bildirgec.org

aaa hakkında tüm yazılar

Giyilebilir Piyanonuz

Lorilleux | 17 April 2011 15:27

Artık büyük, gösterişli piyanolar çok eskilerde kaldı. Yeni nesil piyanolar çok küçük hatta giyilebilir formatta. Bu t-shirt ile istediğiniz zaman piyano çalıp sevdiklerinize hünerlerinizi dinletebilirsiniz.

Her eve Sismograf!

Beacool | 21 November 2010 14:28

Her eve Sismograf!

Gragraph deprem!
Deprem!

Biraz paranoyakça yaşamanın insan hayatına katkıda bulunduğuna inanıyorum. Zaten paranoyanın birazı da tedbir oluyor. Eğer sizde tedbirliyseniz ve doğal afetlerin (bana göre en insan psikolojisini bozanı) depremden korkanlardansanız (ya da birazdan fazla paranoyanız varsa) tanıtacağım bu ürün tam size göre. Evinizde sizin için sürekli sarsıntıları kontrol eden ve olası bir tehlikede sizi uyaran bir ürünle karşı karşıyayız.

Gragraph
Gragraph

Gragraph ismiyle piyasaya sürülen ürünü evinizde düz bir zemine yerleştirilerek çalıştırıldığında sizin hissedemediğiniz sarsıntıları hissederek takvimine sürekli kaydediyor. Bu şekilde bir gözlem ve tahmin yapabileceğiniz gibi olası bir tehlike anında cihaz uyarı vermek üzere tasarlanmış. 3 ve 10 arası tüm sarsıntıları hissedebilen yapısı sarsıntının şiddetine göre görsel ikaz sesle uyarı ve alarm veriyor. Bu sayede uyku anında depreme yakalanma (veya benim gibi hissetmeme) riskinizi azaltmış oluyorsunuz. Tabi bu en kötü senaryo…

WowWee’nin yeni robotu Roboscooper

sCoRPionTR | 04 August 2010 10:00

WowWee, robotlarına yeni bir tane daha ekledi: Roboscooper. Roboscooper yerdeki ufak nesneleri topluyor.

6 tane AAA pil ile çalışan Roboscooper pilleri bitene kadar yerdeki ufak nesneleri toplayarak arkasındaki bölüme koyuyor. 6 tekerlekli dizaynı sayesinde birçok zeminde sorunsuz olarak çalışabiliyor.

Nesneleri otomatik olarak bulup, kaldırıp arkasındaki bölüme koyan Roboscooper’ı eğer isterseniz uzaktan kumandası ile de kontrol edebiliyorsunuz.

Şu anda ön siparişleri toplanan Roboscooper bu ayın sonuna doğru satışa çıkacak. Fiyatı ise 70$.

Böcek ısırıkları tatilinizi mahfetmeden…

Beacool | 24 June 2010 16:19

Bu resmin birilerini mest ettiğine eminim :)
Bu resmin birilerini mest ettiğine eminim 🙂

Güneşin bizi kavurmaya devam ettiği bu günlerde yazlık beldelere hücum edip kendini kurtarabilen kesimin (hayat zorlukları dışında) en büyük dertlerinden biridir sivrisinekler. Onların gece yatarken kulağınızın dibinde vızıldaması mı daha sinir bozucu dersiniz, yoksa onlardan kurtulmak için harcanan onca emek ve paramı?(bkz yazı sonu notu)

Kullanım...
Kullanım…

Üstünüze konup sizi “Hüp!” diye içine çekmekten pek bir keyif alan bu canlıları ani bir refleksle üzerinize dekoratif bir şekle büründürmeniz dahi onlardan tam anlamıyla kurtulmanız için yeterli değildir. İçi dışına bir şekle girmiş bir sivrisinek dahi sizi etkileriyle delirtmeye devam eder. Isırılan yer kızarır, şişer ve kaşınır. Kaşındıkça da daha çok…

Ürün usb portu yoluylada çalışabilmekte...
Ürün usb portu yoluylada çalışabilmekte…

Yaşayanlar ve de normalden biraz daha hassas bir cilt yapısına sahip olanlar bilirler. Bu inanılmaz derece rahatsız edici bir durumdur. Çeşitli koca karı ilaçlarının etkili olduğu söylense de bende bugüne kadar hiçbirinin bir işe yaramaması beni değişik çözümler aramaya sevk etti. Bu sayede USB Itch Remover’ı keşfettim.

