Antivirüs ve güvenlik programlarına ihtiyaç duyanlar için en iyi 10 programı listeleyelim.avast! Virus Cleaner 1.0.209.3oldukça sağlam bir virüs veri tabanına sahip ücretsiz bir program. oluşturduğunuz güvenlik duvarı ile sisteminizi zararlılardan koruyabilirsiniz.

avast
avast

ABI Secure Proprogramın deneme sürüdür. tam sürümü için ücret gereklidir. (29.99$)

abi secure pro
abi secure pro

A-squared Anti-Spam [RC1]e-mailleriniz yoluyla bulaşabilecek tehditleri önler. oldukça güçlü bir program.

asquared
asquared

Kerio Personal Firewall 4.2.1.896 Finalağ bağlantıları sızmalarını tespit eden internet ve güvenlik duvarı. ücretsiz program.

kerio personel firewall
kerio personel firewall

Trojan Guarder 5.46basit ve kullanışlı bir program. trojenleri sizin onayınız gerekmeden yokeder.

trojen guarder
trojen guarder

6F-Prot Antivirüs 3.16fson derece kaliteli ve güçlü bir program. buradan deneme sürümünü indirebilirsiniz. 175000 virüsü tanıma ve silme kapasitesine sahip.

f-prot
f-prot

avg antivirüs free edition ücretsiz olarak ev kullanıcıları için tasarlanmış son sürümünü bulabileceğiniz kullanışlı bir anti virüs programı.

avg anti-virüs
avg anti-virüs

avira antivir personelmalware,trojen, arkakapı, gerçek zamanlı virüs takibi koruma yöntemleridir. bilinen ve henüz bilinmeyen birçok tehlikeye karşı ücretsiz olarak korunabilirsiniz.

Avira antivir
Avira antivir

trojen guarder 5.46advanced file security pro3.1.2 dosya güvenlik ve şifreleme aracı. klasör ve dosyalara özel şifreler koyun, ücretsiz.

advanced file security
advanced file security

safe’n’ sec 2009 personalözel koruma yöntemleriyle bilgisayarınıza gelecek saldırılara karşı koruyor. dahili virüs taraması ve dahili kişisel firewall mevcut. banka işlemlerinizi ve kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. tam sürümü 29.33$

safe'n' sec
safe’n’ sec

kaynaklartürkprogramdownloadchip