bildirgec.org

magazin hakkında tüm yazılar

Olgun ama Taze…

firatocal | 18 August 2010 11:32

38 yaşın baba olmak için hep çok geç bir yaş olduğunu düşünürdüm… Son dönemde gördüğüm 60 lık 70 lik olgun baba örneklerinden sonra fikrim tamamen değişti…

eskiden ara sıra magazin dergilerinde 35 inden sonra baba olmuş ünlülere rastlıyordum… hatta dedelik vasfına layık kişilerin de taze babalar gibi çalım sata sata gezdiklerini okuyor , ” bu işte bir bit yeniği var , tüp bebek , sunni döllenme ” , diye düşünüp pek de önemsemiyordum…

şimdilerde ise olgun baba olma fikrine tamamen alışmış durum dayım … benim de 38 yaşında babalık duygusunu tatmış olmam , sıradan , halktan kişilerin de çok rahat olgun moruklamış babalar olabile ceğini öncelikle kendime ispat etti…

en son haber ve dedikodular

nazokiraze | 07 July 2010 15:03

Harry Potter serisinin dört filminde yer alan Padma Patil rolündeki Afshan Azad Mayıs ayında saldırıya uğrayarak hastanelik edilmişti, bu saldırıyı yapanların Azad’ın oyuncu olmasına karşı çıkan ağabeyi ve babası olduğu ortaya çıkınca iş mahkemeye gitti. 12 Temmuza kadar sürecek davada baba-oğul öldürme tehdidi, ağabey ise ayrıca kızkardeşine fiziksel zarar vermekle suçlanıyor.

Mimar Sinan’ın hayatının anlatılacağı Koca Sinan adlı projede Mimar Sinan rolünde yer alacak oyuncunun Şener Şen’in olacağı açıklandı.
Yapımda Hürrem Sultan’ı ise Nurgül Yeşilçay oynayacak.

Pazartesi günlerinden nefret ediyorum.

kahramancayirli | 11 January 2010 14:25

doublekeyf.com adresinden alınmıştır
doublekeyf.com adresinden alınmıştır

Küçükken babalarıyla ilintili iletişim problemleri olan küçük kızlar büyüdüklerinde erkek arkadaşları, sevgilileri, kocalarıyla da muhakkak sorun yaşıyorlar. Misal Yeşim Salkım. Mesela Hande Ataizi. Ya da Seda Sayan. Aklıma geldi.

sresim.com adresinden alınmıştır
sresim.com adresinden alınmıştır

Yazılarda bir orta noktayı bulamadım gitti. Ya sıkı edebiyat ya magazin. Nereye doğru gidiyorum, bilmiyorum artık.

Hande Yener, Demet Akalın ve Grand Theft Auto

kahramancayirli | 06 January 2010 14:51

internetteyim.net adresinden alınmıştır
internetteyim.net adresinden alınmıştır

Elektrik faturası 287 TL geldiğinden beridir müzik dinleyip göbek atarak ısınmaya çalışıyorum. Elektriğe yapılan zamları pek umursamıyordum ama fatura gözünün önünde belirince insan aynı rahatlıkta duramıyor.

Hande Yener ile Demet Akalın barışmış. Kenan Erçetingöz’ün programında Demet Akalın telefonla stüdyoya bağlanıyor. Şubat ayında yeni projeleri müzikmarketlerde olacakmış. Bir de Türkiye turnesi düşünüyorlarmış. Kraliçeler Yolda gibi bir isim düşünülüyormuş.

Swinger, Yiğit Karaahmet, Okan Bayülgen, Ferhat Göçer…

kahramancayirli | 05 January 2010 18:38

Geçenlerde televizyon kanalları arasında gezinirken şunu düşündüm: Hani ekranda bir karakter sigara içince buzluyorlar ya görüntüyü. Mesela televizyonda Ferhat Göçer görününce de benzer bir uygulama yapılsa. Bu cümle aynen böyle dökülüverdi ağzımdan televizyonun başındayken. Arkadaşım atladı hemen “lütfen Funda Arar için de aynı işlem uygulansın” dedi. Liste uzayabilir tabii. Günde beş öğün aynı insanları görmek istemeyebiliyor bünye. Fazla geliyor.

imgkelebek.hurriyet.com.tr adresinden alınmıştır
imgkelebek.hurriyet.com.tr adresinden alınmıştır

Daldan dala. Okan Bayülgen çocuğuna İstanbul adını vermiş. Bence çok fena. O çocuk şimdi bir ömür İstanbul diye çağrılacak. Epey kötü bir fikir bence. Ki insanın duymaktan en çok hoşlandığı sözcük, kendi ismiyken. İnsan çocuğuna şehir ismi vermemeli bence.

yabancı magazin haberleri

gokaan | 30 September 2009 15:07

Exotto Magazin
Exotto Magazin

Türkiye’deki birçok magazin sitesinin arasına Exotto Magazin adında yeni bir site daha katılmış. Hafif dalga geçer, hafif eleştirel bir dille magazine biraz daha eğlence katmışlar.

Sitenin en büyük özelliği ise Türkiye’nin ilk ve tek yabancı magazin sitesi olması. Hergün güncelleniyor ve kaliteli resimler kullanılıyor.

Bu konuda sizde meraklıysanız mutlaka bakın!

www.exotto.com

Bu arada günün güzelleri de akıllara zarar =)

Blog Dergisi 1. Sayısı Yayınlandı

black89 | 08 August 2009 18:02

blog dergisi 1. sayı
blog dergisi 1. sayı

Tam Bir Blog yazarı Yasin Yüksel Türkiye’nin ilk blog dergisini yayınlamaya başladı. Blog Dergisi profesyonel blogculuğu anlatırken bir çok kategoride dikkat çekici konulara da değinmektedir. Dergiye online olarak ücretsiz bir şekilde sahip olmanız ve okumanız mümkün. Derginin ilk sayısını buradan okuyabilirsiniz. Yetkili kişiler tarafından derginin kendi sitesindeufak bir problem olduğu ve en kısa zamanda düzeltileceği bildirildi.

anti-paparazzi el çantası

odo | 05 July 2009 14:07

bu el çantası magazin malzemesi olmak istemeyenler için paparazzilere karşı bir kalkan gibi iş görüyor. etraftaki kamera ışığını algılayan cihaz, kameraların görüntü almasını engelleyecek şekilde kendi flaş ışığını yayıyor.

paparazziler savulun!
paparazziler savulun!

her ne kadar magazin dünyasının çoğu ferdi o kamera ışıkları için can atıyor olsa da bu konudan muzdarip olanlar elbet vardır ve bu zamazingo onlar için kullanışlı olabiliir. magazin dışı alanlarda kullanımı da artık kişinin ihtiyacına kalmış diyelim.