bildirgec.org

thinkgeek hakkında tüm yazılar

USB Pet Rock

omeroguz | 27 November 2009 10:37

USB Evcil Hayvan Taş
Mükemmel bir tasarımı olan taşa usb eklenmiş, böylece onu şarj edebiliyorsunuz. Yemek yedirmenize gerek yok, çünkü usb ile doyurabiliyorsunuz. Hep mutludur, uyumayı çok sever.

Mini Baz İstasyonu

kotaman | 02 April 2009 09:47

Her ne kadar ülkemizin %99’u kapsama alanında olsa da, bazen kapsama alanı dışında olabiliyor ya da zayıf sinyal yüzünden randımanlı iletişim sağlayamıyoruz. ThinkGeek firması USB ‘li sinyal yükseltici ile bu sorunlara çare olma amacında. Bu cihaz dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınızın çevresinde operatörünüzle olan bağlantınızda 2-3 dilimlik artış sağlayabiliyor. Ürün için yazılım kurmaya hiç gerek yok. USB bağlantısını sadece güç almak için kullanıyor.
Piyasa fiyatı 99$.
Kaynak

George Foreman USB iGrill

SCAR TISSUE | 15 October 2007 17:56

Usb zamazingolarını çok gördük. Bu da onlardan biri. Bilgisayar başında sağlıklı yemek yeme sorunumuz hepimizin oluyor. Doğru dürüst birşeyler yememekten şikayetçiyiz.

Takın bu “George Foreman USB iGrill” adlı zamazingoyu bilgisayarınızın usb girişine, ister hamburgerinizi hazırlayın midenize indirin. İster inegöl,akçaabat,tire,çine,tekirdağ veya anne usulü köftelerinizi hazırlayıp kurulun arkadaşlarınızla heroes izlemeye veya çok güzel bir film izlemeye. 🙂

8-bit Kravat

olcaygeldim | 13 October 2007 11:13

ThinkGeek sitesinin düşünceli çalışanları “Mario, Nintendo’ya iş başvurusunda bulunurken muslukçu kıyafetiyle gelmemiştir.” demişler ve 8 bitlik bir kravat takardı diye düşünmüşler. 24 liraya şuradan temin edebileceğiniz bu polyester kravat için her türlü insana uyar notu düşülmüş. Bağlama sonucu yaka kısmında oluşacak üçgen şekli 8-bit grafiklerde olamayacağı için bunu önleme amacıyla kolay kullanımlı tak-çıkar sistem uygulanmıştır.

zBoost, Cep telefonu sinyal güçlendiricisi

yenibirnickistiyorum | 11 July 2007 14:25

‘Telefon çekmiyor’ derdine -ve kısmen bahanesine- son verecek bir ürün geliyor. CDMA, GSM, TDMA AMPS, GPRS, EDGE, 1xRTT, ve EVDO alt yapılarını, kısaca tüm mobil ağları destekleyen cihaz, 1500 ft² lik alanda (~139 mt²) en düşük seviye çekim gücünü (5 diş üzerinden 1 diş), en yüksek seviyeye çekebiliyor (5 diş). zBoost isimli ürünü, buradan detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Wall-mounted computer

serdarsabri | 15 January 2007 17:26

Thinkgeek’ten alış-veriş yapanlar bilir, Thinkgeek sattığı ürünlerin tanıtımını yapmak için müşterilerinin ürünleri kullanırken çektikleri fotoğrafları da kullanır, hatta ayın en iyi fotoğrafı için 100 $‘lık hediye sertifikası verir. Bu fotoğraflar içinde benim favorim wall-mounted computer :

Tam bir open system, ayrıca kasanın ısınma derdi de yok!

USB Telefon Şarjı

2006 | 22 November 2006 15:08

Buradan detaylarına ulaşabileceginiz bu zamazingo Usb den şarj edilebilir telefon ve meyda oynatıcılar için baya elverişli gibi görünüyor. Şarjınızın ne zaman ve nerede bitecegi bilinmez. Pilli çalışan bu zamanzingo pilinizde bitmiş ise hiçbir işe yaramıyor da diyebiliriz : )

Açıklanan satış fiyatı: 7,99$

Bluetooth’lu Retro Ahize

2006 | 28 October 2006 17:22

Teknolojiyle beraber oldukça küçülen iletişim araçlarının tekelindeki telefon piyasasına eskileri ve rahatlıgı sevindirecek bir haber. Retro (kablosuz) ahizeler artık piyasada. Buradanürünün detaylarına ve resimlerine ulaşabilirsiniz. Bluetooth teknolojisi yardımı ile cep telefonunuza arayan biriyle artık rahat rahat ahizenizle konuşabilirsiniz. Tabi günümüz çantalarının hangisinde taşınır bu ürün orası bilinmez…

Açıklanan satış fiyatı : $39,99

RAM Kolye ve Küpeler

adoxus | 16 June 2006 16:30

RAM Kolye
RAM Kolye
RAM Küpeler
RAM Küpeler

Boynunuzda RAM çiplerinden oluşmuş bir kolye olsa veya kulaklarınızda RAM çiplerinden oluşmuş küpeler olsa ne kadar da yakışır size değil mi? El yapımı olan bu küpelerin her birinde 1 adet RAM çipi bulunmakta ve yaklaşık 5 santimetre uzunluğundalar. El yapımı kolyenin zinciriyse 40 santimetre uzunluğunda.