bildirgec.org

gulli

10 yıl önce üye olmuş, 5 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Bedava ziyaretçi defteri

gulli | 10 June 2010 14:22

bedava ziyareçi defteri
bedava ziyareçi defteri

Günümüz de reklamsız ve ücretsiz bir web sitesi bulmak oldukça zorlaşmış. Reklam içerikli ücretsiz web sitesi veya ziyaretçi defteri açmak kullanıcılar için bir dezavantajdır. çünkü reklamlar bazen öyle bir hale geliyorki artık web te gezinmek insana sıkıcı geliyor. işte Defter.us sitesi bizi bu derten kurtaracak 11212
üye barındıran defter.us sitesi ve özellikleri :
1 : Tamamen ücretsiz
2 : Tamamen Türkçe menü
3 : Ziyaretçi defterinin yönetimi tamamen size aittir.
4 : Tamamen reklamsız
5 : Mesaj yazan kullanıcıların ip adresleri yönetim panelinde görüntülenecek şekilde kayıt edilir.
6 : Yazılan mesajlar sizin kontrolünüz altındadır dilerseniz onay verdikten sonra yayınlanır dilerseniz hemen yayınlanır.

Demo’suna ulaşmak için tıklayın.

AAA Logo Creator 2008 2.10(logo programı)

gulli | 05 July 2008 09:38

aaa logo
aaa logo

Web siteleri için oldukça basit ve rahat olan bu Logo programi tüm siteler için Muhteşem logolar yapılabilir AAA logo web sayfanız için birbirinden farklı logoları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Önceden hazırlanmış 100’den fazla hazır logo ve 8000’den fazla logolarda kullanabileceğiniz objeler içeriyor.

aaa logo
aaa logo

New blank project tıklayıp yeni bir sayfa Açıyorsunuz bu işlemi yaptıktan sonra aşağıda Icons,sings 5 Bolumunden Bir obje seçiyorsunuz

aaa logo
aaa logo

Artık O objeyi kendinize Göre Ayarlayabilir küçültüp büyütebilirsiniz şimdi Sıra yazı yazmada yukarıdaki object Resimde de Görüldüğü gibi

aaa logo
aaa logo

New text bölümünde Bir yazı tipi seçin bu yazı tipinide istediğiniz gibi Düzeltir istediğiniz gibi küçültüp büyütebilirsiniz.

aaa logo
aaa logo

Programı Şuradan indirebilirsiniz..

Rtükten Çocuklarımız İçin Filitreleme Programı

gulli | 03 July 2008 13:28

Rtük
Rtük

Günümüzde, erişkinler için olduğu kadar çocuklar için de Internet kullanımı neredeyse bir vazgeçilmez olmuştur. Giderek artan Internet kullanımı, her alanda olduğu gibi uyulması ve dikkat edilmesi gereken kuralları da beraberinde getirmektedir.
Bilinçli ve güvenli birer Internet kullanıcısı olmamız her açıdan son derece önemlidir. Internet kullanırken karşılaşabileceğimiz risklerin, dikkat etmemiz ve uymamız gereken kuralların neler olduğunu bilmemiz gerekmektedir.
Sevgili çocuklar ve değerli ebeveynler; “bilinçli ve güvenli Internet kullanıcılığı” ile ilgili bazı bilgiler aşağıdaki bölümlerde yer almaktadır.
Rtük’ün ilgili sayfasına giderek internet filtreleme programını indirmek ve bilgisayarınıza kurmak için detaylı açıklamayı
rtük adresinde bulabilirsiniz

Intel’den ödüllü online futbol oyunu

gulli | 25 June 2008 12:40

intel futbol chalange 2008
intel futbol chalange 2008

Intel, Avrupa Futbol Şampiyonası coşkusuna Intel Soccer Challenge ile ortak oluyor. 11 Haziran’dan beri www.intelsoccerchallenge.com/tr adresinde oynanan ödüllü oyun, futbol severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Oyunun amacı, doğru tuş kombinasyonlarını kullanıp, farklı tekniklerde goller atarak puan toplamak bunun için tek yapmanız gereken sadece üye olmak….