bildirgec.org

hava temizleyici hakkında tüm yazılar

hava temizleyici yapay ağaç

konami | 22 August 2009 15:08

Kendini sadece hava temizlemeyle sınırlandıran bir ağaç. Canlı bir ortam oluşturmak için led lambasıyla donatılmış. Tabanında bir oturma grubu ve bir elektronik vantilatör bulunuyor.

3’ü bir arada – Çakmak, Hava temizleyici, Oda Parfümü

iMania | 10 April 2009 14:34

Sağlıklı sigara için diye pazarlanmaya çalışan bu cihaz önce sigaranızı yakıyor, sonra etrafınızdaki dumanlı havayı temizliyor, bu arada da parfümü ile havadaki iğrenç sigara kokusunu da gideriyor. Ancak yine de sigara yüzünden ölmenize engel olamıyor.

Özellikle arabalar için uygun gözüken cihaz 55$, havayı Ion Oxygen Hydronium ile temizliyormuş.
Kaynak Sipariş

HAVA TEMİZLEYEN ELMA

Boncukcu | 10 November 2008 12:18

Sadece 115 gr. ağırlığındaki bu elma hava temizleyici imiş. Yoğun iyon özelliği ile sigara dumanı ve kötü kokuları yok ettiği söylenen cihazın ederi 22 USD. Kullanan ve beğenen varsa haber versin lütfen, biz tiryakiler için harika buluş.

İçine parfüm veya kokulu yağ damlatarak hoş koku yayması da sağlanabiliyor.

Mikrop Temizleyici

karbeyaz | 06 September 2008 17:07

Mikropları görmenin çıplak gözle mümkün olmadığını biliriz ve bir evdeki imkanların mikroplardan kurtulmak için pek yeterli olmadığının da farkındayızdır. Evlerde mikroplardan kurtulmak için tasarlanmış olan Germ Guardian iyi bir çözüm olabileceğe benziyor. Şarj edilerek çalışan kablosuz elektik süpürgesinin şarj ünitesi, içerisinden geçen havayı UV ışınlarına maruz bırakıyor. Böylece işlediği havadaki mikropları %99 oranında inaktive ediyor.

Bu sefer Türk Mühendisler…

atakner | 05 March 2008 18:14

Hani hep deriz ya “Japonlar yapıyo Abi” diye… İşte bu sefer Türkler yapmış. Bir Demiray Mühendislik markası olan Air Wuum Türk Mühendislerinin de ne kadar başarılı olabilieceklerinin bir kanıtı…

1,5 Litrelik suya konulan ve oldukça güzel kokan 1 kapaklık solusyonu ile özel teknolojisi sayesinde havadaki partikül, duman ve istenmeyen kokuları süzerek suyun içerisine hapseden Air Wuum aldukça başarılı bir ürün. Kendim aldım, denedim ve tavsiye ediyorum.

Ayrıntılar için buradan ve şuradan

USB Hava Temizleyici

keywork | 05 October 2007 14:18

Havayı Temizleyin
Havayı Temizleyin

M.Frea USB hava temizleyici USB ile çalışan ayrıca üzerinde LCD barındıran bir cihaz. Birçok rengini bulabileceğiniz bu cihazı isterseniz laptopunuza takarak, isterseniz arabanızda (araba adaptörü ile) kullanabilirsiniz. $54.53 vererek alabileceğiniz bu ürün ayrıca saati ve takvimi gösterebiliyor. Almak veya incelemek için buraya tıklayın.
Başka bazı usb cihazlar:
Usb RC Araba, Usb Kolye

Hava Temizleyici

eminkeles | 29 June 2007 14:02

Hava Temizleyici
Hava Temizleyici

Ionflow, içinde bulunduğunuz ortamın havasını, her türlü tozdan, kirden temizleyen, Michael Malmborg tarafından geliştirilmiş bir alet. Şık tasarımı ve oldukça sessiz çalışması, benzerlerinden bir adım öne çıkmasını sağlıyor. Havadan asılan ve yere konulan, olmak üzere iki tipi olan ürün, hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

[Kaynak]

Ayakkabılardaki GoreTex teknolojisi

romanistabukowski | 06 February 2007 10:54

Goretex özellikle son yıllarda moda haline gelen ve yalnızca birkaç markada kullanılan bir teknoloji. Bu teknolojide asıl

amaç üretilecek olan kumaşı, ayakkabıda terleme yoluyla oluşan su buharını dışarı atacak ve bu sırada içeri tekrar su almayacak biçinde üretmek. Bu teknolojiyi kullanan markaların birkaç modeli genelde sandığımız gibi tasarım harikası değil ancak çok dayanıklı. Yani tasarımdan ziyade dayanıklılığa ve uzun ömürlülüğe önem veriliyor. Camel Active, Puma, Adidas, Dr.Martens gibi markalar bu teknolojiden yararlanıyor.