bildirgec.org

vic vega

11 yıl önce üye olmuş, 140 yazı yazmış. 1348 yorum yazmış.

Hot Shots aşkına!

vic vega | 17 January 2012 17:57

http://bit.ly/PatronSensin
http://bit.ly/PatronSensin

N’aber? Biz yine bir şey yaptık, ondan bahsetmek için rahatsız ediyorduk.

KFC, Facebook’ta kendisini beğenenlerin düşüncelerini merak ediyor. Zahmet edip düşüncelerini yazanlara da Hot Shots ikram ediyor. Durmuyor, fikirleri en çok beğenilen kullanıcıya üç aylık KFC menüsü hediye ediyor. Tavuğa doymalık bir şeyler arıyorsanız “Patron Sensin“i bir deneyin.

Üç Boyut Önemlidir

vic vega | 06 January 2012 13:29

https://apps.facebook.com/ucboyutonemlidir/

Schwarzkopf’un erkekler için tasarlanmış ilk saç bakım serisi ‎[3D]Mension ürün setleri kazanabileceğiniz yarışmamız Üç Boyut Önemlidir’in kurdelesini kestik.

Fotoğraflarınızı yükleyip “[3D]Mension olmasa halimiz nice olurdu” sorusuna cevap buluyor, bir taraftan da ürün setleri kazanıyorsunuz. Artık daha ne olsun?

Pascal’la Tombala

vic vega | 06 January 2012 09:54

Yılların tombalacısına karşı tombala oynamak her yiğidin harcı değil. Ama ödüller devasa, onu ne yapacağız?

Ödülleri biraz abartmış olabiliriz. İki kişilik Avrupa tatili gibi, bir yıllık KFC gibi, 500 TL’lik Teknosa hediye çeki gibi. Kusurumuza bakmazsınız artık.

Üstelik büyük yeteneklerle döktürmek filan da gerekmiyor. Oynadıkça puanlar birikiyor, biriktikçe kazandırıyor. Buyrunuz..

Osis + Tarzını Yarat

vic vega | 14 December 2011 13:36

Schwarzkopf’un saç şekillendirme ürünü Osis+, bir Facebook yarışması yapmış (Gerçekten böyle kulaktan duymuş gibi yapanlardan olsak ne fena değil mi? Yok yok, biz yaptık.)

Hikaye basit, ödüller dev. Kısaca “Yakıp yıkan” bir fotoğrafınızı yüklüyorsunuz, en çok beğenilen 1000 TL’lik H&M, ikinci 250 TL’lik ByWonderland, üçüncü de 100 TL’lik Grupanya! hediye çeki kazanıyor. Ayrıca birincimiz, dilerse çekini moda blogger’ı, trend avcısı Onur Yüksel danışmanlığında harcayabiliyor.

Tarz sizinle olsun.

Samsung Siyah Kristal

vic vega | 05 January 2009 11:24

Samsung, Siyah Kristal sitesinde küçük bir isim karışıklığı sonucu bulaştığınız bir gizemi çözmenizi istiyor. Başınıza musallat olan siyah kristal diye bir bela, türlü ifritlik peşinde kötü adamlar, toplamanız gereken ipuçları, çözmeniz gereken bulmacalar ve kazanılacak Samsung dizüstü bilgisayarlar var.

photoshop ile imaj şişirirken hayaletleşen kenarlar

vic vega | 08 November 2008 02:25

pek sevdiğim gruplardan i love you but i’ve chosen darkness‘ın bir kapağını büyütmek istiyorum. bu arada ekleyeyim, sıfır fotoşop bilgisi.

kapak şu,

haydi bu kapağı şişirelim
haydi bu kapağı şişirelim

ben bu 600 piksellik resmi, atıyorum, 4000 piksele şişirmek istediğimde, haliyle kenarlar hayalet görmüşe dönüyor. imajın oldukça basit olduğuna istinaden, lasso ile vesaire seçip keskinleştirmenin (hatırlayınız, sıfır fotoşop) bir yolu var mı?