bildirgec.org

billen

11 yıl önce üye olmuş, 4 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Hürriyet Karşılaştırma Portallarına el attı

billen | 25 February 2010 15:10

bireysel kredi kullanımın fazlalaşması nedeniyle tüketicilerin bu konudaki bilgi ihtiyaçları gün geçtikçe artıyor. hürriyet internet grubu da bu konuya yatırım yaparak hizmet ve ücret tarifelerinin karşılaştırılması imkânını sunan hürriyet kıyasla’yı yayına aldı. portal kasım ayında hizmete girdi. böylece kredi karşılaştırma imkanı sunan bir portal daha yayına girmiş oldu.

hürriyet kıyasla
hürriyet kıyasla

hürriyet kıyasla’yı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği temiz tasarımı ve özellikle ödeme planı ve karşılaştırma seçeneklerindeki görselliği ile kolay anlaşılır olması. hürriyet markasının güvenirliliği ve tarafsızlığı bu site için büyük avantaj. yine refinansmanbölümü ile faizlerdeki düşüşü nasıl lehinize çevirebileceğinizi göstermeleri de önemli bir artıları.

hürriyet kıyasla
hürriyet kıyasla

ADSL tarifelerini karşılatırabileceğiniz bir site: FinZoom

billen | 22 May 2009 16:09

Finzoom u daha önce kredi kartı ve mevduat oranları karşılaştırmalarıyla tanımıştık. Site finans ürünlerinin biraz daha dışına çıkarak tüketiciyi ilgilendiren farklı alanlara yönelmiş. Bunun içinde son günlerde oldukça hareketli olan ADSL piyasasını hedef almış.

Bildiğimiz gibi Turk Telekom dışındaki diğer internet sağlayıcılarının da piyasa girmesi sonucu pazar hareketlenmiş ve diğer kuruluşlar çeşitli kampanyalarla pazarda kendilerine yer edinmeye çalışıyorlar. Bu kampanyaların birçoğu tüketicinin kafasını karıştıran detaylara sahip. İşte tam bu noktada FinZoom devreye giriyor ve istenilen hız, kota ve kampanya dahilinde edinebileceğiniz modem tipi seçeneklerine göre firmaların fiyatlarını karşılaştırmanıza olanak sağlıyor. Sitede TTNet,Superonline,Turknet ve Biri’nin sunduğu tarifleri karşılaştırabiliyorsunuz.

En yüksek Mevduat faizi veren bankayı bulmak için:FinZoom

billen | 15 April 2009 16:24

Hepimizin bildiği ekonomik krizin de etkisiyle insanlar birikmiş paralarını güvenli alanlarda yatırım yaparak kullanmak istiyorlar. Bunun için fon, altın, döviz,hisse senedi gibi birçok finansal araç mevcut olsa da şüphesiz ki en güvenli araç mevduatlardır. Bu konuda şüphesiz ki her banka nakit ihtiyacına ve piyasa daki oranlarına göre bazı oranlar vermektedir.

Birikmiş paranızı en iyi oranı hangi bankanın verdiğini öğrenmek istiyorsanız ziyaret etmeniz gereken tek yer FinZoom

banka kredileri ve yıllık maliyet oranı

billen | 05 March 2009 16:02

Malumunuz içinde bulunula ekonomik kriz ortamında bir çok kişi sıkıntı çekiyor. bu gibi durumlarda da ilk başvurulan yer bankalar oluyor.

Her ne kadar 1 şubat itibariyle bankalar kredi komisyonlarını ve yıllık maliyet oranlarını açıklamak zorunda bırakıldıysa da bankaların sitelerini ziyaret ettiğinizde çok da sağlıklı bilgi edinemiyorsunuz. ancak bu işi doğru düzgün yapan bir site var.

www.finzoom.com.tr

Üstelik bütün bankaların kredi ürünleri ve kredi kartlarına bu sitede yer verilmiş.