bildirgec.org

Hakan Ozen

8 yıl önce üye olmuş, 13 yazı yazmış. 1 yorum yazmış.

KANGOO DÜĞÜNDE

Hakan Ozen | 25 October 2010 15:20

Son zamanlarda televizyon reklamlarında da gördüğümüz Renault Kangoo reklamı yarışmaya dönüştürülmüş durumda. 24.11.2010’dan sonra evleneceklere ödül kazanma şansı: 18.10.2010-12.11.2010 tarihleri düğün davetiyenizi uygulamaya yükleyin kazanın. Yarışma aslında evlenecek çiftlere de hizmet ediyor.Yarışmanın uygulaması sayesinde düğün davetiyenizi oluşturup sisteme yüklüyorsunuz, aynı anda facebook’ta sayfanızda da yayınlanıyor. Böylece bir taşta iki kuş vuruyorsunuz. Davetiye sayfası en çok ziyaret edilen çift yarışmayı kazanacak.

Etiketle Kazan!

Hakan Ozen | 19 October 2010 13:00

Facebook’taki resimlerimizde her zaman arkadaşlarımızı etiketleriz. Dumankaya İnşaat bunu bir uygulmaya dönüştürmüş. Reklam uygulaması olan Dumankaya İkon’da yerinizi seçiyor, komşularınızı belirliyor ve ödüller kazanıyorsunuz. Uygulama gayet basit Dumankaya İkon’da yaşamak istediğiniz bir yer ve komşunuz olmasını istediğiniz arkadaşlarınızı belirliyorsunuz ve proje üzerinde etiketliyorsunuz. Etiketlediğiniz arkadaşlarınızı uygulamaya davet ediyorsunuz.

Bıcı Bıcı Dansı

Hakan Ozen | 18 October 2010 11:11

Türkiye’nin en sevimli bebekleri bıcı bıcı dansı yapıyor. Dalin firmasının yapmış olduğu bir reklam uygulaması; www.dalinbicibicidansi.com sitesinde yapılıyor. Siteye ücretsiz üye olanlar yüklenen videoları oyluyorlar, dilerlerse kendi çocuklarının bıcı bıcı dansı videosunu yüklüyorlar.

Dalin Bıcı Bıcı Dansı sitesineeklenen videolardan en beğenileni Nintendo Wii kazandırıyor.

İZ BIRAKMAK İSTİYOR MUSUN?

Hakan Ozen | 28 September 2010 13:15

‘İz Bırakmak İstemiyor musun?’ sloganıyla duyurulan yarışmanın ilgi çekici bir sitesi bulunuyor. Amatör olarak reklam senaryosu yazan, çeken kısacası amatör olarak reklamcılıkla ilgilenenler işte fırsat: Senaryo sende, kamera sende, oyuncular sende. Command Firmasının Ürünlerine reklam filmi hazırla 20 Kasım’a kadar siteye yükle. 21 Kasım’da en iyi 20 açıklanacak, 21-30 Kasım’da juri oylaması yapılacak, 1 Aralık’ta kazananlar açıklanacak.

En tıraş haberi yap, Maçın kıyağını kap!

Hakan Ozen | 16 September 2010 16:14

‘EN TRAŞ HABERİ YAZ, DÜNYA DERBİSİNİ YERİNDE İZLE’

İster uygulmanın sitesinden, ister facebook sayfasından en komik, en şarşırtıcı, en eğlenceli tıraş haberi yaz. Yazdığın tıraş haber facebook ya da twitter ile en çok paylaşılan haberlerden biri olsun.
1. olursan; Real Madrit-Barcelona maç bileti, uçak bileti, otel konaklaması ve Barcelona Müze gezisi kazan. (üstelik bir arkadaşınla)
2. olursan; Sony Playstation 3 kazan.

Tıraş haber; hayata espirili bir açıdan bakarak yapılmış bir haberdir. En son katılım 15 Ekim 2010 olup, 27-29 Kasım tarihlerinde İspanya’da olunacaktır.

