bildirgec.org

Bilgim

10 yıl önce üye olmuş, 16 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

3 muhteşem oyun

Bilgim | 13 February 2011 17:31

şimdi bahsedeceğim oyunları ben defalarca oynadım ve bu oyunlar ciddende beni oyna dedirten oyunlar.

1.youda sushi chef

oyununda gelen müşterilere suşi yapıyorsunuz.daha önce suşi yemedim, yemekte istemiyorum ama oyunu güzel.gelen müşterilere hizmet etmek insan haz veriyor.

2.youda safari

oyununda gelen ziyaretçileri hayvanat bahçesinde, istedikleri hayvanların yayına götürüyorsunuz.ve ziyaretçilerinizin size verdiğin hayvan fotoğraflarıylada bir albüm yapabiliyorsunuz.

6 güncel ve takipedilesi blog

Bilgim | 08 February 2011 16:42

benim takip ettiğim ve sürekli olarak yeni yazılarını da takip okuduğum, güncel blogları paylaşmak istedim.bu blogları takip etmenizi tavsiye ederim.

1.teakolik

teakolik
teakolik

teknoloji ve internet üzerine yazılarıyla sürekli olarak güncel olan ve takip edilesi bir blog.

2.vuralca

vuralca
vuralca

değindiği farklı konularla okuyucularına bilgili dakikalar yaşatan bir blog.

bedavaya kendi oyun sitenizi kurun

Bilgim | 03 February 2011 12:19

artık kendi oyun sitenizi kurmanız bir hayal değil, internet sitesi açmayı bilen herkes bir oyun sitesi açabilir.isteyenler bloggerdan bir tane blog açarak, isteyenler ise bir oyun sitesi script bularak oyun sitesi kurabilir, benimde üstünde duracağım ve nasıl açacağınızı blogger üzerinden bir blog açarak gösterecem.daha güzel bir oyun sitesi yapmak yine sizin becerinizde ve elinizde.
başnot:bir oyun sitesine sahipseniz bile yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.

yapmamız gerekenler;
1.bir internet sayfası lazım;bir oyun sitesi kurabilmemiz için öncelikle bir internet sayfasına ihtiyacımız var.eğer ben hosting, domain alacam güzel bir site yapacam derseniz ne ala.ama ben direk olarak bloggerdan bir blog açarak işe başlıyorum.bir blog açarak diğer oyun sitelerinin nasıl önüne geçebileceğinizi anlatacam ve işe yarayacağınızdan da şüpheniz olmasın.ücretsiz olduğu için blogger kullanacam aklına yatanlar olursa yine kendi ücretli bloglarını kurabilir.

ayna programı gezilen ülkelerin videoları

Bilgim | 19 January 2011 18:20

saim orhanın yapımcısı ve sunucu olduğu ülkemizde çok meşhur olan ayna programının internette belgesellerine ulaşmak çok zor, en azından internetle pek haşir neşir olmayan bir kişi koskoca internette kaybolabilir.bende ayna programının gezdiği ülkelerin belgesel videolarını bu başlık altında listeleyip paylaşmak istedim.

belgesel videoları alfabetik sıralamaya göre hizalanmıştır.ülke ve şehirlerin videolarını ararkende de buna dikkat edin.örn:new york belgesini izlemek istiyorsanız, amerika belgeselini değil new york belgeselini arayın.
izlemek istediğiniz ülke belgesine tıklayıp, yönlendirildiğiniz adreste izleyebilirsiniz.

en iyi browser bigpoint oyunları

Bilgim | 18 January 2011 14:13

günümüzde türkçe olarak en iyi ve en güzel browser oyunları sunan bigpoint adlı sitenin en iyi ve en çok oynanan browser oyunları sıralayacağım bu oyunlar, halada en çok oynanan browser oyunlardır, oyun oynamak istiyorum ama dişime göre oyun bulamıyorum diyen arkadaşlara aşağıdaki oyunları tavsiye ederim.browser oyunlarında en güzel yanı bilgisayarınıza herhangi bir oyun ve ek program indirmeden oynayabiliyor olmamız.oyunların adları ingilizce olabilir sakın ha gözünüzü korkutmasın, oyunlar türkçedir.
1)darkorbit

en eğlenceli kış oyunları

Bilgim | 17 January 2011 17:21

erzurum kış olimpiyatlarına kısa bir süre kala ben de en beğenilen daha doğrusu benim en çok beğendiğim kış oyunlarını listelemek istedim, bu seçtiğim oyunlar eğlenceli ve güzel oynanılmasını tavsiye ederim.hiç olmadı gir-çık yapmaya bile değer.
1)ajan fred

yön tuşlarını kullanarak oynuyorsunuz, x ile zıplıyor, c ile yanına gelip sizi düşürmek isteyen düşmanları düşürmek için kullanıyorsunuz.z’yi ise sırtınıza bir turbo verildiği zaman dev çukurların üzerinden geçmek için kullanacaksınız.

en çok oynanan kral oyunlar

Bilgim | 17 January 2011 14:29

kraloyun başta çocukların olmak üzere her yaştan insanın oyun oynadığı, güzel vakit geçirdiği bir oyun sitesidir.istedim ki kraloyundaki en çok oynanan, iyi oyunları liste haline getirip yazı haline getirmek.
1)sonic


boşluk tuşuyla zıpyalın ve yön tuşlarıyla halkaları toplamaya çalışın, oradan oraya zıplayabilmeniz için duvarlar çok önemli.düşmanların attığı ateşlere dikkat edin.