Geçenlerde televizyon kanalları arasında gezinirken şunu düşündüm: Hani ekranda bir karakter sigara içince buzluyorlar ya görüntüyü. Mesela televizyonda Ferhat Göçer görününce de benzer bir uygulama yapılsa. Bu cümle aynen böyle dökülüverdi ağzımdan televizyonun başındayken. Arkadaşım atladı hemen “lütfen Funda Arar için de aynı işlem uygulansın” dedi. Liste uzayabilir tabii. Günde beş öğün aynı insanları görmek istemeyebiliyor bünye. Fazla geliyor.

imgkelebek.hurriyet.com.tr adresinden alınmıştır
imgkelebek.hurriyet.com.tr adresinden alınmıştır

Daldan dala. Okan Bayülgen çocuğuna İstanbul adını vermiş. Bence çok fena. O çocuk şimdi bir ömür İstanbul diye çağrılacak. Epey kötü bir fikir bence. Ki insanın duymaktan en çok hoşlandığı sözcük, kendi ismiyken. İnsan çocuğuna şehir ismi vermemeli bence.

Yiğit Karaahmet için sahiden üzüldüm. Bazı yeni yıllar böyle kötü günlerle geliyor işte. Dilerim en kısa zamanda atlatır, dağıtır bu kötü bulutları.

Swinger diye bir mevzu var, bilmem biliyor musunuz? Eş değiştirme. Ben yapmıyorum sen yapmıyorsun, kim yapıyor o zaman. Cinsellik bir ömür oturup kafa yorulsa yine çözülemeyecek bir mesele. Bence.Artık bu yazıyla da Nobel alamazsam daha ne yapayım değil mi?