | 24 June 2009 10:08

Lila Kağıt tarafından üretilen Maylo için eğlenceli bir web sitesi hazırlanmış. Web sitesinde piyasaya giren tüm yeni ürünlerde olduğu gibi ürün bilgileri yer alıyor. Bunun yanında meraklısı için evde kağıt yapımına dair bilgiler de bulunuyor. Size özel köşesinde evde kullanabileceğiniz pratik bilgiler ve yemek tariflerine yer verilmiş. Ayrıca sitede bulunan maylo dizgisi ve maylo dikkat oyunlarını oynayarak keyifli vakit geçirmeniz de mümkün.