Müzik ruhun gıdasıdır. Müzik dediğimizde aklımıza hemen fizy,last.fm,myspace müzik,mtv,billboard,yahoo music,iTunes,pandora,we7 ve aol music gibi siteler gelir. Tabi bu sitelerin sayısını artırmak mümkün.

Peki kaçımızın aklına Facebook gelir? Sanıyorum bir iki kişi dışında kimsenin.. Bünyesinde bulundurduğu uygulamalar, çeşitli özellikler ve en önemlisi mevcut kullanıcı sayısı ile Facebook hayatımızın merkezinde. Tabi bu noktada Facebook‘un bu şanından faydalanmak isteyen sitelerin de olmaması mümkün değil.İşte tam bu noktada Face to Find giriyor devreye..Face to Find ile ; Facebook‘ta paylaşılan videolar arasında arama yapabiliyor, anında izleyebiliyor, bilgisayarınıza indirebiliyor, sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabiliyor ve facebook hesabınız aracılığıyla yorum bırakabiliyorsunuz.
Hemen sizleri Face to Find‘e alalım. Unutmadan da; sitenin Türkçe dil desteği bulunuyor..

Sosyal JaAaa: FriendFeedTwitterPilli Profildiğer yazılarım için: JaAaa’nın ProfiliMeraklı ol!
* 47 adet webmaster aracı* PDF dosyalarınızı yazıya aktarın – PDF to Word* En İyi 4 Online Tercüman Hizmeti* Facebook Fan Sayfana Google Analytics Ekle* Nasıl Yapılır: YouTube Videolarını İndirelim* En iyi ücretli fontlar