Dell kullanıcıları kalitesiyle yıllardır şaşırtmaya devam ediyor. Daha önceden sahip olduğu Studio ve XPS serilerinin ismini taşıyan yeni desktop canavarıyla da tam olarak bunu yapıyor. Bilgisayarın performansına ve özelliklerine çoğumuzu hayran bırakıyor!

Performans Canavarı Ferrari’nin de sponsoru olan işlemci devi AMD’nin Six-Core işlemcilerini kullanıyor. DDR3 belleklerle daha fazla performans ve genişletilebilirlik için 4 tane DIMM yuvası içeriyor. Yine HD ekran kalitesi AMD’nin yakın zamanda satın aldığı ATI firmasının RADEON HD ekran kartlarıyla sağlanıyor.

Windows 7 Ultimate 64-Bit işletim sistemiyle birlikte gelen cihaz, ATI Radeon HD 5870 1GB2 GDDR5 ekran kartına sahip. 2GB’dan 16GB’a kadar DDR3 1333 MHz Dual Channel SDRAM artırılabilir bellek konfigurasyonlarına imkan sağlıyor. 1,5 TB’lık HDD genişliği sunan cihaz, Blu-Ray diskiyle kaliteyi tanımlıyor.KaynakAlakalı Yazılar:
Performansın Vücut Bulmuş HaliDell Mini 10 & 10v : Kaliteli ve PortatifDell Optiplex 960 Serisi: Çevre DostuDell M210X Projektör: Mobil Olmanın GücüDell Inspiron 17 : İncelik, Tasarım ve Güç TasarrufuDell Alienware M11X: Oyun Oynamanın KeyfiYeni Teknolojili Dell Inspiron 15Dell Latitude XT2 Tablet: Dell Kalitesi ile Tabletin KesişimiDell Managed Mobile Computing Station Cart: Destek Sistemi Hazır!Sonunda bu da oldu: Dell Wireless Plus Mainstream Projector