bildirgec.org

verici hakkında tüm yazılar

KABLOSUZ USB ÇÖZÜMÜ

Beacool | 26 March 2011 12:33

KABLOSUZ USB ÇÖZÜMÜ

Wireless USB Kit Evet evet sizde istiyorsunuz...
Evet evet sizde istiyorsunuz…

Aslında şuan farklı bir ürün için başka bir yazıyı yarılamıştım. Ama internette, şuan size tanıtacağım ürünü görünce fikrim değişti. Geçenlerde size kolay ev içi usb iletişimini sağlayan bu ürünü ve kablosuz görüntü ileten şu ürünü tanıtmıştım. (yazımın kuvvetlenmesi için onları da okumanızı öneririm) Ama bu cihaz sanırım birçoğumuz için daha önce yazdığım üründen daha yararlı olacaktır…

Düşünün bir: artık hayatımızdaki cihazların hemen hemen hepsi usb uyumlu olarak üretiliyor. Şöyle bir masa üstüme baktığımda dahi sadece masamda yedi adet usb ürünü görebiliyorum. Pekiyi biri size bunları kablosuz olarak da kullanabileceğinizi söylese tepkiniz ne olurdu?

Bebek telsizinden sonra bebek kamerası

sCoRPionTR | 05 September 2010 14:32

Birçok ebeveyn çocukları yan odada uyurken uyandığında farkına varabilmek için bebek telsizlerini kullanıyor günümüzde. Ama gelişen teknoloji her alanda olduğu gibi bu alanda da kendini göstermiş durumda. Bebek telsizleri de artık yavaş yavaş bebek kameralarına dönüşüyor.

Kumanda Ayağa Düştü: Football TV Remote

geceyazankedi | 23 March 2010 10:02

“Nasıl bir işinize yarayacak ve çok kullanışlı mı acaba?” diye sorgulayabilirsiniz elbet ama futbol sektörünün neler satın aldırttığını az çok hepimiz görüyor bu işin piyasasını da farkedebiliyoruz.

Bu alet ise futbol topu şeklinde bir uzaktan kumanda çok dayanıklı, tekmelemeniz bile mümkün (abartmamak gereklidir ama bence) 7.8 metrelik alıcı imkanı var ve hemen hemen tüm televizyonlara uyumlu bir yapısı var. 20$‘a satın alanlar elbet olacaktır.

akvaryumlar için akustik verici

noname1 | 02 August 2009 17:41

Her ne kadar bizim ülkemizde büyük akvaryumlar olmasada, bu akvaryumlar için bir Türk tarafından tasarlanmış akustik verici, çok yakından görülen devasa deniz canlılarını duymayı da sağlayan bir konsept tasarım. Akvaryumun camına monte edilen alette, mikrofon ve hoparlör bulunuyor. Ses seviyesi ayarlanabiliyor ve pille çalışıyor. Ortasındaki butona basıldığında çalışmaya başlıyor. Tasarım Cenk Aytekin

Banyo’da Müzik Keyfi

geceyazankedi | 15 July 2009 15:30

Banyoda şarkı söylemenin ayrı bir akustiği olduğu bilinir. Ancak kendimize güzel gelen ses banyo dışında beklediğimiz kadar güzel olmayabilir. Eğer bunu kabul ettiremediğiniz bir arkadaşınız varsa ona hediye edebileceğiniz bir alette var demektir. Wireless Bathroom Speaker

Ürüne mp3 playerınızı bağlayıp alıcısını yanınızda istediğiniz yere götürebilirsiniz, buna banyoda dahil elbette. Suya dayanıklı mı bilinmez ama güzel bir alıcı verici ilişkisi kurulmuş gözüküyor.Ürüne 41$’dan sahip olmanız mümkün.

Deri altına çip yerleştiren Meksikalılar

pasacocugu | 25 August 2008 10:44

Deri altına yerleştirilen küçücük çiplere ajan filmlerinde rastlardık eskiden, artık bu çipleri sadece ajanlar kullanmıyor, Meksikalı zenginler, hatta orta sınıfa mensup insanlar da kullanmaya başladı bu çipleri. Kullanma sebebleri ise kaçırılma ihtimallerinin oranı!

Meksika ve Brezilya gibi ülkelerde haraç istemek için zenginler kaçırılmakta, kaçırılmaktan korkan zenginler ise bu çipleri şırıgayla deri altlarına yerleştirtiyorlar.

Çipler sadece pirinç tanesi büyüklüğündeymiş. Bu çipler kaçırılma esnasında uydu ile kaçırılan kişinin yerini tespit etmekte kullanılıyormuş. Merkezi Meksika’nın Quererato şehrinde bulunan Xega adlı güvenlik firmasının verdiği bu hizmetin bedeli, çipin yerleştirilmesi 4.000$, yıllık hizmet bedeli 2.200$.

sennheiser mx w1

schizophrenia13 | 05 January 2008 09:34

sennheiser mx w1
sennheiser mx w1

sennheiser’ın, kleer‘in kablosuz teknolojisini kullandığı kulakiçi kulaklığı mx w1, firmanın açıklamasına göre kullanılan kablosuz teknolojisi sayesinde cd kalitesinde ses sunuyor.

sennheiser mx w1 transmitter
sennheiser mx w1 transmitter