Bu gönderide sizlerle Nature tarafından hazırlanmış çok hoş bir wordpress teması paylaşacağım. Özellikle fotoğrafçılar için çok kullanışlı ve görsel açıdan ilgi çekici bir tema.

Tema tamamen ücretsiz olup gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Nature tarafından geliştirilen fotoğraf portföyü teması CSSMayo.com tarafından yayınlanmıştır. Tasarımcı çok eğlenceli ve fotoğrafçılar için çok gösterişli ve kullanışlı bir çalışma olmuş. Temayı kullanmak için ihtiyacınız olan tüm dosyaları, nasıl kuracağınıza dair bilgileri sıkıştırılmış olarak burada bulabilirsiniz. Ayrıca .psd formatında ihtiyaç duyduğunuz dosyalarada buradan erişebilirsiniz.Tema genel kullanım lisanslı olarak yayımlandığı için herhangi bir yasal sorun teşkil etmemektedir. Dolayısıyla her türlü projelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz ve kaynak dosyalarını kullanarak kendinize uygun değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Temayı test edin■Önizleme■Temayı yükle (.zip, 2.8 Mb)■.PSD Dosyalarını yükle (.zip, 20.1 Mb)Kurulum Rehberi
1.Öncelikle temanın en güncel sürümünü burada bulabilirsiniz.2.Sıkıştırılmış dosyaları çıkarın ve sunucunuzda “wp-content/themes/” klasörüne yükleyin.3.Wordpress yönetici panelinizde “Görünüm > Temalar” ve “Creative by nature” temasını etkinleştirin.4.”Araçlar> Okuma” ;■Ana sayfa görünümünün statik olup olmadığını kontrol edin.■Menüden açılış sayfası için kullancağınız sayfayı seçin.Teşekkürler