bildirgec.org

afroma

11 yıl önce üye olmuş, 5 yazı yazmış. 1 yorum yazmış.

Haşere,Börtü Böcek Bu Gömlekten Uzak Duruyor

afroma | 28 May 2012 09:33

“Sonunda bunu da yaptılar!” denilecek ürünler sanırım hiç bitmeyecek. Artık duymaya çok alıştığımız “Nano Teknoloji” ile üretilen bu gömleği giydiğinizde, hiçbir haşere size yaklaşmıyor. Sivrisinek, kene, örümcek ve aklınıza ne gelirse…

Craghoppers markası ile piyasaya sürülen gömleğin çeşitli modelleri, renkleri ve başka giyecek şekilleri de mevcut. Pantolon, şapka, çorap, kısa kollu gömlek, uzun kollu gömlek, t-shirt ve daha birçok modelini üretmişler. Son yılların meşhur kenelerinden ya da örümcekten, arıdan korkanlar için mükemmel bir ürün.

Biri “kartpostal” mı dedi? Dijital Sanat mı?

afroma | 03 February 2012 11:00

dijital dünyanın bize sunduğu engin deniz içerisinde öylesine kaybolmuş durumdayız ki, artık neredeyse biyonik insanlar haline gelmek üzereyiz. terminator filminin gerçek olabileceğine en azından 10.000 kişiyi inandırabilirim. bu kontrolsüz devinime dahil olabilirsiniz ya da dışarıdan seyrediyor; ama bir şey yapmak için gayret etmiyor da olabilirsiniz. dijital dünya elbette herkesin bahsettiği gibi bir kaos yaşatmıyor sadece… tüm bu eksi yanlarının yanında, oldukça güzel artıları da var. bu artılar içerisinde en çok dikkatimi çeken ise, son zamanların en hızlı büyüyen mecrası; dijital sanatlar.

Beşiktaş JK 1903 Cep Telefonu Çıktı!

afroma | 06 March 2011 16:37

Beşiktaş taraftarına yeni bir haber var! Beşiktaş’ın lisanslı cep telefonu olan Beşiktaş JK 1903 cep telefonu OneMobile tarafından satışa sunuldu.

Cep telefonu içerisinde; 3G, 5 Megapixel Kamera, 2 Adet Kamera, Facebook, Twitter, Google Apps, eBuddy bağlantıları bulunmakta.

Beşiktaş taraftarına özel bu cep telefonunun asıl özelliği ise, telefon içerisinde bulunan Beşiktaş internet sitesine direkt bağlantı özelliği… Beşiktaş duvar kağıtları, Beşiktaş videoları, Beşiktaş melodileri ve Beşiktaş haberleri ise cabası…

Telefonu alan herkese 2GB SD Memory Card ise firmanın hediyesi. Telefon 5000 stok eritmiş; fakat satışa doymuyor ve halen telefonu alan alana 🙂

İlginç sulu zırtlak aklınıza gelmez ürünler

afroma | 17 February 2011 13:45

Son zamanlarda bu konu ile ilgili birçok internet sitesi mevcut. Yalnız, bu ürünlerin en ilginçlerini bir sitede gördüm. Daha önce bir satış sitesinde gördüğüm bir arkadaş, ürünlerini şimdi de yeni açtığı sitesinden satmaya başlamış.

Ürünler hem çok ilginç hem de çok kullanışlı. İtiraf ediyorum ben de birkaç şey aldım 😀 Güzel ürünler de var ama kalitesiz ürünlerini de görmek mümkün. Ama her gördüğünüz ürünü mutlaka açıklamasını okuyarak anlamaya çalışın, gerçekten çok ilginç ürünler çıkabiliyor.

Laaannn bunu da mı yapmışlar diyebileceğiniz birçok ürün var.

Sitenin adresi www.yedipark.com buyrunnnns 😀

evcil hayvanınız var ise yaşadınız kapıya mama servisi başlamış

afroma | 30 March 2010 10:59

PetShop sahibi bir arkadaşım sürekli PetShop’ların ne kadar sorumsuz ve sorunlu yerler olduklarını söylüyordu. Ben de bunun üzerine onunla sürekli sohbet ederdim.

Geçenlerde bir internet sitesi açmış ve çok hoşuma giden birkaç işlem yapmış. Bunları size hemen açıklayacağım eminim sizin de hoşunuza gidecek.

KapıyaMama bu adreste kendileri bir internet sitesi kurmuşlar ve bu site üzerinden aldığınız ürünleri 9:00 – 22:00 Saatleri arasında İstanbul Avrupa yakasında iseniz kapınıza kadar teslim ediyorlar. Bir de kendileri toptan satış sistemine sahip oldukları ve birçok markanın bayisi oldukları için acayip ucuz rakamlara satıyorlar ürünlerini… Mesela 92 liralık bir mama bu arkadaşlarımın sitesinde 55TL 🙂