HAYAL PERDESİ KAZANDIRIYOR

Hakan Ozen | 12 August 2010 10:48

‘Nerdeeee o eski Ramazanlar’ der büyüklerimiz. Şimdi internette. Ramazan geldi internet de şenlendi. Bir Ramazan promosyonu da PROFİLO‘dan. Profilonun bir uygulması olan HAYAL PERDESİ‘yle gölge oyunu ustası olmaya hazır mısınız?

Dijital hayal perdesinde kendi sesinizle, kendi senaryonuzla Karagöz-Hacivatı oynatın. Oyununuzu sevdiklernizle paylaşın. İdaalıysanız ‘En Başarılı Dijital Hayali ‘ yarışmasına katılın. Siteye ücretsiz üye olduktan sonra oynatın Karagöz’le Hacivat’ı yükleyin siteye, oylanmaya başlasın. Ramazan sonuda en çok oyu alan senin oyunun olsun, sen kazan.

Ramazanda Tatlılar Sütaştan

Hakan Ozen | 11 August 2010 12:31

Ramazana özel bir uygulama SÜTAŞ‘tan geldi.Sloganları da ”35.yılımızda 135.000 aileye bayram tatlısı hediye”. Ramazan dolayısıyla yenilenen Sütaş sitesi de çok eğlenceli ve dinamik. Biraz reklam, biraz yarışma tarzındaki uygulama gayet basit: Sütaş ürünlerini içeren bir iftar sofrası kuruyor ve sevdiklerinizle sorfranın başına geçiyor, fotograflarınızı çekiyorsunuz. Ürünlerin açıkça göründüğü foğrafları siteye yüklüyorsunuz veya MMS ile 2332’ye gönderiyorsunuz.

5’te 5 BASKET

Hakan Ozen | 05 August 2010 16:42

Bildiğiniz gibi 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası 28 Ağustos-12 Eylültarihleri arasında Türkiye’de gerçekleştirilecektir. Şampiyona sponsoru Beko, şampiyona için dinamik bir web sitesitasarlamış.Bu sitede bir de yarışma var:5’te 5 Basket Yarışması

Yarışma; Beko ile NTV Spor tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir.Yarışma 2 Ağustos’tan itibaren hafta içi her gün 18:30’da .Yarışmaya katılmak için siteye üye olup,5 soruya en kısa sürede,en fazla doğru cevabı veren ilk 15 kişiden biri olmanız gerekiyor.Yarışmacı listesine giren kişiler canlı yayında sorulan 5 soruyu doğru cevaplarlarsa; BEKO dizüstü bilgisayar kazanacaklar.

ASSOS DİAMOND’A DAVET

Hakan Ozen | 03 August 2010 16:39

Son zamanlarda markaların yeni reklam mecrası haline gelen Facebookta yeni bir marka daha karşımıza çıkıyor:Assos Diamond bir facebook sayfasına davet yarışması düzenliyor.Yarışma gayet basit; 1 Eylül 2010 tarihine kadar Assos Diamond Facebook sayfasına en çok arkadaşını üye yapan katılımcı ödül sahibi olma hakkı kazanacak.Üyelik ve davet geyet basit sayfaya girdiğinizde katıl deyip ücretsiz üye oluyor ve arkadaşlarınızı davet ediyorsunuz.

AVON YÜZ GÜZELİ YARIŞMASI

Hakan Ozen | 19 July 2010 10:02

AVON YÜZ GÜZELİ 2010
AVON YÜZ GÜZELİ 2010

Güzelliğinize güveniyorsanız, güzelliğinizi tescilleme fırsatı!

YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

AVON’un düzenlediği yarışma gayet basit: Önden çekilmiş bir yüz fotografınızı siteye gönderiyorsunuz. Jüri tarafından 10 aday belirleniyor ve bu adaylar arasından da 3 aday seçiliyor. 3 aday sitede oylamaya sunuluyor ve en çok oy alan AYIN YÜZ GÜZELİ olarak seçiliyor. Yarışma Nisan ayında başladı ve Aralık ayına kadar devam edecek. Her ay ayrı bir güzel seçiliyor. Ayrıntılı katılım şartlarına buradan ulaşabilirsiniz.