bildirgec.org

hediye hakkında tüm yazılar

5 Günde İngilizce “Sevgini Gönder” ile Boyner’den 100 TL’lik Hediye Çeki Kazan

nebookyn | 06 February 2012 15:22

Hızlandırılmış dil eğitim kursu “5 Günde İngilizce”, Sevgililer Günü yaklaşırken Facebook sayfasından bir e-kart kampanyası yapmış. Kampanya dahilinde sevdiği kişiye uygulama ile e-kart gönderilebileceği gibi en beğenilen aşk mesajına da Boyner’den 100 TL’lik bir hediye çeki kazanma imkanı sunuyor. Özellikle sevgilisine Sevgililer Gününde güzel bir hediye almak isteyenler için çok güzel bir fırsat.

Katılmak için: http://bit.ly/SevginiGonder

Biri “kartpostal” mı dedi? Dijital Sanat mı?

afroma | 03 February 2012 11:00

dijital dünyanın bize sunduğu engin deniz içerisinde öylesine kaybolmuş durumdayız ki, artık neredeyse biyonik insanlar haline gelmek üzereyiz. terminator filminin gerçek olabileceğine en azından 10.000 kişiyi inandırabilirim. bu kontrolsüz devinime dahil olabilirsiniz ya da dışarıdan seyrediyor; ama bir şey yapmak için gayret etmiyor da olabilirsiniz. dijital dünya elbette herkesin bahsettiği gibi bir kaos yaşatmıyor sadece… tüm bu eksi yanlarının yanında, oldukça güzel artıları da var. bu artılar içerisinde en çok dikkatimi çeken ise, son zamanların en hızlı büyüyen mecrası; dijital sanatlar.

Hot Shots aşkına!

vic vega | 17 January 2012 17:57

http://bit.ly/PatronSensin
http://bit.ly/PatronSensin

N’aber? Biz yine bir şey yaptık, ondan bahsetmek için rahatsız ediyorduk.

KFC, Facebook’ta kendisini beğenenlerin düşüncelerini merak ediyor. Zahmet edip düşüncelerini yazanlara da Hot Shots ikram ediyor. Durmuyor, fikirleri en çok beğenilen kullanıcıya üç aylık KFC menüsü hediye ediyor. Tavuğa doymalık bir şeyler arıyorsanız “Patron Sensin“i bir deneyin.

Pascal’la Tombala

vic vega | 06 January 2012 09:54

Yılların tombalacısına karşı tombala oynamak her yiğidin harcı değil. Ama ödüller devasa, onu ne yapacağız?

Ödülleri biraz abartmış olabiliriz. İki kişilik Avrupa tatili gibi, bir yıllık KFC gibi, 500 TL’lik Teknosa hediye çeki gibi. Kusurumuza bakmazsınız artık.

Üstelik büyük yeteneklerle döktürmek filan da gerekmiyor. Oynadıkça puanlar birikiyor, biriktikçe kazandırıyor. Buyrunuz..

Doğum günü hediyesi için pratik öneriler

egitimsartt | 28 September 2011 22:33

Doğum günü hediyesi almak birçok kişiyi teleşa düşüren ilginç bir heyecandır.
doğum günü hediyesi aramak için öncelikle hediye alacağınız kişinin kim olduğu çok önemlidir. Sevgili,anne,baba ,arkadaş,kanka vb olması hediyenin nasıl olacağını belirlemek için öncelikle bunu düşünmek gerekmektedir.

Doğum günü hediyesi alırken sıradışı hediye olmasına özen gösterilir. Çünkü hediye aldığınız kişinin özel olduğunu ve önemsediğinizi hissettirirsiniz.
Özellikler
Hediye paketiçok önemlidir.
Örneğin sevgiliye hediye
seçenekleri için size Hediye10 yardımcı olacaktır.
Hediye10.com da anneye hediye,babaya hediye,sevgiliye hediye doğum günü hediye çeşitleri mevcuttur.
Hediye almak için son günü beklemeyiniz. Kargo gecikmesi vs olursa süpriz yaşayabilirsiniz.
Doğum günü hediyelerinde hediye notu da çok önemlidir. Ufak bir hediye notu olması duygularınızı anlatmanız hediye de çok daha etkili olacaktır.

Sizin Güzellik Vizyonunuz Nedir?

bluelake | 20 September 2011 12:41

Her kadının içinde ortaya çıkmayı bekleyen saklı bir güzellik vardır… Yıllardır küçük dokunuşlarla bu güzelliği gözler önüne seren Lancôme, bu kez kadınlara soruyor:

Sizin güzellik vizyonunuz nedir?

Lancôme Turkey Facebook sayfasında yayına alınan Güzellik Vizyonları isimli uygulama aracılığıyla kullanıcılar, kendi güzellik vizyonlarını paylaşıyorlar. En fazla oy alan 10 şanslı kişi ise Lancôme’un en yeni ürününün sahibi olacak.

Resmini gönder, karikatürünü çizdir, tişörtüne kavuş!

hokusfokuskart | 15 August 2011 10:08

Herkese merhaba,

İnternet’in gelişmesiyle beraber artık resimlerinizi de tişörtün üzerine basabileceğiniz veya tasarlayabileceğiniz e-ticaret siteler var. Genelde nicelik, niteliğin önüne geçmiş durumda ama bu karmaşada güzel şeyler yapmak isteyenler de yok değil.

Yakın bir zamanda niteliği standartlar üzerine çıkarabilecek bir oluşumdan haberdar olduk. Yakında carbonima.com adıyla bir sitenin kurulacağı sinyalleri verilmeye başlandı. Bu sitenin diğer “tişörtünü kendin tasarla” blog veya sitelerinden farkı, karikatürünüzün hazırlanarak bir tişörte basılması ve size gönderilmesi üzerine kurulması gibi görünüyor.

Formu Doldur, Formda Kal!

bluelake | 15 July 2011 17:23

Canderel ürünleri yaşamın küçük zevklerinin tadını çıkarmanızı sağlarken, şeker kullanımı sonucu alacağınız kalorilerden de sizi uzak tutuyor. Üstelik ‘formda kalmanın en tatlı yolu’ Canderel artık ince kutusunda. Marka, yeni ürünü Slim Pocket’ı denemek isteyenleri Facebook sayfasına davet ediyor.
Canderel Türkiye Facebok sayfasındaki formu dolduran herkes Canderel Slim Pocket’ın sahibi oluyor. Hediye ürünler katılımcıların adresine gönderilirken, kargo ücreti de marka tarafından karşılanıyor. Facebook sayfasından ayrıca; hem düşük kalorili hem de lezzetli tariflere ve Canderel ürün çeşitlerine ulaşmak da mümkün.
Siz de tıklayın, formda bir vücutla yazın tadını çıkarın!

Arkadaşını MiX’le !

idyll | 02 July 2011 22:26

Arkadaşlarınızı Mix‘lemek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.
Raflarda yeni yerini almaya başlayan MOJOMiX ve SATSUMiX Facebook’ta yerini aldı bile. Facebook’taki Mixitup fan sayfalarında FaceMiX uygulamasını yapıyorlar. Kullanıcılar seçtikleri arkadaşlarının istedikleri özellikleri ile bir karışım yaratıyor. Ortaya da MOJOMiXli ya da SATSUMiXli karışımlar çıkıyor. Bu eğlenceli uygulamanın hediyesi, bulunduğunuz ortamdaki ses şiddetine göre yükselip alçalan renkli aydınlatma sistemine sahip olan equalizer tshirt.

Haydi arkadaşlarınızı M:X’lemeye
http://www.facebook.com/MixItUp?sk=app_210258052329640