ACiL enerji kiti!!!

Beacool | 26 April 2010 09:53

Bu güne kadar birçok acil elektrik ünitesi haberi verdim. Birçoğu gerçektende gayet efektif ürünler olmasıyla hayatlarımızı kolaylaştırmak için üretilmişlerdi. Ama bir noktada sağladıkları yararla yeşil enerji üreten ürünlerin hiç biri gerçekten şimdi tanıtacağım kadar “acil enerji ünitesi” değildi.

SOLARLINK FR360

SOLARLINK FR360

Ürünümüz geniş enerji çözümleri ile Amerikan kızıl haç amblemini de üzerinde taşıyor. SOLARLINK FR360 adıyla enerji üreten aletler arenasında satışa çıkmış ürünümüz üst kısmında bulunan güneş enerji paneli, panele ışık sağlanamıyorsa enerji üreten kurma kolu oda yardımcı olmazsa içine takabileceğiniz üç adet AAA pille acil enerji ihtiyacınıza dem vurmak üzere tasarlanmış. Tabii ki elektrik bağlantısıda unutulmamış. Yukarıda saydığım her seçenek içinde bulunan enerji ünitesini doldurarak ürünlerinizin dengesiz enerji almasını önler vaziyette tasarlanmış.

Eski pillerinizi ÇÖPE atmayın!!!

Beacool | 24 April 2010 12:06

Eski pillerinizi ÇÖPE atmayın!!!

ReZAP Logo
ReZAP Logo

Uzun zaman önce bırakmıştım şarj edilemeyen pillerden almayı. Gerek doğaya verdikleri büyük zarar gerekse sağladığı düşük yararlardan dolayı alkaline piller gözümde pekte iyi bir yere sahip değil. Şarjlı pillerin kullanım süreleri ve tekrar kullanılabilir olmalarıyla sağladığı yararlar sebebiyle marketten yada bakkaldan acil durumda pil almaktansa çantamda birkaç tane şarjlı pil taşımayı adet edindim…

Kendi Kendini Doldurabilen Pil

zabun | 25 August 2008 18:09

Sıradan şarj edilebilir Ni-MH bir pilin gövdesinin içerisine, esnek bir güneş paneli yerleştirme fikri Pichaya Puttorngul‘a red dot tasarım ödülü kazandırmış. Fikir işe yarar ve yapılabilmesi son derece olası. Pil bittiğinde yapmanız gereken tek şey, pilin gövdesi içerisinde rulo halinde kıvrılmış film şeklindeki güneş panelini çekip açmak ve güneş gören bir yere bırakmak.

AAA Logo Creator 2008 2.10(logo programı)

gulli | 05 July 2008 09:38

aaa logo
aaa logo

Web siteleri için oldukça basit ve rahat olan bu Logo programi tüm siteler için Muhteşem logolar yapılabilir AAA logo web sayfanız için birbirinden farklı logoları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Önceden hazırlanmış 100’den fazla hazır logo ve 8000’den fazla logolarda kullanabileceğiniz objeler içeriyor.

aaa logo
aaa logo

New blank project tıklayıp yeni bir sayfa Açıyorsunuz bu işlemi yaptıktan sonra aşağıda Icons,sings 5 Bolumunden Bir obje seçiyorsunuz

aaa logo
aaa logo

Artık O objeyi kendinize Göre Ayarlayabilir küçültüp büyütebilirsiniz şimdi Sıra yazı yazmada yukarıdaki object Resimde de Görüldüğü gibi

aaa logo
aaa logo

New text bölümünde Bir yazı tipi seçin bu yazı tipinide istediğiniz gibi Düzeltir istediğiniz gibi küçültüp büyütebilirsiniz.

aaa logo
aaa logo

Programı Şuradan indirebilirsiniz..