iPhone’unuz için dock hoparlör mü arıyorsunuz?Almışken en iyisini almak istiyorsanız Zeppelin Air hem ses kalitesi olarak evde kullanıma uygun, hem de salonunuzun istediğiniz yerine koyabileceğiniz kadar şık bir tasarıma sahip.Bowers&Wilkins ismini duyunca fiyatın çok uçuk olduğunu düşünmeyin. Zeppelin Air’in fiyatı oldukça uygun.Hi-end hoparlör üreticileri arasında dünyanın en iyileri arasında kabul edilen İngiliz markası Bowers&Wilkins’in Zeppelin Air serisi iPhone Dock hoparlörleri, iPad ve iPod ile de kullanılabiliyor. iTunes arşivinizi evinizdeki müzik sisteminizden dinlemek istiyorsanız Zeppelin Air aradığınız ürün. Üstelik son derece ergonomik bir uzaktan kumandası da var.Apple’ın AirPlay teknolojisi sayesinde kablosuz bağlantı özelliği olan hoparlör, bilgisayara veya televizyona da bağlanabiliyor. iPhone ürünleriyle kullanırken bilgisayara bağlarsanız senkronizasyon yapıyor. Bu arada Zeppelin Air, Mac veya PC ayrımı yapmıyor.Evinizde kablosuz internet kullanmayı sevmiyorsanız Zeppelin Air’i ethernet girişinden de internete bağlayabilirsiniz.Zeppelin Air hangi cihazlarla kullanılabilir?
iPhoneiPod Touch / Classic / Nano (tüm modeller)iPad (iOS 4.3.3 veya üstü)Mac OS XiTunes yüklü bir PCZeppelin Air’i AirPlay ile kablosuz kullanmak isterseniz iPhone (tüm modeller), iPod touch ve iPad (iOS 4.3.3 veya üstü); Mac OS X Mountain Lion veya iTunes yüklü herhangi bir PC ve Mac hoparlörünüzle uyumlu.
Ses çıkış gücü oldukça iyi. 2x 25W (tweeter), 2x 25W (midrange) ve 1x 50W (subwoofer) ses çıkış değerleriyle Zeppelin Air bir evin salonu için gayet yeterli ses sunuyor.Daha fazla detay için B&W‘nin sitesine göz atabilirsiniz.