bildirgec.org

yardım hakkında tüm yazılar

R10.Net hakkinda bir soru

bayraak | 15 August 2011 10:06

Selam arkadaslar.

Ne zamandir R10.net davetiyesi ariyorum ve cok acil ihtiyacim var. Elinde davetiyesi bulunan biri bana yardim edebilirmi. Kesinlikle guvenilir biriyim. Referans olarak bildirgecdeki profilime bakabilirsiniz. Acil olmasa aramazdim.
Mailim
[email protected]
Gonderirseniz cok memnum olucam.

Doğu Afrika Ölmesin

mansonilized | 11 August 2011 18:20

Doğu Afrika’ da yaşanan felaket birleşmiş milletler tarafından son 100 yılın en büyük doğal felaketi olarak nitelendiriliyor. Günde ortalama 1300 kişi ayda ortalama 40000 kişi ölüyor. Uzun uzun anlatmaya gerek yok. Yemediklerimizi çöpe atarken, içme suyuyla bahçe sulayıp halı yıkarken içimiz cız etmiyor. Bebekler ölüyor. Bitkiler ölüyor. Hayvanlar ölüyor. Doğu Afrika’da şu an insanlık ölüyor. Ne olur yardım edin. Smsle, bankayla, internet yoluyla… 5tl, 10tl, 2000tl… Ne olur ay yazık deyip geçmeyin. İnandığınız değer her neyse onun adına yardım edin. Allah için, insanlık için, vicdan için, sosyal ruh adına. Sadece ve ne olur yardımınızı esirgemeyin.

Türk Kızılayı’ ndan şaşmam diyorsak; buraya

İHH’ den yardım yapacağım dersek;

Online bağış için

Banka hesap numaraları için

Tellico yardım

blackromeo | 26 April 2011 13:59

Tellico adlı programı anlatabilecel varmı acaba? Ben bunu izlediğim filmleri derecelendirmek için kullanmayı düşünüyorum. Xp de kullanabilirmiyi programın anasayfasından birşey anlamadım yardımcı olursanız sevinirim. Anasayfa

Daha güzel bir dünya için.

Rick Deckard | 20 February 2011 16:05

teknolojiyi biraz geriden takip ettiğimiz için hayıflanır dururuz milletçe, sebebi bellidir, az kaynak ayrılmıştır yada baştaki insanlar yetersizdir. neden en önemli bilimsel araştırmaları yapanlar Türk değildir, vesaire..
herşeyi devletten beklemeden, kendi çapınızda “dünyanın iyiliği” için bir şeyler yapabilirsiniz isterseniz..
bunun için yapmanız gereken boinc programını bilgisayarınıza indirmek ve hali hazırdaki seçeneklerden bir ya da birkaçını seçmek.. bilgisayarınızın işlem gücü sayesinde, günde birkaç saat bu program çalıştıkça bilime katkıda bulunacaksınız..işte bu kadar basit. dünya için olumlu bir iş yaptınız bile.

Üç Mucize

Chat Noir 1 | 03 February 2011 10:09

Sizlerle paylaşmak istediğim enteresan bir anım var. Ben mahallemizdeki sokak köpeklerine hemen hemen her gün bir saatimi ayırarak yiyecek götürüyorum. Mahallemizdeki kasap, fırın ve bir iki restoran ile konuştum ve bana artan ekmek ve kemikleri veriyorlar. Bende onlara götürüyor ve yakınımızdaki açık yeşil alanda veriyorum. Sokak köpekleri dediğime bakmayın. Onlar benim çocuklarım gibi. Hepsinin bir adı var. Hepsini çok seviyorum. Onların yanında huzur buluyorum, hafifliyorum. İçim ısınıyor, sevgiyle doluyor. Bir gün, hatırladığım kadarıyla bundan üç dört sene önceydi, yiyecek taşıdığım pazar arabası ağzına kadar doluydu. Üstelik ayrıca büyük çöp torbası büyüklüğünde bir torbanın neredeyse tamamı da fırının verdiği ekmekler ile doluydu. Ağaçlık yol kenarından yürüyordum. Fazla insanın geçmediği bir yoldu. Kalabalık olmayan, sakin bir yol.

DEVLET BABA İŞSİZİN DAYISI OLUYOR

admin | 26 December 2010 00:06

İşsiz olanlar; üniversite mezunları,ev hanımları 18 yaşını bitirmiş bütün herkes.
Artık iş yapmak isteyene devlet karşılıksız yardım ediyor ve hibe kredi veriyor.
Nasılmı?
yazıyı mutlaka okuyun internette bazı uyanıklar bu tip kredileri nasıl alınacağına yönelik işlemleri “hine kredi nasıl alınır” adıyla kitap haline getirerek satıyorlar.
Diyelim ki ev hanımısınız yada üniversiteyi bitirmiş işsizsiniz yada ilkokul yada lise mezunusunuz ne olursanız olun sadece 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterli.

ÖLMEDEN ÖNCE MUTLAKA OYNAMANIZ GEREKEN 10 EFSANE OYUN.

eyupcan199 | 20 December 2010 17:21

Oyun dünyası gün geçtikçe katlanarak büyüyor. gelişen teknolojiler oyunların gerçeğe gittikçe yaklaşmasını sağlıyor.İşte bu karmaşık ortamda başarıyı yakalamış 10 muhteşem oyunu sizler için seçtik.

1. Call of Duty: Black Ops

2. Grand thief auto IV

Bütçelere Göre Laptoplar

dunker | 12 December 2010 20:02

Herkese merhaba.Bu yazıda laptop almayı düşünenlere yardımcı olmaya çalışacağım.Bunu yaparken önerdiğim laptopları bütçe gruplarına göre sınıflandıracağım.
Bütçesi 1000-1500 TL Arası OlanlarBir laptop almak için yaklaşık 1000 TL’yi gözden çıkarmış olmak gerekir.Bu bütçeye sahip olan arkadaşlara HP,casper,acer,dell gibi markaları önerebilirim.
Mesela şu ürünleri incelemenizde fayda var.EN BÜYÜK FACEBOOK SAHTEKARLIKLARI.

eyupcan199 | 06 December 2010 17:34

Gün geçmiyor ki insanoğlu internet aleminde yeni oluşumları kullanarak sahtekarlık yöntemleri geliştirmesin.

Yüz milyonlarca üyesi bulunan ve bir o kadar da takipçisi olan FACEBOOK internet dolandırıcıları için adeta bir cennet. Elde edecekleri kişisel bilgilerle neler yapabileceklerini kestirmek ise neredeyse imkansız. İşte sizlerin bu mağduriyete düşmemeniz için derlediğim birkaç FACEBOOK sahteciliği:

1-SAKIN PARA YOLLAMAYINBir tanıdığınız size zor durumda olduğu ve acil paraya ihtiyaç duyduğu yönünde bir mesaj atarsa kesinlikle inanmayın. Öncelikle yapmanız gereken mesajı atanı telefonla arayarak durumu doğrulatmak olsun. Unutmayın ki dolandırıcılar bu yöntemle binlerce liranızı çalabilir.

2-OLAĞANÜSTÜ GRUPLAR