bildirgec.org

anti hakkında tüm yazılar

MİCROSOFT TAN BEDAVA ANTİ-HACKER YAZILIMI

eyupcan199 | 24 November 2010 15:59

Microsoftun ücretsiz olarak yayınladığı EMET(Enhanced Mitigation Experience Toolkit) adlı anti hacker programı sisteminizi program açıklarına karşı savunuyor.EMET bilgisayarınızda çalışmakta olan programların açıklarını tespit ederek oradan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı koruma sağlıyor. özellikle sistem ve program güncellemeyi sevmeyen kullanıcılar için geliştirilen programı denemenizi tavsiye ederim.

link:http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=4a8a9171-5a11-4d58-aa34-95c855f69c39

1 Milyon Virüs’e doğru

Anonim | 07 April 2008 09:27

Bilgisayarlarımızı virüs problemlerine karşı ne kadar güvenlik altına almaya çalışsak da, neredeyse her gün yeni virüs tehditleri ile karşı karşıya kalıyoruz.

Anti-Spam ve Anti-Virüs çözümleri sunan güvenlik yazılımları firması Sophos ‘ un üst düzey teknoloji yetkilisi Paul Ducklin “ 20 Yıllık geçmişi olan Malware( zararlı yazılım)’lerin en tehlikeli olanları son 6 ay içerisinde üretildi” diyor.

Anti Pacman

abacus | 24 August 2007 01:27

http://www.sugar-free-games.com/playgame.php?game=1013

Anti-Converse Hareketi Başlasın… >:(

cossack35 | 22 June 2007 18:14

şu iğrençliği moda yapan zihniyetten tiksiniyorum...
şu iğrençliği moda yapan zihniyetten tiksiniyorum…

Yazmassam çatlardım, isteyen ciddiye alarak, isteyen dalga geçerek okusun. İkisi de kabulümdür… 🙂

Converse…
Hem sürü psikolojisinin, hem özentiliğin, hem enayiliğin en güzel ve en bariz örneğidir converse…
Kendisini dünyanın merkezi zanneden birkaç kişi bir şeyler giymeyegörsün, aman Tanrım, moda artık odur. Artık bir insanın şık giyinmesi, üzerindekini yakıştırması artık tamamıyla o şeyi giyip giymemesine bağlıdır.

Spam: Vıcık vıcık e-posta laneti

tuningturgay | 22 November 2006 08:51

Spam nedir? Yağlı domuz etidir. Ayrıca “Seymen Ağa ile Bahar videoları sıcak sıcak geldi”, “Sibel Kekilli’nin metod oyunculuğu ile çektiği filmler için tıklayın”, “Bedavaya bilgisayar verelim”, “Ayda 1500 dolar verelim”, “vallahi verelim”, “lütfen verelim” konulu e-postaların ortak ismidir. Bunlar siz istemeden gelir, bir kere dadandılar mı artık hiçbir şey fayda etmez. Keşke bu yazıda mucizevi bir çözüm sunabilsek ama öyle bir çözüm maalesef yok, yapabileceğimiz çektiğiniz acıyı biraz hafifletmek ve en baştan acı çekmemeniz için yapmanız gerekenleri saymak.

Sophos’tan ücretsiz Anti-Rootkit

| 28 August 2006 20:48

Anti-virus çözümleriyle tandığımız Sophos firması ücretsiz olarak oldukça başarılı bir Anti-Rootkit aracı kullanıma sunmuş.
Haberi okumak için .:
Sophos Anti-Rootkit’i indirmek için .: