bildirgec.org

gizli kamera hakkında tüm yazılar

Güneş gözlüğü şeklinde kamera

sCoRPionTR | 09 September 2010 18:25

Yaz yavaş yavaş bitiyor ve güneş gözlüklerini kaldırma zamanı geliyor. Tab,i Immortal Video Güneş gözlükleri hariç. Normal bir güneş gözlüğü gibi görünen ürünün özelliği ise üzerinde bir kamera olması.

Anti Spy Dedektör

ZooMBiE749 | 31 December 2009 12:33

Yakın geçmişte Fantsatik/bilim kurgu olarak adlandırdığımız filmlerde gördüğümüz ve yok artık dediğimiz casus kameralar, gizli ses kayıt cihazları vb artık hayatımıza okadar girdi ki bu tip cihazlara açık artırma ve ilan sitelerinde sıklıkla rastlamak mümkün hale geldi.
İnsan haklarının en temel maddelerinden biri olan özel yaşamın gizliliği ilkesini ihlal eden bu cihazların bulunduğunuz ortamda veya yakın çevrenizde olup olmadığını anlamak istersiniz diye düşünerek bu cihazı geliştirmişler.
ilk bakışta Kartal tibet filmlerindeki polis telsizlerini (belki hala kullanılıyor olabilir emin değilim:) anımsatan bu cihaz, taşınabilir bir dedektör, 2.3-inç TFT renkli ekran özellikleri ve 900MHz ve 2700MHz frekans içindeki casus cihazları bulma yeteneğine sahipmiş.
333$ Fiyat biçilen cihazı http://gadget.brando.com/ sitesinden temin edebilirsiniz. Cihazın özellikleri ve aldığınız ürünün paketinden çıkanlar aşağıdadır.
Özellikler:

900MHz – 2.7GHz Kablosuz Portable Anti-Spy Tarayıcı 2.3-inç renkli ekrana sahip

Mini MP3 DV Cam

angelflare | 13 October 2009 12:32

Kalem, gözlük, düğme şeklinde gizli kameralar gördük. İnsanlar ön ceplerinde büyük siyah bir kalem taşıyanları görünce şüpheyle bakmaya başladılar. Artık bir gizliliği kalmadı yani. -tabii ki çin üretimi (Xiangyun Industry Co.)- yeni tip gizli kamera bu gizlilik olayını bir adım daha ileri götürüyor, iPod Shuffle olarak…

1.3 mp sensör ile 640×480 çözünürlükte video çekme özelliğine sahip, aynı zamanda fotoğraf da çekebiliyor. Bu medyaları kullanıcı tarafından takılacak hafıza kartına depoluyor. Sipariş sayısına göre 15$ ile 30$ arasında bir fiyata alınabiliyor fakat minimum sipariş 100 adet.

Gizli Kameralı Güneş Gözlüğü

hoodly | 24 June 2009 17:29

Gizli bir göreve mi çıkacaksanız bu güneş gözlüğü tam size göre. Nedeni ise üzerinde bulunan gizli kamerası. Tek tuşla kayıt yapma özelliği mevcut olan bu kamera sayesinde istediğiniz mekanda fark edilmeden görüntü kaydetme imkanınız var.

Gizli Kameralı Güneş Gözlüğü
Gizli Kameralı Güneş Gözlüğü

1.3 megapiksel olan kamera 640 x 480 çözünürlükte görüntüler elde etme imkanı veriyor ve USB üzerinde şarj edilebiliyor. İçinde 8gb kaydetme hafızası mevcut ve dışardan da 4gb büyüklüğüne kadar microSD kart takabiliyorsunuz. Tam ortada yer alan kamera ile sizin görüş açınızla aynı özellikte görüntüleri kaydedebilirsiniz.

Kravatta Casus Kamera

erdenk | 11 May 2009 09:56

Casusculuk oynamak isteyenlerin hoşuna gidecek bu zamazingokravata gizlenmiş küçük bir kamera ihtiva ediyor. Saniyede 12 kare ile 352 x 288 çözünürlüğünde video kaydedebilen bu gizli kameranın 2GB dahili belleği bulunuyor. bir USB kablo yardımı ile bilgisayara kolayca aktarılan görüntüler AVI formatında kaydediliyor. Uzaktan kumandası sayesinde de ne zaman kaydedip ne zaman durduacağınıza gizlice karar verebilirsiniz. Bu zamazingo’yu buradan66$’a alabilirsiniz.

Burnunuzu sildikten sonra gözünüz arkada kalmasın

turkman | 21 March 2009 23:59

Eğer meraklı biriyseniz ya da siz çıktıktan sonra evde veya işyerinde neler olup bittiğini öğrenmek istiyorsanız bu alet tam size göre. Peçete kutusu şeklinde tasarlanan bu gizli kamerayla artık gözünüz arkada kalmayacak. 720×480 piksel kalitesinde görüntüsü ayrıca 2GB’lık (16 GB’a kadar yükseltilebilir) SD kartıyla bu alet 600$’a sizi bekliyor. Çok paranız varsa kaçırmayın derim.