Merhaba arkadaşlar bu ilk yazim inşallah yararlı olur sizin için. Konumuz php ile basit yönetim paneli. Size en basit yolla anlatacağım sorularınız olursa cevaplayabilirim.index.php :
Yazı ekle
Yazı düzenle

ayarlar.php : makaleekle.php :

Şimdi ise işlem sayfamız işlemci.php Arkadaşlar şimdili bu kadar bir sonraki konuda veri duzenleme ve silme konusuna bakacağız son olarak iki şey vermek istiyorum sql ve listeleme kodumuz. Listeleme: (Kodu deneme şansım olmadı hata varsa düzeltiriz. — phpMyAdmin SQL Dump– version 3.2.0.1– http://www.phpmyadmin.net—- Anamakine: localhost– Üretim Zamanı: 27 Mart 2011 saat 15:51:24– Sunucu sürümü: 5.1.36– PHP Sürümü: 5.3.0SET SQL_MODE=”NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO”;—- Veritabanı: `znx-a`—- ———————————————————— Tablo yapısı: `site`–CREATE TABLE IF NOT EXISTS `site` (`id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT,`title` varchar(25) NOT NULL,`date` varchar(25) NOT NULL,`articles` text NOT NULL,PRIMARY KEY (`id`)) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=latin5 AUTO_INCREMENT=21 ;—- Tablo döküm verisi `site`–
Bu kadar kodları kendinize göre düzenleyip istediğiniz şekilde kullanın. Sonrakı konuda gorusmek dileği ile. Dosyaları ıstersenız verecegım.