Dijital dünyanın gözde iletişim uygylaması Skype, Android Platformuna sahip telefonlar için geliştirdiği Skype for Android uygulamasını kullanıma sundu.

Android 2.1+ platformuna sahip cihazların yükleyebileceği Skype for Android uygulaması ile kullanıcılar, Skype uygulamasına sahip diğer arkadaşları ile görüşebilecek ve anlık iletilerini/mesajlarını gönderebilecekler. Üstelik ücretsiz olarak.

Kullanıcılar, telefon aramaları için gerekli olan kredilerini Skype’tan satın aldıktan sonra, WİFİ veya 3G marifeti ile telefon görüşmelerini gerçekleştirebilecekler.Skype for Android tanıtım videosu:
http://www.youtube.com/watch?v=nYVYJJES1_wEğer halihazırda bilgisayarınıza kurulu bir Skype uygulamanız var ve kullanıyorsanız, mevcut kullanıcı ismi ve şifreniz ile Skype for Android uygulamasına da giriş yapabilir ve hesabınızdaki iletişim listenize ulaşabilirsiniz.
Skype for Android uygulamasını skype.com/m adresinden ya da Android Market‘ten indirebilirsiniz.Ayrıca bu sayfa yardımı ile SMS’le de yükleyebilirsiniz.[Bonus+++++]
+En Seksi 16 Adet JQuery Eklentisi ve Eğitimi+Go Nedir?: Google’ın Yeni Programlama Dili!+Müzik Severler için Facebook Uygulamalarının Top 10’u+Göz Alıcı Slide Gösterimleri İçin: JQuery slideViewerPro+Herkes Gider Mersine, Rupert Murdoch Gider Tersine Mi?![Kaynak] Skype Blog, mashable.[Paylaş]Sosyal Medya paylaşım sayfası burada.[algoz Takip Noktaları] Bildirgeç ProfilBlog FF Twitter Facebook + Buzz E-posta RSS Mobil iPhone