bildirgec.org

advergame hakkında tüm yazılar

Sevgiliye Kavuş!

minderkilifi | 06 February 2012 11:44

Sevgiliniz için Mecnun olup çöllere düşmenize gerek yok!Sevgiliye Kavuş oyununda verilen görevleri yerine getirerek sevgilinize olan aşkınızın ne kadar büyük olduğunu kanıtlayabilir hem de onun için hediyeler kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

15 Şubat’a kadar sürecek olan 5 aşamalı oyunda zamanında verilen görevleri yerine getirmek önemli. Oyun sonunda eksiksiz aşamaları tamamlayarak en yüksek puanı toplayan 3 kişi Alışveriş Saati‘inden hediyeler kazanacak.

DASK Arkadaş Kulesi

Profound | 26 December 2011 09:01

DASK Arkadaş Kulesi
DASK Arkadaş Kulesi

Oyunda arkadaşlarından oluşan bir kule oluşturmaya ve onu ayakta tutmaya çalışacaksın. DASK(Doğal Afet Sigortaları Kurumu), küpleri sana kuleni ayakta tutma konusunda yardımcı olacak ancak bu kuleyi ayakta tutmak hiç kolay değil.

Yarışma sonunda bugüne kadar en yüksek puanı alan yarışmacı Apple iPad 2 16 GB kazanacak. Üstelik oyunda kulesini 10 küp ve daha fazla yüksekliğe çıkaran her onbininci(10000.) kişi Apple iPod Shuffle 2 GB kazanacak.

Arko Men ile 10 Numara Hafıza

Profound | 25 December 2011 13:23

Arko Men ile 10 Numara Hafıza
Arko Men ile 10 Numara Hafıza

Hafızana güveniyorsan hemen katıl!

İki seviyeden oluşan oyunu oynarken hem eğleceksin hem de hafızanı güçlendireceksin ve oyunu her tamamladığında bir çekiliş hakkı kazanacaksın. Üstelik oyuna davet ettiğin arkadaşların davetini kabul ettiğinde bir çekiliş hakkı daha kazanacaksın.

Yarışma sonunda yapılacak çekilişle 200 adet Arko Men Hediye Seti‘nden birini kazanma şansını yakalamak için hemen tıkla: http://on.fb.me/arkomen

MortgageMania ile Ev Sahibi Olmak Daha Eğlenceli

nuko | 18 October 2011 11:09

MortgageMania

Yapı Kredi, konut kredisinin avantajlarını eğlenceli bir şekilde vurgulamak için binlerce kişinin aynı anda katılıp yarışabileceği kapsamlı bir “Massive Multiplayer” türünde oyun hayata geçirdi.

Daha ilk haftadan 20.000’i aşkın kişinin “ev sahibi” olduğu MortgageMania’da oyuncular; sınırsız bir oyun tahtası üzerinde farklı türden konutları satın alabiliyor, diğer oyunculara satabiliyor ya da kendi konutuna uğrayan oyunculardan kira alabiliyorlar.

Şans kareleri, konut geliştirmeleri ve özel görevlerle de zenginleştirilen ve MortgageMania.com.tr adresinden erişilebilen oyuna kullanıcılar dilerse Facebook hesapları ile de bağlanabiliyor.

Bilgisayarınızdan el yazınızla e-mail gönderin

Sami Erguner | 08 June 2011 18:16

Marka bilinirliği ve dünyada 100’den fazla ülkedeki yaygın satış ağı ile Pilot kalemleri Japonya’nın en köklü ve büyük kalem üreticisidir. Pilot tarafından geliştirilen bir web uygulaması ile artık isteyenler kendi el yazılarını kullanarak sevdiklerine e-mail gönderme özgürlüğüne kavuşabiliyor. Bunun için yapmanız gereken “buraya” tıklayarak ilgili web sitesindeki videoyu izledikten sonra next butonuna tıklayarak devam etmek. Eğer bir yazıcınız yoksa harf tablosunu pdf olarak print ederek bilgisayarınıza kaydedip, photoshop veya benzeri bir programda da size özel el yazısı karakterlerinizi oluşturabiliyorsunuz.

Lezzetli Kelimeler

bithikotsis | 26 April 2011 11:45

lezzetli kelimeler
lezzetli kelimeler

Mayıs ayında bizlerle buluşacak yeni bir advergame tarzı yarışma, Lezzetli Kelimeler.

Atatürk Orman Çiftliği‘nin (AOÇ) ürünlerini tanıtma amaçlı olan bu yarışmada, başaldığınız zaman yukarıdan kelimeler düşüyor ve siz de bonus topluyorsunuz. Yarışma 17 Mayıs’ta başlıyor. İstediğinizde ateş yazarak kelimeleri yakıyorsunuz, istediğinizde buz yazarak kelimeleri donduruyorsunuz.

Şehrin altını üstünü taksitlendirelim!

bluelake | 15 January 2011 13:42

Yapı Kredi’nin taksitçi kartı için hazırladığı oyun “Peşin Şehir” yayında. “Burada taksit yok” denilen her yerde taksit yapan bu kart ile oyundaki 4 bölümü de başarıyla bitirip Peşin Şehir’in kahramanı olanlar iPhone 4 ya da YKM’den hediye çeki kazanıyor.

Hipersonik göz testi

witamin | 29 July 2010 15:56

Zurıch Sigorta için hazırlanan bu reklamda Dr.Çapak Sezer hipersonik göz testi yapıyor. Teste katılan her 66. kişiye mp3 çalar hediyesi var .Acele edin, kampanya 200 adet mp3 çalarla sınırlı.

AVON YÜZ GÜZELİ YARIŞMASI

Hakan Ozen | 19 July 2010 10:02

AVON YÜZ GÜZELİ 2010
AVON YÜZ GÜZELİ 2010

Güzelliğinize güveniyorsanız, güzelliğinizi tescilleme fırsatı!

YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

AVON’un düzenlediği yarışma gayet basit: Önden çekilmiş bir yüz fotografınızı siteye gönderiyorsunuz. Jüri tarafından 10 aday belirleniyor ve bu adaylar arasından da 3 aday seçiliyor. 3 aday sitede oylamaya sunuluyor ve en çok oy alan AYIN YÜZ GÜZELİ olarak seçiliyor. Yarışma Nisan ayında başladı ve Aralık ayına kadar devam edecek. Her ay ayrı bir güzel seçiliyor. Ayrıntılı katılım şartlarına buradan ulaşabilirsiniz.