bildirgec.org

hoparlör hakkında tüm yazılar

Zeppelin Air iPhone hoparlörü

bidians | 01 October 2012 12:06

iPhone’unuz için dock hoparlör mü arıyorsunuz?
Almışken en iyisini almak istiyorsanız Zeppelin Air hem ses kalitesi olarak evde kullanıma uygun, hem de salonunuzun istediğiniz yerine koyabileceğiniz kadar şık bir tasarıma sahip.

Bowers&Wilkinsismini duyunca fiyatın çok uçuk olduğunu düşünmeyin. Zeppelin Air’in fiyatı oldukça uygun.

Hi-end hoparlör üreticileri arasında dünyanın en iyileri arasında kabul edilen İngiliz markası Bowers&Wilkins’in Zeppelin Air serisi iPhone Dock hoparlörleri, iPad ve iPod ile de kullanılabiliyor. iTunes arşivinizi evinizdeki müzik sisteminizden dinlemek istiyorsanız Zeppelin Air aradığınız ürün. Üstelik son derece ergonomik bir uzaktan kumandası da var.

iHome iDM5

shane | 25 April 2012 10:32

Tablet bilgisayarınız ile daha verimli çalışabilmenin yollarını arıyorsanız, çalışırken tabletinizi bir de hoparlör olarak kullanmak istiyorsanız, iHome iDM5‘ten haberiniz olmalı. QWERTY klavyeli, Bluetooth donanımlı iDM5, 3.5 mm audio jack ve iki USB port içeriyor. Cihaz için biçilen fiyat 129.99 $.

Bisiklette sesinizi duyuramıyor musunuz?

Beacool | 29 May 2011 13:01

Bisiklette sesinizi duyuramıyor musunuz?

İşte ülkemizdeki bisiklet yollarının hali...
İşte ülkemizdeki bisiklet yollarının hali…

Eveet güneşin yüzümüze güldüğü günlerin içindeyiz yine. Her ne kadar gökyüzü bu aralar son veda göz yaşlarını akıtıyor olsa da sıcaklıklar artık iyice yükseldi. Haliyle bazılarımızın kaldırdığı bisikletlerini, patlamayan lastiklerini ve bisiklet şarj cihazlarını çıkarma dönemi de geri geldi…

Bose Companion 3 Serisi II: Multimedya Hoparlör Sistemi

majesty s infinity | 28 February 2011 11:26

Bose’nin en iyi kalite bilgisayar hoparlörlerinden olan Bose® Companion® 3 sistem hoparlörleri; müziklerinizden, oyunlarınızdan ve filmlerinizden canlı ve ferah bir ses almanızı sağlar.

Canlı Stereo Ses Performansı:
Pratik kontrol poduyla ses düzeyi kontrolü ve daha fazlası
Bu hoparlörün ilgi çekici diğer özellikleriyse şöyle;

Dönebilen iPod hoparlör sistemi

nazrdogan | 25 November 2010 13:54

Eğer bir iPod veya iPhone‘unuz var ise bir videoyu elinizle tutup izlemenin nasıl bir eziyet haline geldigini biliyorsunuz demektir. Bu sistem ise sorunuza çare olabilecek bir ürün olabilir. Sistem, tek dokunmayla aydınlatılmış kontrolleriyle birlikte kullanıma hazır hale geliyor ve size sadece istediginiz açıya getirmek kalıyor. Ayrıca diğer mp3 player’larla da ses giriş kablosu mevcut.

Abajur Usulü Hoparlör

Kreston | 20 October 2010 17:02

Tasarımcı Carson Leong, Vol taşınabilir hoparlör adında Çin abajuru gibi görünen eşsiz bir hoparlör kavramına imza atıyor.

Bu hoparlörde sesi artırmak veya azaltmak için sürgüyü aşağı yukarı hareket ettirmek yeterli.

Müziği Serbest Bırak

infine | 08 October 2010 11:50

Baktığınızda küçük bir bezelyeyi andıran ürün, Apple iPod ile birlikte kullanılmak üzere David Boyce tarafından tasarlanmış, interaktif kablosuz bir hoparlör sistemi. “Flow” arkadaşlarınızla geçireceğiniz eğlenceli zamanlarda müzik keyfinize keyif katacak neşeli bir sistem.
Hoparlörlerin içine gömülü ivmeölçerler ve kontrol sensörleri hareketlerinizi algılar ve onlara tepki verir.
Örneğin yumuşak silikon topu sıkarak ses kontrolü yapabilir veya sallama hızınıza göre müziğin ritmini ayarlayabilirsiniz.

Ses Topları

infine | 04 October 2010 15:11

Ecoball taşınabilir bir hoparlör. Seyir halinde iken omuz askısı ile üzerinizde taşıyabilir ve açık hava aktivitelerinize eğlence katabilirsiniz. 5 parçadan oluşan ürün iki hoparlör, iki destek ve bir adet ses kontrol ünitesinden oluşuyor.