Evde hayvan besleyenlerin çoğunun ortak problemidir bir yere gidildiğinde can dostunun yemeğini nasıl yiyeceğini düşünmek. Çok yemek koyarsanız muhtemelen ilk saatten hepsini yiyecek ve sonra aç kalacaktır. Şimdiye kadar uygulanan en garantili yöntem ise komşuya anahtarı bırakmaktır. Tabii iyi bir komşunuz varsa.. Aynı zamanda tüm gün çalışanlar için de bir sorundur havyanların yemek işi.. Ama artık bu sorunlar Qose Digital Automatic Pet Feeder sayesinde ortandan kalkıyor..

Qose Digital Automatic Pet Feeder belirttiğiniz zamanlarda ve sıklıkta 4 güne kadar hayvanlarınızın yemeklerini yeterli miktarda yiyebilmelerini sağlayan bir zamazingo.

Ürünün üzerinde birbirinden ayrı 4 tane yemek bölümü var. Bu sayede 4 gün boyunca kediniz veya köpeğiniz yemeğini düzgün bir şekilde yiyebiliyor. Beslenme zamanlarını ayarlayabiliyorsunuz ve ürünün diğer bir güzel özelliği sesinizi kaydedebiliyor oluşunuz. Böylece yemeği hazır olduğunda dostunuza nasıl sesleniyorsanız yine o şekilde yemek vaktinin geldiği haber verilebiliyor.

Ürünün fiyatı £24.95 (€ 26.20) ama işlevi düşünüldüğünde çok da yüksek bir miktar değil. Ürünü almak isteyenler buradan alabilir.