bildirgec.org

izle hakkında tüm yazılar

anadolu’nun isyanı – HES’lere dur de!

xerre | 25 February 2011 16:53

HES’ler yani hidroelektrik santraller su gücünden faydalanarak elektrik üreten santrallerdir. suyu bir noktada toplayarak suyun sahip olduğu enerjiden yararlalıp, bazı türbinlerin dönmesi sonucu oluşan mekanik enerjinin jeneratörler vasıtasıyla elektrik enerjisine dönüşmesini sağlayan yapılardır.
ilk bakışta diğerlerine nazaran daha çevreci bir enerji kaynağı gibi görünse de çeşitli uygulamalarla uzun çok da uzun olmayan vadede doğanın doğanın canına okuyacak yapılar olduğu anlaşılacaktır.

izlemeyi unuttum derdi kalmasın

Bilgim | 13 January 2011 13:38

bundan sonra televizyonda izlemeyi unuttuğunuz dizi veya filmi hd kalitede tekrar izleyebilirsiniz, bu nasıl olacak ?

yildiz.tv bize bu şansı tanıyor, 10 gün öncesine kadar televizyon kanalların yayınlamış olan bantları arşivine alıyor.Böylelikle bize 10 gün öncesinde unuttuğunuz diziyi, filmi veya programı tekrar izlememizi sağlıyor.popüler olan kanallarımız atv, samanyolu, trt1, kanal7 gibi kanallara ulaşabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Filistin izle video film fragman fotoğraf haberi

NLPMaster | 11 August 2010 12:34

Kurtlar Vadisi Filistin filmi gündeme sert bir giriş yapacak gibi duruyor.
Kurtlar Vadisi Filistin hikayesi nedir? diyenler Kurtlar Vadisi Filistin izle diyenler Kurtlar Vadisi Filistin Fragman izle mek isteyenler, Kurtlar Vadisi Filistin filmi video fragman fotoğraf hikaye ve film bilgilerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirler.
Kurtlar Vadisi Filistin Fragman burada
Kurtlar Vadisi Filistin Hikaye burada
Kurtlar Vadisi Filistin Fotoğraflar burada

Film Dünyası’ndan Son Haberler #3

JaAaa | 10 July 2010 13:50

– ^ – Önceki Haberler – ^ –

İnanacaksıın!!!

witamin | 19 May 2010 10:46

Petrol Ofisi ‘nden Opel İnsignia Sports Tourer 1.6 Cosmo 180 Hp otomobil kazanma şansını yakalamak için bu sitedeki yakıt tasarrufu ile ilgili videoları dikkatlice izleyip , çoktan seçmeli sorulara doğru cevabı vermeniz yeterli. Yarışma 28 Nisan’da başlamış bulunmakta ve 28 Haziran’a kadar sürecek.