bildirgec.org

test hakkında tüm yazılar

El Aynası

mavilikler | 28 June 2011 09:13

Yaşlanmak buydu işte! Bir kapıyı açıp girmek ve bir gölge gibi süzülmek içeriye… Gülüşün, bakışların oradaki yüzlerden tekinde bile bir yansıma bırakmadan; aynasız kalarak oradaki sandalyelerden birine ilişivermekti.

Oturur oturmaz çantasına saldırdı ve el aynasını çıkarıp büyük bir susuzlukla yüzünü seyretmeye başladı. O ayna günlerce çıkmazdı o köşedeki yerinden. Gözler kendisine bu kadar küskün değildi o zamanlar. Kendinden izleri bol bol görebiliyordu her yerde. Bir gülüşte, fazla uzayan bir bakışta saçlarının evden çıktığı kadar mükemmel göründüğünü keşfedebiliyordu.

hangi antivirüs daha iyi 2011

0slck0 | 22 April 2011 20:07

artık bilgisayarlarımızın vazgeçilmez parçası olan antivirüsler ne kadar iyi? hangisi daha çok zararlı buluyor? bunları merak ediyorsanız işte
av-comparatives sitesi bizim için bu testi gerçekleştiren hatrı sayılır sitelerden biri. hatrı sayılır diyorum çünkü bir çok antivirüs programının sitesinde ödüller kısmında av-comparatives amblemini görebiliriz. bu detaylarını vereceğim test şubat 2011 e ait son testtir.

ilk olarak şunu belirtelim. test sonuçlarında verilen sertifikalara etki eden iki faktör var. bunlar:
1- tarama sonundaki bulma oranı
2- yanlış alarm sayısı (zararlı olmadığı halde zararlı gibi görme)

Nostalji Uzmanı Testi

motodelisi | 04 April 2011 16:54

Nostalji sevenlere, hafızam fil gibi diyenlere kendilerini test etme şansını Bomonti Nostalji Uzmanı Testi veriyor. On soruyu en kısa sürede cevaplayan kişiler nostalji uzmanlığında profesör mü, doçent mi, doktor mu yoksa tarih bilmezler mi görecekler. İlk 100 kişiye girenler nostaljik cd ve dvd’lerden oluşan Nostaljik Hediye Paketi kazanacak. Eskileri hatırlayıp, eğlenmek için güzel fırsat Bomonti Facebook Hayran sayfasına!

SADECE 4 HAREKETLE MÜKEMMEL VÜCUT

gezginciyim | 24 December 2010 14:37

Biçimli,düzgün duruşlu ve bakışları üstümüze çekmeye yetecek kadar kaslı bir vücudu her erkek ister.
programda toplam 4 hareket var sırasıyla:

dumbbell clean and press
dumbbell clean and press

7 adet Mobil Web Sitesi Test Aracı

dextarus | 22 November 2010 23:57

Günümüzde artık bir çok kişinin akıllı telefonu var ve site sahipleri sitelerini bu akıllı telefonlara uygun versiyonlarını tasarlıyorlar. Yazımda bahsedeceğim 7 araç sayesinde web tasarımınızın akıllı telefonlarda nasıl bir performans göstereceğini bulabilirsiniz.

iBBDemo2
iBBDemo2 bir Adobe Air programı ve size sitenizin iPhone ve iPadde nasıl gözükebilceğini gösteriyor. iOS ailesinin mobil sistemlerinde Web programlarının nasıl çalışacağını test etmek için güzel bir araç.

2010 Kpss Sonuçları

witamin | 10 August 2010 12:07

Türkiye’ de şu sıralar bir çok kişinin gözü, kulağı kpss sonuçlarında.Her yıl sınavı takibeden 30-31 gün sonunda açıklanan kpss sonuçları bu yıl da 11 Ağustos Çarşamba günü saat 14:00 dan sonra açıklanacak.Sonuçlar açıklandığında bu linkten sınav sonucu öğrenilebilir.

Ticaretin Efendisi

nzright | 25 June 2010 10:12

Kendini Ticaretin Efendisi olaran tanımlayan Renault ticari araçlar yaz dönemi için bir roadshow düzenlemiş. Ticaretin Efendisi isimli websitesinde de bu roadshow hakkında bilgilere yer veriliyor. Roadshow takviminin de bulunduğu sitede ayrıca test sürüşüne katılmak için kayıt da olabilirsiniz. test sürüşüne katılıp renault master ı test edenler 1.500tl değerinde indirim çeki de kazanıyorlar.

KiFit Sizi Size Anlatıyor!

Beacool | 18 June 2010 13:01

Koşu bantları sizede komik gelmezmi?
Koşu bantları sizede komik gelmezmi?

Spora gitmek” diye bir moda var. Evet, aslında önemli bir olay ama bazıları buna gerçekten bir sosyal gruba katılabilmek ya da gösteriş amacıyla gitmekteler. Amaç ne olursa olsun o an için sonuç yararlı olsa da o grubun içine girmeyi başaran ya da amacına erişen şahıs beyninde sporla birlikte bir yaşamı ilke edinmediği için sürdürmeyip bir süre sonra spora gittiğinin önceki döneminden daha kötü bir pozisyona düşüyor…

Oysa spor illa spor salonunda yapılması gereken bir olay değildir. Her şeyden önce beyinde başlayan ve yaşama adapte edilince bir parçanız haline gelip sizi zinde ve fit tutabilen bir yapıdadır. Ama nedense bazıları sahilde koşmak yerine bantları, şınav mekik gibi kendi başınıza yapılabilecek hareketler yerine ise aletlerle çalışmayı seçiyorlar. Nedense spor, para verildiği için yapılan bir olgu haline dönüşmüş durumda.

Karşınızda KiFit Armband
Karşınızda KiFit Armband

Bu ürünümüz kendin kendine spor yapabilenlere bir istatistik, moda için “spora giden” grup içinse günün geri kalanında nasıl tembel bir yaşam sürdüklerinin kanıtı olacak bir icat. KiFit Armband (kolbandı) ismiyle satışa çıkmış bu ürün sizin gün içinde yaptığınız hemen hemen her şeyin kaydını tutacak bir görev üstlenmiş.

İphone 4g Kamera Performansı

bilgihastasi | 10 June 2010 18:33

İphone 4g Kamera Performansı İphone 4g ya da diğer adıyla İphoneHD’nin en çok merak edilen yönlerinden birisi de kamera çözünürlüğü ve performansıdı. Nitekim yeni İphone’nun kamerasının 5mp olması İphone hayranlarının bir çoğunu sevindirdi. Ancak yine de ub kameranın görüntü kalitesinin test edilmesi gerekiyordu. Bu testi birileri çoktan yapmış ve aşağıdaki resimleri çekmiş.

IE Tester ile sayfalarınızı test edin

Yavzas | 04 June 2010 16:16

web tasarımcılarının en büyük sıkıntılarından biriside tüm browserlar ile uyumlu tasarımlar oluşturmak. bitti denilen bir site başka bir browsarda denendiğinde sonuç hayal kırıklığı olabiliyor. Bunların en başında sorunlu kardeşler olarak akıllarda yer etmiş olan ie serisi gelmekte. özellikle ie6 tam bir baş belası olarak hafızalara kazınmış durumda, her n kadar günümüzde kullanım oranı azalmış olasada hâla azımsanmayacak bir çoğunluk ie6 kullanmakta ve da ister istemez tasarımcının tasarımlarını ie6 uyumlu hale getirmesini gerektirtmekte…