bildirgec.org

popüler hakkında tüm yazılar

Facebook’ta Angry Birds devrimi

JaAaa | 09 March 2011 16:36

Rovio Mobile tarafından dokunmatik telefonlar için geliştirilen Angry Birds, çok kısa zamanda ilah elbisesini giydi.

İlk zamanları sadece iPhone için kulanımı düşünülen Angry Birds, zamanla popülerlik yolcuğu içersinde Android ve Symbian gibi mobil işletim sistemleri yanında Mac ve PC gibi yerleşik işletim sistemleri içinde geliştirildi.

wordpress kullanıcı rolleri

silver530 | 22 February 2011 11:17

bu yazımızda kullanıcı yetkileri artarak anlatılacaktır. her bir sonraki kullanıcı öncekilerin yetkilerine sahiptir.

1 – abone: sadece sisteme kayıtlı kullanıcı adıyla yazılara yorum yapabilir.

abone
abone

en popüler 15 facebook uygulaması

silver530 | 11 February 2011 14:55

facebook‘un ayrılmaz parçası haline gelen facebook uygulamaları gün geçtikçe artan kullanıcı sayıları sayesinde reklam gelirlerinden uygulama sahiplerine de kazandırmaya devam ediyor. şimdi facebook uygulamalarından popüler olanları biraz tanıyalım. popülerlik sıralaması aylık aktif kullanıcı sayısına göre yapılmıştır.

facebook
facebook

en büyük 15 türk hosting firması

silver530 | 08 February 2011 14:05

1 – turkticaret

türkiye’nin en güvenilir ve en büyük hosting firmasıdır. web hosting hizmetinden başka e-ticaret çözümleri de sunmaktadır.

turkticaret
turkticaret

2 – natro

alan adı kayıtlarının çok ucuz olduğu söylenemez ancak aklınıza gelebilecek her türlü alan adı uzantısını bulabileceğiniz geniş bir yelpazesi var.

natro
natro

Firefox 4 Beta 1 Yayımlandı.

mturkmen | 08 July 2010 23:31

Sonunda Mozilla Firefox 4 beta 1 versiyonu piyasaya çıktı.
Dünyanın en popüler ikinci gezginini buradan indirebilirsiniz. Yaklaşık bir yıldır çıkması bekleniyordu. Bugün, beklentiden gerçeğe dönüştü. Yılın sonuna kadar birkaç beta versiyonu ile birlikte sonuçlanması bekleniyor.
Firefox 4 önceki versiyonlarına göre büyük yenilikler getirmesi bekleniyor. Sadece arayüzdeki değişikliklerle kalmayıp ek özellikler ve HTML5 desteği gibi özellikleri taşıyor.
Kaynak

İnternette Marka Olun!

55memo55 | 05 May 2010 13:35

Hepimiz internet dünyasında kendi alanımızda marka olmak istiyoruz değil mi ? Peki bunun için neler yapıyoruz? Neler yapmalıyız ve yapmamalıyız? Hepsi yazımızın devamında ve madde madde yazacağım 🙂

1-) .Com Domain

.com domain oyun, müzik, video, blog, portal vb.. aşağı yukarı tüm alanlarda markalaşmak için en iyi tercihtir.

2-) Özgün İçerik

İnsanlar web sayfamızı ziyaret ettiklerinde diğer sitelerde bulduklarından daha farklı ve güzel şeyler beklerler. Bu yüzden özgün içerik yazın, yükleyin.

3-)Verileriniz Kendi Hostunuzda Olsun

Oyunlarınızı, müziklerinizi, .rar-zip dosyalarını, resimlerinizi… kendi hostunuza upload etmeye bakın. Bu sayede hem dosya kontrollerinde bir sorun yaşamazsınız hemde diğer (ç)alıntı yapan insanlar sizin sunucunuzdan faydalanır haliyle bu da sizi özellikle Google’de iyi yönde etkiler

En Popüler Firefox Temaları

wrz | 06 February 2010 10:32

Firefox
Firefox

Firefox ücretsiz, açık kaynak ve en güvenilir web tarayıcısıdır. Aşağıdaki liste bu temaların popülerliklerine göre hazırlanmıştır. Temalar ekran görüntüleri eklenmiştir. Tadını çıkarın!

Windows 7 ‘den esinlenerek bir takım değişikliklerle Remix halde sunulmuştur. Firefox 3.7 buton şekillerine sahiptir.

STS-116 ‘dan esinlenilerek siyah bir tema uygulanmış. Eğer karanlık bir masaüstüne sahipseniz, kişiliğinize siyah uygun geliyorsa size hitap edecek bir temadır.