bildirgec.org

temalar hakkında tüm yazılar

VirtueMart Temaları

kerimsarigul | 13 May 2011 13:34

VirtueMart Temaları
VirtueMart Temaları

Eğer Joomla ile sanal mağaza kurmak istiyorsanız işinizi görecek en iyi bileşen VirtueMart bileşenidir. Daha önce tanıtımını yaptığım “En popüler 10 Joomla Eklentisi” arasında da yer almaktadır.
Bu bileşen çok fonksiyonel olmakla birlikte Temalarını bulmak çok zor. Çok az olmakla birlikte var olanlar da çok pahalı. Ancak size bu yazımda temaların çok kaliteli olduğu ancak fiyatlarının uygun olduğunu düşündüğüm (7 ila 21 Dolar) bir kaç temayı tanıtacağım.

10 adet ücretsiz ve kaliteli wordpress teması

siriusbee | 23 April 2010 19:52

Her 2 internet kullanıcısından 1’inin wordpress sahibi olduğunu düşündüğümüzde wordpress temalarının önemi bir kez daha anlaşılıyor. Bu nedenle wordpress tema paylaşımına bir yenisini ekliyorum.

Bu kaynakta oyun sitesi, e-magazin, kişisel blog, kurumsal site gibi her tarzda tema ihtiyacını karşılayabilecek birbirinden kaliteli wordpress temaları bulunuyor.

Arşivinize katın, belki bir gün işinize yarayabilir.

Marahan

DesignPile

Günlük Ücretsiz WordPress Teması Bulabileceğiniz 21 Site

admin | 20 November 2009 09:37

Wordpress sistemini kullanıyorsanız temalara çok sık ihtiyaç duyarsınız. Birbirinden renkli temalar ile sitenize renk katabilirsiniz. Daha önce ücretsiz wordpress temalarını aşağıda görmüştük.

Bu yazıda ücretsiz wordpress temaları sunan kaynak sitelere ulaşabilirsiniz.

1. Wordpress.org – Themes

Kaliteli tema bulmak için yararlanabileceğiniz en sağlam kaynaklardan birisidir. Aradığınız özelliklere uygun temayı kolayca bulabilirsiniz.