bildirgec.org

usb çoklayıcı hakkında tüm yazılar

Lenovo’dan USB’li laptop adaptörü

sCoRPionTR | 14 September 2010 14:52

Laptopların güç adaptörleri genellikle uçları hariç aynıdır. Tek amaçları laptopu şarj etmektir. Fakat Lenovo bu adaptörlere birden fazla işlev eklemeyi başarmış. Lenovo Power Hub laptopu şarj etmenin yanı sıra USB hub görevi de görüyor.

Sihir tadında USB Çoklayıcı

Lorilleux | 02 April 2010 16:34

Cylindrus
Cylindrus

Sıradan USB çoklayıcıların tasarımından artık sıkıldınız mı? Cevabınız evet ise, Cylindrus tam size göre. Cylindrus!un tasarımını görünce içinden tavşan çıkacak zannetmeyin. O sadece bir USB çoklayıcı…

4 iN 1 Mouse Pad

teoriker | 01 July 2009 15:55

4 iN 1 Mouse Pad
4 iN 1 Mouse Pad

Yine çok amaçlı bir usb aygıt üretmişler. Bu cihazı hem hesap makinası olarak, hem mousepad olarak, hem usb hub olarak, hem de masanızı aydınlatmak için kullanabilirsiniz.

4 iN 1 Mouse Pad
4 iN 1 Mouse Pad

Ürünü satın almak isterseniz buradan buyurun.
Ürünü fiyatı : $17.99

Transformers’lar Geri Döndü

xerre | 22 May 2009 09:56

transformers 80 ve 90’lı yıllara damgasını vuran kült bir çizgi film. Yayınlandığı zamanlarda herkes transformers oyununu oynar hatta nedense herkes Autobot olmayı isterdi. Bu yüzden uzunca bir süre transformers oyuncakları çok ilgi gördü.
Şimdi o zamanları özleyen ya da “o zamanlar oynayamamıştım oyuncaklarıyla” diyenler için transformers’lar geri geldi. Bu kez mouse, usb ve usb çoklayıcı olarak.