Hayır, Hayır demektir...
Hayır, Hayır demektir…

Bu bayan Sally’nin kariyeri için bir dönüm noktasıydı. Toplantıya yetişebilmesi için Londra’ya gitmeliydi. Kısa yoldan Hackney üzerinden geçip toplantının olduğu batı bloğuna gidecekti. Bölgeyi pek bilmiyordu. “Ne olabilir ki?” diye düşündü ama bu hata günün sonunda onun kariyerinde ve hayatında büyük bir değişime yol açacaktı. Sally, Hackney’in Londra’nın en tehlikeli bölgesi olduğunu tecavüze uğradıktan sonra öğrenecekti. Hayatta kaldığı için şanslı mıydı?”(bkz yazı sonu notu)

Sonnet Ehlers Rape Axe i tanıtıyor...
Sonnet Ehlers Rape Axe i tanıtıyor…

Hikayeye istinaden Sonnet Ehlers adlı bir bayan da çevresindeki tecavüz kurbanlarının artmasıyla duruma bir dur demek üzere Rape-aXe adlı bir ürün üretmiş. Bu icat bayanın cinsel organının içerisine yerleştiriliyor ve saldırı anında saldırganın penisine yapışarak elle çıkarılamayacak şekilde (bir şekilde uzvunu koparırsa o ayrı) acı verip ancak cerrahi müdahale ile çıkarılmasına olanak veriyor. Tabii müdahale için hastaneye giden suçlunun penisinde Rape-aXe i gören doktorların polise haber vermesi suçluyu yakalatıyor..

Kullanımı bayan kondomu gibi...
Kullanımı bayan kondomu gibi…

Yapmanız gereken tehlikeli bir bölgeye gitmek zorundaysanız ürünü dışarı çıkmadan yerleştirmek. (Paranoyaklaşıp her an takmayın bence). Kullanımı sırasında bayana hiçbir acı vermeyen ürün (belki bir tampon kadar rahatsız eder) tecavüzcü için inanılmaz rahatsız edici acılar yaratmakta. Hijyen olarak da sağlığa zararlı bir tarafı yok (muş) tabii takıp günlerce orada unutmazsanız. Ki unutursanız eşinizin ya da partnerinizin durumunu düşünmek istemiyorum.

Belki tecavüzü engelleyemez ama acı vereceği kesin...
Belki tecavüzü engelleyemez ama acı vereceği kesin…

Ürünün mantığını kavramak isterseniz videosunu bu adresten izleyebilirsiniz. Ayrıca Sonnet Ehlers yarattığı ürünün global olarak satışını sağlamak için ilgili ortaklar arıyormuş. Eğer bu ürünü ülkemizde satmak isterseniz ürünün sitesinden bayan Sonnet’le irtibata geçebilirsiniz.Yazı sonu notu: Sitemizde yazmaya başlamadan önce birçok yerde yazdım. Birçok yerde ürün test ettim ve bu güne kadar sitemizde bir çok ürün haberi verdim. Ama çok azı beni bu ürün kadar şaşırttı. Yazının başında okuduğunuz küçük hikaye klavyemden gerçeklere dayanarak birkaç olayın birleştirilmesi ve kurgulanmasıyla yazılmıştır. Pek gündeme gelmiyor (bir o kadar kurbanda utancından kimseyle bu durumu paylaşamıyor) ama her gün onlarca bu tip sapıkların vakaları ile karşılaşılıyor. Sonuç, hayatta kalan kurbanların yüzde doksanında geri kalan yaşamları boyunca süre gelen bir yıkım ve gelecek nesillerin yetiştirilmesinde bozuk psikolojilerin etkileri oluyor.