bildirgec.org

egitimsartt

11 yıl önce üye olmuş, 3 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Doğum günü hediyesi için pratik öneriler

egitimsartt | 28 September 2011 22:33

Doğum günü hediyesi almak birçok kişiyi teleşa düşüren ilginç bir heyecandır.
doğum günü hediyesi aramak için öncelikle hediye alacağınız kişinin kim olduğu çok önemlidir. Sevgili,anne,baba ,arkadaş,kanka vb olması hediyenin nasıl olacağını belirlemek için öncelikle bunu düşünmek gerekmektedir.

Doğum günü hediyesi alırken sıradışı hediye olmasına özen gösterilir. Çünkü hediye aldığınız kişinin özel olduğunu ve önemsediğinizi hissettirirsiniz.
Özellikler
Hediye paketiçok önemlidir.
Örneğin sevgiliye hediye
seçenekleri için size Hediye10 yardımcı olacaktır.
Hediye10.com da anneye hediye,babaya hediye,sevgiliye hediye doğum günü hediye çeşitleri mevcuttur.
Hediye almak için son günü beklemeyiniz. Kargo gecikmesi vs olursa süpriz yaşayabilirsiniz.
Doğum günü hediyelerinde hediye notu da çok önemlidir. Ufak bir hediye notu olması duygularınızı anlatmanız hediye de çok daha etkili olacaktır.

Sevgiliye ilginç hediye,doğum günü hediyesi nasıl seçilir?

egitimsartt | 22 October 2009 13:12

Sevgiliye ilginç hediye seçmek zorlu bir süreçtir. Seçtiğiniz hediyeye göre sizin sevgilinizi ne kadar tanığınızı gösterir.Çünkü bazen hediye edeceğiniz kişinin sevdiği renkler, nelerden hoşlanır vs bunların muhasebesini yapar ona göre hediye seçersiniz.

Çok çeşitli hediyeler var fakat sevgiliye hediye veya doğum günü hediyesi için size bir hediye tavsiye edeceğim. Hediye10.com da bulabilirsiniz.
Hürriyet gazetesi tarafından yılın hediyesi seçilen istiridye içerisinde inci ve yanında yüzük küpesi ile beraber hepsi peluş kaplı kırmızı kalpli kutuda resim aşağıdadır.

hediye
hediye

detaylı bilgi için hediye dan ürün detaylarına bakabilirsiniz.
Bayanların hayran kaldığı bu hediyeyi Hediye10.com üzerinden hemen inceleyebilirsiniz. Sevgiliye ilginç hediye ve acil doğum günü hediyesi arayanlar için süper hediyedir.

Gazeteye ilan nasıl verilir ?

egitimsartt | 10 November 2008 16:54

internetten gazetelere seri ilan veren kullanıcılar son zamanlarda arttı. gazeteler anlaşmalı oldugu ajansları kullanarak seri ilan,taziye ilan,vefat ilan, emlak, araba, eleman,zayi ilan gibi çok çeşitli ilanlar verebilmektedir.

Bu konuda ilan veren kullanıcıların dikkatli olması gerekmektedir. (hürriyet,posta,zaman vb) gazetelere ilan için tali ilan ajansları bulunmaktadır. bu tali ilan ajansları ilan verenleri yanlış yonlendirip maddi ve zaman kayıbına yol açmaktadır. gazeteye ilan vermek isteyenler gazetelerin resmi ilan ajansları aracılığıyla ilan vermeleri kendi avantajlarınadır. seri ilan verebileceğiniz örnek adresler: buraya tıklayarak direk mail adresine ilan verebilirsiniz.hürriyet ilan
ayrıca 0312 309 40 37 numaralı reklam ajansını arayarak güvenli şekilde ilan verebilirsiniz. hürriyet zaman bu tür gazetelere ilan vermek için artık sokak sokak dolaşıp seri ilancı aramaya gerek yoktur.
internetten ilan vermek hem hızlı hem de kolaydır.