Mp3 Çalıcınızın Sesi Az Mı Geliyor?

Boomcase
Boomcase

Taşınabilir müzik aygıtları çıktı çıkalı bir dönem çok popüler olan boombox diye tabir edilen sistemler piyasadan geri çekildiler. Her ne kadar yeni nesil boombox lar son dönemlerde kendilerini göstermiş olsalar da eski popülaritelerini yakalamaları imkansız gibi.

BoomCase Thumpinator Favori modelim...
BoomCase Thumpinator Favori modelim…

Kişisel müzik çalarlar kaliteli müzik dinletiyorlar da müziği birçok kişinin dinlemek istemesi durumunda gerçekten çok yetersiz kalıyorlar. Düşünün pikniğe gittiniz, yada bir dans çalışmasındasınız yada bir sokak performansı sergileyeceksiniz. Bu gibi durumlarda mp3 çalarınızın imdadına Boomcase ler yetişiyor!

Boomcase Gibson Gitar Desparados?
Boomcase Gibson Gitar Desparados?

Mantık Mp3 Çalıcınızın ekstra bir güç kullanmadan kuvvetli ses çıkışı sağlaması üzerine kurulu olan bu ürünlerde nostaljik havanın esintilerine her şekilde rastlamak mümkün. Boombox ruhunu taşımanın yanında eski bir bavul görünümünde olması hem taşınabilirliğini hem de nostaljik ruhunu arttıran etkenlerden.

BoomCase Swirly Shirly
BoomCase Swirly Shirly

Çok çeşitli model, ebat ve ses çıkış gücüne sahip Boomcase lerin ortak özellikleri hem kablolu hem de şarjlı olarak kullanılabilmesi ve en az yedi saat boyunca aralıksız müzik keyfi yaratmaları! Tabii onlara birkaç küçük hamleyle gitarınızı yada çeşitli enstrümanlarını bağlayarak güçlü ses çıkışlarıyla unutulmaz bir sokak performansı da sergilemeniz mümkün.

BoomCase Ripper Yeni Moda
BoomCase Ripper Yeni Moda

Eğer sizde bu ürünlere görür görmez aşık olanlardansanız 200$ ile 550$ arasındaki fiyatlarla çok orjinal bir hediye de olabilecek Boomcase lere bu adresten ulaşabilirsiniz…

Boomcase birçok farklı modelden dilediğinizi seçebiliriniz...
Birçok farklı modelden dilediğinizi seçebiliriniz…