bildirgec.org

soru hakkında tüm yazılar

BENİ KURTARIR MISIN?

oyuncuhandan | 10 August 2011 08:59

Şimdi ne kadar yalvarsam sana boş. En iyisi içimdeki yalnızlığı paylaşayım. Tarif edeyim senin için.

İlk gün hiç birşey değişmemiş gibiydi. Herşey aynı gidiyordu. Sabah kalkışım aynı, kahvaltım aynı, haberler aynı. Sokağa çıktım. İşe kadar yürüdüm hergün gibi. Hatta hergünden daha güzeldi. Göğüs kafesime çöreklenmiş olan ağırlık yoktu. Ne zamandır alamadığım kadar derin bir nefes aldım, göğsüm acımadı. İçeme dolan nefesin huzur dolu olduğunu düşündüm.

İkinci gün ilk günü aratmayacak kadar güzeldi. Güneş parlıyordu, sokaklar cıvıl cıvıldı, insanlar hiç olmadıkları kadar dost görünüyorlardı. Herkesle konuşabiliyordum.

soru cevap sitesi

rhymes | 15 June 2011 15:31

puan sistemine dayalı soru cevap sitesi srcvp.com istediğiniz her konuda sorular sorabileceğiniz bir paylaşım platformudur.

Tellico yardım

blackromeo | 26 April 2011 13:59

Tellico adlı programı anlatabilecel varmı acaba? Ben bunu izlediğim filmleri derecelendirmek için kullanmayı düşünüyorum. Xp de kullanabilirmiyi programın anasayfasından birşey anlamadım yardımcı olursanız sevinirim. Anasayfa

Neden

Chat Noir 1 | 07 February 2011 16:48

Yaşam bu kadar güzelken,
Üzülmek neden?
Ömür bu kadar kısayken,
Ağlamak neden?
Herkesi yaratan birken,
Bu sevgisizlik neden?
Herkesin birbirine ihtiyacı olduğu sırada,
Bu yalnızlık neden?
Herkes bu kadar bencilken,
Bu duygusallık neden?

Güliz Ardilli / İstanbul / 1997

her sorunun cevabı burada!

tembelyarasa | 13 December 2010 16:05

akıl akıldan üstündür der atalarımız, bizi çok uğraştıran günlerimizi harcayacağımız bir soru kimisi için kolaylıkla cevaplandırabilecek bir sorudur.

internetten bilgi almak için kullanacağınız değişik bir yöntemden bahsedeceğiz forumları unutun gitsin bu işte uzmanlaşmış(soru-cevap) siteler varken neden zaman kaybedesinizki?

bu yüzden yazının devamında sizlere sorulara cevap alabileceğiniz sitelerden bahsedeceğiz ama kolaya kaçmamanızı önce arama motorlarını kullanmanızı bulamazsın soru-cevap sitelerine sormanızı öneririz.

Sosyal Sözlük : FSözlük

adavut | 12 December 2010 15:08

FSözlük Logo
FSözlük Logo

FSözlük facebook bağlantılı herhangi bir konu hakkında bilgilerinizi, tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz; aklınıza takılan herhangi bir şeyi sorabileceğiniz sosyal bir web sitesidir.

1 Haziran’da yayınlanan sözlük beta aşamasında olup devamlı geliştirilmektedir.

http://fsozluk.com

Sorularla Felsefe

mehmetbastug94 | 06 October 2010 16:59

Felsefe
Felsefe Yunanistan’ın İyonya kentinde M.Ö. 6. yy’da ortaya çıkmış ve ilk temsilcisi Thales kabul edilen bir fikir akımıdır.

Felsefe’nin anlamı
Yunanca’da Philia Sophia = Bilgelik sevgisi (Felsefe) anlamına gelmektedir.

Felsefenin konusu nedir?
Felsefenin konusu evren ve insandır…

Filozof nedir?
Üstte yer alan felsefe’nin anlamıyla ilişkili olarak; Bir arayış içerisinde bilgeliği seven, bilgiyi arayan ve ona ulaşmak isteyen kişilere filozofdenir.

SORUNLU SORU

ahmet karaca | 21 June 2010 10:23

“Bir çift zar atılıyor. Zarlardan birinin 2’den büyük geldiğine göre toplamlarının 6’dan küçük gelme olasılıgı nedir?” arkdaşlar soru bu bu soru çogu kişi tarafından hatalı bulundu ama ben yinede size sormak istedim.