bildirgec.org

po hakkında tüm yazılar

Card Finans Petrol Ofisi Kampanyası 40 TL kazan

NLPMaster | 30 September 2010 09:48

Card Finans Petrol ofisi Kampanyası ile tam 40 tl kazan.
Petrol Ofisi card Finans Kampanyasıile para puan kazanmak için Card Finans üye işyeri po istasyonlarından 3 kere 100 tl ve üzeri akaryakıt yani benzin mazot oto gaz lpg almanız gerekiyor.
Card Finans Petrol kampanyasından 40 tl kazan kampanyasından puan kazanabilmek için harcamaların farklı günlerde ve card finans pos cihazları üzerinden yapılması şart. Card Finans PO kampanyası detayları şartları koşulları burada: Card finans Petrol Ofisi

İnanacaksıın!!!

witamin | 19 May 2010 10:46

Petrol Ofisi ‘nden Opel İnsignia Sports Tourer 1.6 Cosmo 180 Hp otomobil kazanma şansını yakalamak için bu sitedeki yakıt tasarrufu ile ilgili videoları dikkatlice izleyip , çoktan seçmeli sorulara doğru cevabı vermeniz yeterli. Yarışma 28 Nisan’da başlamış bulunmakta ve 28 Haziran’a kadar sürecek.

Po’dan Eğlencelik Oyun Köstebek Savar

selcukhoca | 20 July 2007 05:20

ks
ks

Petrol Ofisi uydudan yakıt kontrolü kampanyasının lansmanı için Yakıtta Kalite adında güzel bir internet sitesi kurmuş. Siteye eğlenceli sayılabilecek bir de oyun koymuşlar. Oyunumuzun adı köstebek savar. Oyundaki amaç size verilen limitler dahilinde uyduları platforma yerleştirerek köstebek ordusunun istasyona ulaşmasını engellemek. Bence kampanya bağlamında oyun oldukça başarılı. Ayrıca Temmuz ve Ağustos aylarında en yüksek puanı alan 5 kişiden biri olursanız maket araba kazanıyorsunuz. Köstebek avcıları iş başına.

teletubbies

mansonilized | 05 June 2007 07:45

İngiliz yapımı bir çocuk çocuk programı. 0-6 yaş grbuna hitab ediyor. Ancak yayınlandığı dönemde ben 25li yaş grubu olarak izliyordum. Hitab ettiği kitle geniş yani.

Programda dört tane kukla var. Son derece göbekli sevimli yaratıklar. Karınlarında televizyon ekranı. Güneşin içindeki bir bebeğin kıkırdaması ile başlayan program teletubbieslerin insana cinnete sürükleyecek derecedeki tekrarları ile geçer. Amaç tekrar yolu ile çocuklara kavramları anlatmaktır. Bu arada teletubbiesler kusturucu bir şekilde mutlu ve oynaktırlar.
Çocuklar buna bayılırdı. Gözlerini ayırmadan izleyen yeğenlerimin yüzünden ben de izlerdim. Sonra alışkanlık yaptı. Bir teletubbies dansı yapma isteği ne bileyim bir teletubbies pudingi yeme isteğiyle doldu taştı yürek. Kim istemez çiçekli böcekli benim kadar tavşanların koşuşturduğu kırlarda tasasız kaygısız koşup oynamayı. İşte burada tatmin edebiliriz bünyeyi.

Azıcık da esnaf vergi borçlarını silseniz!

nebilim | 11 May 2007 17:33

Petrol Ofisi’nin vergi borcunun % 50’si siliniyor hem de gecikmeler falan değil asıl borçtan.Ne kadar güzel değil mi? İktidarın para babalarına gösterdiği şu hassasiyeti birazcık da olsa esnafa göstermesini ne kadar da arzu ederdik.
Ama ne mümkün! Esnafın elinde iktidarı al aşağı edebilecek bir dördüncü güç bulunmuyor ki ne yapsın gariban esnaf? Artık odalar birliği falan yalamalık yapacak ki iktidara, ancak o zaman belki ufak da olsa bir öteleme imkanı doğar.
Yok, yok hiç mümkünatı yok. Oranızı buranızı yırtmayın mümkün değil. Bunlardan kurtulmanın en iyi yolu sandık.
Aklınızı başınıza alın, üşenmeyin ey gençlik seçimlerde sandıkları başı boş bırakmayın!

Drupal’e türkçe çeviri yükleme

Buremba | 07 February 2007 09:41

şimdi drupal 5.1 i indirdim. translation völümünden de 5.1 sürümünün türkçe çevirisini indirdim. türkçe çeviri dosyaları .po formatında nasıl yükleneceği de açıklanmamış. 1 saattir onu çözmeye çalışıyorum, ama nafile. nasıl yükleyeceğimi anlatırsanız sevinirin.

Skive oyunları

never | 26 June 2006 12:03

Ntvmsnbc sitesi üzerinden oynanan Petrol ofisi‘nin boğaz kıyılarında geçen po gp ve Volkswagen‘in sponsorlu pistlerde geçen Polocup oyunlarını kimlerin yaptığını merak ettiniz mi? Bunlar ve daha birçok çeşit oyun ve çalışma skive‘a ait. Shockwave‘le harikalar yaratmışlar. Ben bp için yaptıkları ralliye bayıldım. Henüz açamadığım bir futbol oyunları da var. Ayrıca bizim oyunların gerçek adresleri için: po gp, polocup

po f1 reklamı ve İSTİKLAL MARŞI

sbaskentli | 27 April 2006 22:07

Hala sessiz kalmaya devam edecekmisiniz yoksa bir araya gelip tepkimizi göstermenin yollarını bulacakmıyız….

Önce ki gün sevgili bildirgecimizde duyarlı bir arkadaşımızın PO nun yeni F1 reklamları ile ilgili yazısını okudum. Ben bu gruba karşı zaten gıcık illet ve hatta uyuz olduğum için tarafsız olmayacağımı düşünürek herhangi bir yorum yapmakdan kaçındım.

Ancak dün akşam reklamı kendim izledğimde durumun gerçekten içler acısı olduğunu yaşayarak gördüm. f1 aracı ekranda süzülürken fonda İSTİKLAL MARŞImız çalınıyor.