bildirgec.org

vodafone hakkında tüm yazılar

vodafone neden

neoturk | 30 June 2012 14:01

http://neoturk.blogcu.com/vodafone-123-yes-evet-ara/12916659

HemenPortre.com’da Ücretsiz Portreni Yaptır

junya | 18 May 2012 17:37

Türkiye Vodafone Vakfı’nın UNDP ve Alternatif Yaşam Derneği ile hayata geçirdiği Düşler Akademisi, engelli insanlara tiyatrodan dansa, müzikten resme pek çok sanat dalında ücretsiz eğitimler veriyor. Bu proje ile sanatın engellilerin hayatında yarattığı büyük dönüşümü, sosyal medyanın gücüyle çok daha geniş kitlelere ulaştırmak için Hemenportre.com fikrini hayata geçirdi.

Engelli gençlerin toplumsal hayata eşit ve aktif katılımının örneğini sunarak Düşler Akademisi’nin bilinirliğini artırmak amacıyla hazırlanan Hemenportre.com adresinde ünlü bir ressam web kameranız aracılığı ile sadece 1 dakika içinde portrenizi yapıyor. Hatta bu profesyonel ressam portrenizi yaparken sizi doğru ışıkta, doğru pozu vermeniz için de yönlendiriyor.

Süre tamamlandığında ressam hazırladığı portrenizi gösteriyor. Ancak büyük bir sürpriz de işte o anda ortaya çıkıyor. Portrenizi hazırlayan bu ressamın Düşler Akademisi projesi ile sanatın engel tanımadığını bizlere ispat eden birçok gençten biri, %90 görme engelli olan Orhan Kıvılcım olduğunu öğreniyoruz.

Vodafone’un da desteklediği Düşler Akademisi ‘‘Sanat ve Sanatçı Engel Tanımaz’’ diyerek yola çıkıyor. Siz de bu projeye destek olmak için Hemenportre.com‘da %90 da görme engelli Orhan Kıvılcım’a portrenizi yaptırıp, bunu Facebook’ta paylaşabilirsiniz.

Vodafone FreeZone’un yeni yüzü Athena oldu!

junya | 30 April 2012 15:00

Şebnem Ferah ile beraberliğine devam eden Vodafone FreeZone, geçtiğimiz aylarda Athena’ya Twitter üzerinden bir video yollayarak tweetleşmeye başlamıştı. Sonrasında gelişen olaylar ve yapılan anlaşma sayesinde Vodafone FreeZone, sosyal medya üzerinden etkileşime girerek Twitter üzerinden anlaşan ilk marka olarak bir ilki gerçekleştirmiş oldu. Ayrıca Athena “Özgürce Yaşa” şarkısının Athena versiyonu için de stüdyoya girecekmiş.

Mayıs ayında Şebnem Ferah ve Athena’yla FreeZone festivallerinde eğlenmek, Freezone’lular için gençliklerini #kutlamazamani diyen Vodafone FreeZone’un anlaşmasının detayları Twitter‘da!

Beğenirsen 250 MB, beğendirirsen 250 dakika!

HappyDoodle | 10 October 2011 14:27

Vodafone, gençlere özel alt markası Vodafone FreeZone’un Facebook sayfasında ilgi çeken bir kampanya başlattı. “Toplan, Kazan!” adlı bu kampanyaya katılmak için öncelikle Vodafone FreeZone Facebook sayfasının beğenilmesi, sonrasında “Toplan, Kazan!” sekmesinden kampanyaya katılmak için formun doldurulması gerekiyor. Kampanyaya katılma işlemi gerçekleştiği anda katılımcı günlük 250 MB internet kazanıyor ve bunu istediği zaman kullanabiliyor. Kampanyanın ikinci aşamasında, katılımcılardan Vodafone FreeZone Facebook sayfasına arkadaşlarını çağırması bekleniyor. Çünkü sayfa 250.000 kişiye ulaştığında tüm katılımcılar Vodafone’lularla konuşmak için günlük 250 dakika kazanıyor. “Toplan, Kazan!”ı en iyi şekilde sloganı özetliyor: – Ne kadar çokuz, o kadar özgürüz!

Android ve şebeke kısıtlamaları

Vformumya | 21 April 2011 13:42

google’ın geliştirdiği mobil işletim sistemi Android maalesef ülkemizde çeşitli şebeke kısıtlamaları ile karşı karşıya kalmakta ve bu kısıtlamalar tam anlamıyla andoid özellikleri kullanmamızı engelliyor. 7 ay önce ilk defa android‘i keşfetmek maksadıyla android işletim sistemli samsung gt5700 model cep telefonunu aldım.

samsung android gt 5700
samsung android gt 5700

Vodafone’dan Büyük Cesaret Örneği

64egesel64 | 21 September 2010 19:59

Vodafone çok büyük bir cesaret örneği göstererek bir kapsama kampanyası başlattı.

Sel felaketinde bir çok kayıp yaşayan vodafone alt yapısını kısa sürede arttırarak ülkenin 4 bir yerine ulaşmayı başardı ve kendine güvenerek vodafone kapsama kampanyasını başlattı.

Diğer oparatörlerden numarasını taşıyarak gelen aboneler vodafonedan memnun kalmazlarsa ilk fatura tutarlarını vodafone karşılıyor

Ayrıntı bilgi için www.vodafone.com.tr

Vodafone Kampanya Bedava sms mms internet Kampanyası

NLPMaster | 13 July 2010 16:51

vODAFONE BEDAVA SMS bedava mms bedava konuşma süresi ve bedava mobil internet kazandıran kampanyası ile siz de kazanabilirsiniz. Vodafone faturasız hat kullanıcıları 30 tl yükleme yapınca bedava 100 dk konuşma 100 mms 100 sms 100 mb internet kazanıyor.
Kampanya istesinde yer alan kampanya burada:
Vodafone kampanya
Vodafone bildirgec haberleri burada: vodafone bedava cep telefonu
Vodafone sayfası burada:

Türkiye’de mobil ödeme

Tcpip | 28 June 2010 17:26

İnternet üzerinden ödeme almak biz webmasterlar için çoğu zaman sıkıntı verici bir iş olmuştur. Güvenlik nedeni ile ziyaretcilerin çoğu kredi kartı bilgilerini paylaşmak istememektedir. Web üzerinden kredi kartı ile ödeme almanın alternatifleri herzaman bir arayış olmuştur.

Fakat artık mobil ödeme var.

mobil ödeme
mobil ödeme

Nedir mobil ödeme
Gsm operatörlerinin ve bazı teknoloji firmalarının geliştirdiği cep telefonunuzdan sizin onayınıza sunulduktan sonra ödeme yapmanızı sağlayan güvenli bir ödeme sistemidir.

Adım adım anlatacak olursak
1- müşteri sitenize girer
2- ürünü beğenir ve ödeme tuşuna basar
3- ödeme sayfasına geldiğinde cep telefonu numarasını girer

Vodafone Özgür Festival en sağlam metalciyi Sonisphere’e yolluyor

spoiledrotten | 23 June 2010 16:10

Vodafone Özgür Festival Metal Dedektörü en sağlam 40 metalciye exi26 Sonisphere bileti hediye ediyor. Tek yapmanız gereken Vodafone Live sitesine gidip Facebook profil bilgilerinizi paylaşarak Metal Dedektörü’nden geçmek! Puanınızı arttırmak için neler yapmanız gerektiği uygulamanın Puan Hangarı bölümünde açıklanıyor. Dedektörden günde üç defa geçme hakkınız var, yarışma Perşembe 23:59’da bitiyor, yani elinizi çabuk tutmanız lazım 🙂