bildirgec.org

temizleyici hakkında tüm yazılar

Duşakabin ve Armatürleri nasıl temizleyebiliriz?

babasev | 02 March 2011 21:09

Özellikle duşakabinleri temizlemek zor, hatta bazen de imkansız gibi görünür. Ama inanın zor değil. Sadece doğru ürünü kullanmanız gerekir. Bu tür yüzeylerde duş esnasında biriken sabun artıkları sıcak su ile birleşir ve yüzeylere yapışarak tutunur. Buna ilave olarak kullandığımız şebeke suyunda bulunan mineraller ve kireç de yine sıcak suyun etkisiyle yüzeylerde kalıcı, zor temizlenen lekeler oluşturur. Temizlik yaparken bu lekeler çıkmış gibi görünse de yüzeyler kuruduğunda beyaz lekeler olarak yüzeyde tekrar görünürler. Bu konuda sizi yepyeni bir ürün önermek istiyorum. www.Sabunix.com web sitesinden edineceğiniz “Duşakabin Temizleyici” ile duşakabin yüzeylerine tutunan zor leke ve sabun artıkları kolayca çözünür ve temizlenir. en iyi sonuç için her duş sonrası ürünü temizlenecek yüzeylere sıkmanız ve biraz bekleyip durulamanız yeterli olacaktır.

UV su temizleyici

nazrdogan | 22 November 2010 13:40

uv surahi
RESTORE

Evlerde kullandıgımız su filtreleri genelde ağır metalleri ve kloru tutar ve bu da suyu yumuşatır ve sadece suyun lezzetini artırıp kurşun gibi ağır metallerden bizi korur. Homedics tarafından geliştirilen bu ürün ise klasik filtrelemenin yanı sıra UV teknolojisiyle işlenen sudaki bakterilerin %99.9999’unu, virüslerin %99.99’unu ve mikrobiyal keselerin %99.95’ini yok ediyor. Bu sayede içme suyunu çok sağlıklı bir sekilde tüketmemize imkan sağlıyor.

Usb Parlatıcı

Beacool | 25 May 2010 15:58

Yok artık!
Yok artık!

Bilgisayarımızın klavyesi, laptop ya da netbooklarımız evimizde bulunan en bakteri yuvası ve pislik taşıyan ürünler. Mikrobu ya da bakterileri geçersek üzerlerinde biriken toz ya da kirler yüzünden aslında çok daha uzun bir zaman bizimle birlikte yol alacak teknolojik oyuncaklarımız yollarını erken ayırmak zorunda kalıyorlar…

Yukardaki resmi temizlemek için yeterlimi?
Yukardaki resmi temizlemek için yeterlimi?

Usb hakkında bugüne kadar gerekli gereksiz birçok ürün yapıldı. Hava nemlendiricisinden sanal bebeğe, koku vericisinden toz emiciye kadar birçok tasarım satıldı. Usb’ler her şeyi temizlediler de bir kendilerini temizleyemediler.

Mikrop Temizleyici

karbeyaz | 06 September 2008 17:07

Mikropları görmenin çıplak gözle mümkün olmadığını biliriz ve bir evdeki imkanların mikroplardan kurtulmak için pek yeterli olmadığının da farkındayızdır. Evlerde mikroplardan kurtulmak için tasarlanmış olan Germ Guardian iyi bir çözüm olabileceğe benziyor. Şarj edilerek çalışan kablosuz elektik süpürgesinin şarj ünitesi, içerisinden geçen havayı UV ışınlarına maruz bırakıyor. Böylece işlediği havadaki mikropları %99 oranında inaktive ediyor.

mini bilgisayar süpürgesi

yunusemreklk | 20 April 2008 21:46

TOZ DÜŞMANI
TOZ DÜŞMANI

Klavyenizdeki, kasanızın içindeki, monitörünüzün ayaklığındaki, bilgisayar masanızdaki, tozlardan siz de bıktıysanız bu ürün ilginizi çekebilir.

Gördüğünüz küçük şirin ekipman bilgisayaranızı ve bilgisayarla ilgili kirli ve tozlu herşeyi temizlemek üzere tasrlanmış. Yağlı yapışkan lekeler hariç geri kalan tozlu, kırıntılı, kirleri bununla kolayca temizllemek mümkün. Yediğiniz bisküvi sonrası artıklar, köşelerde iğrenç görüntü oluşturan yıllanmış tozlar. Göremediğiniz karanlık bölgeler için tasarlanmış birde LED ışığı da mevcut. Dar yerlere girebilecek başlığı, yüksek emiş gücü ve ekstra fırçalı hortum aparatıyla artık tozlar tarih oluyor! Üstelik priz aramanıza gerek yok usb girişine takacağınız tek bi kablo ile bilgisayardan altığı elektrik ile çalışan USB Vacuum Cleaner taktıktan hemen sonra herhangi bir yazılım yüklenmeksizin anında kullanıma hazır. Ürünün fiyatı ve Türkiye’deki pazarlaması ile ilgili bir bilgim olmamakla birlikte ingilizce ya da çince bilen birisi yardımıyla buradan irtibata geçebileceğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

TEMIZLIK ROBOTU

delihayat | 20 March 2008 17:02

Fotoğrafta gördüğünüz bu “böcük” bir temizlik robotu. Samsung tarafından geliştirilen bu robot bünyesinde bulunan kamerası sayesinde bulunduğu yerin haritasını oluşturup mekanın vakumla temizliğini sağlıyor.Üstelik şarjı bitince şarj istasyonuna gidip elektrik şarjını gerçekleştiriyor ve kaldığı yerden temizliğe devam ediyor.Kaynak.

Seyahatte Yanınızda Bulunsun

genaro flores | 29 November 2007 09:49

SteriPEN AdventurerSteriPEN Adventurer

SteriPEN Adventurer ve SteriPEN Traveler daha önce duyurulan steril su temizleyicisinin yarısı boyutlarında. Daha hızlı ve hafif olması, kullanımının daha kolay olması da artı özellikleri. Anlık su ihtiyacınızı karşılamak için herhangi bir kaynaktan temin ettiğiniz suyu temizleyerek (toz ve tortular hariç, tek hücreli organizmalardan temizler) içilebilir duruma getiriyor. Seyahatlerde yanınızda bulunabilir. Fiyatı ise $129.95. Opsiyonel olarak güneş enerjisi ile şarj olmasını sağlayan kutusuyla da satın alabilirsiniz, bunun fiyatı ise $49.95. ek kaynak 1 ve 2.

Solar Charging Case
Solar Charging Case