bildirgec.org

crysis hakkında tüm yazılar

ÖLMEDEN ÖNCE MUTLAKA OYNAMANIZ GEREKEN 10 EFSANE OYUN.

eyupcan199 | 20 December 2010 17:21

Oyun dünyası gün geçtikçe katlanarak büyüyor. gelişen teknolojiler oyunların gerçeğe gittikçe yaklaşmasını sağlıyor.İşte bu karmaşık ortamda başarıyı yakalamış 10 muhteşem oyunu sizler için seçtik.

1. Call of Duty: Black Ops

2. Grand thief auto IV

Ghost Recon: Future Soldier Açıklandı!!

CptZenci | 19 April 2010 11:33

Evet yanlış okumadınız Ghost Recon serisinin yeni oyunu açıklandı, bu sefer geleceği konu alan oyunda aşırı teknoloji kullanacağız. Oyunun traileri askerlerin görünmezlik fonksiyonuyla bize crysis serisini hatırlatıyor. Gerçekten muhteşem bir oyun deneyimi olacak. Oyun PC, XBOX 360, PS3 platformlarına çıkacak.
Oyunun trailerine burdan
Trailerin HD kalitelisine burdan
Sinematik trailere burdan
sinematik trailerin HD kalitesinde olanına burdan(bunu öneriyorum)
Oyunun resimlerinede burdan ulaşabilirsiniz.

1990’dan 2008’e Oyun Dünyası

yoknickmick | 17 December 2008 22:54

Super Mario World
Super Mario World

2008 yılını geride bıraktığımız şu günlerde oyun dünyası bir hayli gelişti. Artık yeni çıkan oyunlara en yüksek donanımlı bilgisayarlar bile zor meydan okuyor. Son çıkan oyunlar size eskisi gibi zevk veriyor mu bilemem ama ben yeni oyunlar yerine eski oyunları tercih ederim. Artık oyun oynamanın bir lüks haline geldiği şu zamanları biraz unutalım ve eski günlerimizi gözümüzün önünde canlandıralım. Super Mario oynarken mario zıpladığında bizde onunla beraber zıplar, Mortal Kombat‘da “Fatality” yapmak için bütün tuşlara basar, Sabahlara kadar Diablo oynamaktan uykusuz kalmaz mıydık ? Gelin şimdi bu oyunları biraz hatırlayalım ve 90 lı yıllardan günümüze oyunlardaki gelişmelere göz atalım.

Crysis Warhead Piyasada

Nodtveidt | 22 September 2008 17:51

Crysis Warhead
Crysis Warhead

Crysis, CryTek firmasının FarCry‘dan sonra yarattığı en büyük saldırıydı. tam bir saldırı oldu çünkü FPS oyun tarzında yıllardır alışılan sisteme çok fazla yenilikler getirdi. Grafik konusundaki başarısının yanısıra ses efektleri harikaydı. Türkçe seslendirmeler ise tek kelimeyle müthişti.

Warhead, Crysis ile aynı zamanda, hatta aynı adada geçiyor. Bu sefer olaylara farklı bir perspektiften bakma imkanı bulacağız. Önceki oyunda Teğmen Nomad’ in kontol ettiği birlikte yer alan Çavuş Sykes, yani Psycho ile tanışmıştık. Nomad’ e kıyasla sağı solu belli olmayan, agresif, hatta biraz kaçık bir tipti Psycho. resmi asker tavrından uzak, asi bir karaktere sahip Psycho’ yu tanıdıkça, yer yer ” Keşke oyunun ana karakteri Psycho olsaydı ” dediğimiz oldu. Bu birçok oyuncu tarafından paylaşılan ortak bir düşünceydi ve bir şekilde Crytek‘ e iletildi. Crytek de bu konuya duyarlı bir biçimde yaklaşmış ki, sonunda bizlere ” Psycho’ya özel, kendi başına çalışabilir bir sürüm olan Crysis Warhead’i hazırladı.

crysis oynadınız mı?

mentor | 12 August 2008 12:24

birkaç gün önce crysis aldım. Severek oynuyorum. Eh türk yapımı oyun ve çok da yüksek sistem gereksinimleri yok. Elbette yüksek sistemlerde çok daha kaliteli bir oyun oynarsınız ama en düşük kalitede bile grafikler çok güzel.

oyunun tamamı türkçe seslendirilmiş ve uyduruk bir seslendirme yapılmamış. çoğu karakteri tv ve sinemada sık sık duyduğumuz kişiler seslendirmiş.

her şey güzel de senaryo çok baştan savma olmuş. görevler çok saçma. henüz tamamen bitirmedim ancak şu ana kadar senaryoda hoşuma giden bir şeye rastlamadım. ayrıca silah taşıma limiti olduğundan güzelim silahları yerlerde bırakmak zorunda kaldığımda sinir oluyorum.

Crysis Warhead 16 Eylül’de raflarda

isasari | 04 July 2008 13:18

Crysis Warhead

Far Cry‘ın yaratıcısı Crytek‘in, adı oyun dünyasına altın harflerle kazınan Crysis adlı başyapıtının devamı niteliğindeki Crysis Warhed için detaylar belli olmaya başladı. Çıkış tarihi 16 eylül olarak açıklanan oyunla ilgili pek çok görsel ve video yayımlandı.

CryEngine 2 motorunun geliştirilmiş hâli ile çalıştırılacak olan oyunda, oyun motorunun getirdiği yenilikler dolayısıyla her türlü ağaç, bina vs. gibi çevre ortamları yok edilebilir ya da dinamik olarak kullanılabilir olacak. Ayrıca, gün saatine bağlı olarak güneşin durumu, gündüz ve gece gibi değişmeler de yaşanabilecek.

işte crysis:warhead ilk ekran görüntüleri

zafzaf | 25 June 2008 14:11

crysis in ikinci oyunu olan warhead’nın ilk ekran görüntüleri yayınlandı.çoğu sitelerde Psycho yu yönettiğimiz söyleniyor fakat görüntülerin birinde görüyoruz ki Psycho yu yönetmiyoruz.

crysis:warhead den bir araç
crysis:warhead den bir araç

crysis:warhead de ki silahlardan
crysis:crysis:warhead de ki silahlardan

crysis:crysis:warhead de ki silahlardan
crysis:warhead de ki silahlardan biri

crysis:warhead de Psycho
crysis:warhead de Psycho

crysis:warhead de ki silahlardan
crysis:crysis:warhead de ki silahlardan

dahada resim istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz