bildirgec.org

kotaman

11 yıl önce üye olmuş, 25 yazı yazmış. 2 yorum yazmış.

Lassa Ralli Pilotu Arıyor

kotaman | 21 December 2009 09:48

Lassa 2008 yılında yenilenen logosu ve motorsporları için yaptığı atılımlar sayesinde son yıllarda en çok dikkat çeken yerli lastik üreticisi oldu.

Efsane ralli pilotumuz Volkan Işık, Lassa Rally Team’in lideri, bir diğer yaşayan efsane Serkan Yazıcı ise direksiyon mahallinde Lassa Rally Team’i temsil ediyolar.

Böylesine tecrübeli ve kariyerli sporculara sahip olan Lassa Rally Team, bu oyun ile daha çok dikkat çekiyor ve bu spora tutku ile bağlı gençlere bir şans tanımış olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Mülteci Uzaylıların Hikayesi: “District 9”

kotaman | 29 September 2009 12:36

Belgesel tadında, amatör ve gizli kamera kayıtları kullanılarak renk katılmış, imdb‘ye hızlı bir giriş yapmış sıradışı bir bilimkurgu dersek az bile demiş oluruz. Güney Afrikalı genç yönetmen Neill Blomkamp ilk yapımcılık tecrübesinde sınırlı bütçeyle olağandışı görsel efektler kullanarak bilimkurgu tarihinde hiç değinilmemiş bir konuyu ele almış “Ya uzaylılar bize muhtaç kalırsa?”

1982’de Güney Afrika’nın en kalabalık 2. şehri olan Johannesburg semaları devasa boyuttaki uzay gemisine ev sahipliği yapmıştır. İnsanlar önce korku ve telaşla yaklaşarak havada asılı duran gemiyi uzaktan incelemişler, sonra da içine girmeye karar vermişlerdir.

Teyp Kasetlerinizi MP3’e Dönüştürün

kotaman | 06 April 2009 19:53

Çok sevdiğiniz kasedinizinde bulunan parçaları MP3 oynatıcınıza atmak istiyorsunuz, ama hem internette hem de müzik marketlerde albümü bulamıyor musunuz? Bu küçük bir ihtimal ama, albümleri bulsanız bile size pahalıya patlayabilir değil mi ?

Tape Writer
Tape Writer

TapeWriter, bu noktada size yardımcı olarak eski kasetlerinizdeki parçaları, modern çağımızın vazgeçilmezi dijital MP3’lere dönüştürebilen bir aygıt. Eğer arşiviniz çoğunlukla kasetlerden oluşuyorsa, bu cihazı satınalarak uzun vadede kazançlı çıkabilirsiniz. Cihazın özellikleri :

Tape Writer
Tape Writer

Uykusuzlar için uyku koçu

kotaman | 06 April 2009 18:41

sleep coach
sleep coach

Bazen uyumak zorunda olduğumuz halde hiç uyuyamayız ya da fobilerimizden ötürü uykuya dalmak tam bir işkence olabilir. Bu ürün bu noktada devreye girerek size çok yardımcı olabilecektir. Cihaz, yoga yaparken de kullanılan nefes alma teknikleri ve stres azaltma meditasyonlarını temel almakta.

Tavana doğru yaydığı hoş mavi ışık ile nefesinizi senkronize ettiğinizde derin bir uykuya rahatça dalabileceksiniz.

Zamazingomuzundiğer özellikleri şunlardan mürekkep :

Last Graph (Last fm’in grafiği)

kotaman | 06 April 2009 16:55

Grafiklerden hoşlanıyor musunuz? Dinlediğiniz müziklerin sayısının grafiklerle birleştirilmiş halini pdf olarak görebilirsiniz. Last fm kullanıcısıysan ve düzenli olarak skroplama yapıyorsan bu site tam sana göre. LastGraph ‘ta kullanıcı bilgilerini girmen ve birkaç dakika beklemen yeterli.

2 tür grafik çeşidi mevcut, istediğini seç istatistiğine sahip ol.

Kaynak

7 Port’lu Mini USB Hub

kotaman | 03 April 2009 18:06

7 portlu USB hub
7 portlu USB hub

Aynı anda USB ile çalışan gereğinden fazla alet mi kullanıyorsun? Bu ürün senin ve USB bağımlıları için tasarlanmış, normal bir fiyatla $15’a piyasaya sürülmüş. USB Mirror 7-Port Hub size aynı anda 7 aleti kolayca ve hızlıca çalıştırmanızı sağlıyor.

ergonomik ve hafif
ergonomik ve hafif

60mm x 60mm x 20mm boyutlarında, 37 gram ağırlığında oldukça küçük, hafif ve ergonomik olan bu USB hub, Microsoft Windows 2000, XP, and Vista ile uyumlu çalışıyor.

Ford Mustang altyapılı, elektrikle çalışan spor araba Sigma GTE

kotaman | 03 April 2009 16:45

Sigma GTE
Sigma GTE

Elektrikle çalışan spor araba üretiminde son yıllarda önemli bir artış yaşanıyor. Birçok firma gelecek vaadeden bu alanda yatırımlarını yoğunlaştırıyor ve yeni modeller piyasaya çıkıyor. İşte onlardan biri Sigma Motorworks GTE. Yapımında efsanevi model Ford Mustang’i temel alan bu elektrik canavarı 2010 ‘da piyasaya sürülecek. Birkaç özelliğinden bahsedersek: