bildirgec.org

mrsarkac

11 yıl önce üye olmuş, 27 yazı yazmış. 574 yorum yazmış.

huzur ve keyif,

mrsarkac | 20 February 2005 03:49

selimiye’nin iki adet gibi görünen minarelerine doğru yol alıyorum. neredeyse 5 yıldır geçmediğim yollar. hatırladığım şehir, çehresini değiştirerek beni şaşırtmaya çalışmış. eski otobüs terminalini geçerek eski cami’yle, selimiye cami’nin arasına geliyorum. kısa bir türk kahvesi molamı, karşımda eski cami’yi , arkamda selimiye’yi, sağ tarafımda da Hadrianus’in surlarını ve üç şerefeli cami’yi alarak konuşlanabileceğim çay bahçesinde veriyorum.

THe meaniNg of LiFe

mrsarkac | 01 June 2004 22:52

önce pc oyunuylatanışmış olduğum monthy pythongiderek hastalık haline gelmiş ve ingiliz kültürün film arşivindeki tüm filmlerini izlemiştim. şimdilerde digiturk’te oynuyor bu filmleri… txt:

“Well, it’s nothing very special…

Try and be nice to people,Avoid eating fat,Read a good book every now and then,Get some walking in,And try to live together in peace and harmony with peopleof all creeds and nations.”

Bizden biri,

mrsarkac | 27 November 2003 16:07

Bu küçük adam nasıl olmuştu da bir anda milyonlarca insanın sevgilisi oluvermişti? Bir kere, çok sevimliydi, kadınları güçlü kollarıyla değil kıvraklığıyla ve esprileriyle tavlayabiliyordu. Üstelik sıradan bir adamdı, bisikletiyle dolaşır, pizza servisi yapar, yamuk yapanı olay yerinde bir güzel pataklardı. Herhangi bir felsefesi yoktu, ancak Van Damme veya Arnie gibi hödük de değildi. Bir iş günü sonrası ara sokaklarda göreve hazır olarak dolaşır, yaşlı kadınlara veya sıradan insanlara sarkıntılık edenlere derslerini verirdi. Üstelik çok da hızlıydı, Hollywood senaristlerinin kırk yıl düşünseler bulamayacakları taktiklerle dövüşürdü.