bildirgec.org

usb bellek hakkında tüm yazılar

iPhone için USB flash disk

Kalysbek | 07 Haziran 2011 16:21

PhotoFast şirketi iGadget’lar için i-FlashDrive üretti. Bir tarafında PC bağlantısı ve diğer tarafında 30-pinli Apple bağlantısı var. Böylece, iTunes ve ötesinde atlamasına PC ve iPhone, iPod touch veya iPad arasında bilgi paylaşımında bir fırsat var. Böylece, Bilgisayarınızda iTunes yokken iPhone, iPod touch veya iPadınız ile bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

TRON HAKKINDA HER ŞEY!!!

Beacool | 06 Şubat 2011 14:42

TRON HAKKINDA HER ŞEY!!!

TRON LEGACY
TRON LEGACY

Hafta sonu, haliyle insanın kendine en çok zaman ayırdığı günler. Bu günlerde yapılabilecek birçok alternatif olmasına rağmen en popüler olanlarından biri avm ve sinema keyfi. Sinemalarında son yılların en popüler etkinliği 3D filmler…

Şu aralar gişeleri en çok meşgul eden filmlerin başında ise kuşkusuz Disney in Tron Efsanesi (Tron Legacy) isimli filmi geliyor (bkz yazı sonu isyanı). 1982 yılında zamanının çok ötesinde bir teknikle çekilen ilk filmin devamı yeni gösterimde bırakın biz teknoloji meraklılarını diğerleri için bile moda yaratacak unsurlar mevcut…

Kingston DT Ultimate A USB 3.0 USB bellek

cellat erdem | 17 Eylül 2010 18:53

Usb 3.0 teknolojisi ile artik cok daha hizli veri aktarimi yapabiliyoruz. Usb 3.0’in hizli yukselisi sayesinde yakinda herkesin cebinde bu teknoloji yer alacak. Ozellikle yeni cikan bircok laptop usb 3.0 teknolojisini barindirmakta.

taşınabilir bellek kol düğmeleri

konami | 31 Mayıs 2010 19:19

Şekli ve işlevi şıkça birleştiren bu kol düğmeleri aslında birer taşınabilir bellek sevgili James Bond hayranları. Kol düğmesi başına 2 gb kapasiteyle 4 gb boyutunda gizli plan taşıyabilmenize imkan veren bu kol düğmelerinin ya da daha doğrusu kol düğmesi-belleklerin çifti 195 $’dan satılıyormuş. Ayrıca altın kaplı olanları da üretilmiş.

En Çok Kullandığımız Ucuz ve Kaliteli 4 Zamazingo

gsmteknik11 | 26 Mayıs 2010 16:56

Zamazing yazılarımı genellikle daha piyasaya çıkmamış ürünler ya da yeni duyurulmuş ürünler arasından seçiyordum, fakat şöle bir eksiklik hissetim; temin etme imkanımız o an için olmuyor ve sadece yazıyı okuduğumuzla klalıyoruz. Onun için bu yazımda en çok ihtiyaç duyduğumuz ucuz ve kaliteli bizzat (2’sini) kullanmış olduğum 4 zamazingoyu sizlere tanıtacağım.

1-Nokia 1661 Cep Telefonu

Nokia 1661 oldukça zarif ve ince bir tasarıma sahip. El feneri, radyo gibi dahili özellikleri var. Şarj konusunda çok iyi, ortalama 4 gün kullanabiliyoruz. Diğer bir başarışı özelliği ise ses kalitesi. Görüşme esnasında etraftaki parazit ve gürültüyü en aza inidiren teknolojiyi destekliyor. Nokia’nın bu teknolojiyi 1661’de kullanmış olmasına şaşırdım, genellikle E71 VE E72 tarzı iş telefonlarında kullanıyordu. En büyük avantajımız ise 100-120 tl arasında bir ücret ödeyerek kaliteli bir telefona sahip olabilmemiz.

2-PHILIPS SHP 1900 HIFI MİKROFONLU PC KULAKLIK

PC başında vakit geçirirken ya da bilgisayar vasıtasıyla sesli görüşme yapıcaksak en önemli ihtiyacımızdır kulaklık, fakat piyasada her yeri sarmış durumda olan kalitesiz çin malı ürünlerden birçoğumuz şikayetci olmuşuzdur. Uzun yıllar kullanabileceğimiz PHILIPS SHP 1900 kulaklığa sahip olabiliriz ,ayrıca ses kalitesi de mükemmel diyebilirim. Fiyatı ise sadece 18TL

CORSAIR FLASH PADLOCK 2

mcosar | 19 Şubat 2010 18:55

Yüksek performanslı bilgisayar ürünleri ve flash bellek ürünlerinde dünya lideri konumunda olan Corsair firması bugün yeni Flash Padlock 2 güvenli USB flash sürücünün üretimine başladığını duyurdu. Bu benzersiz USB flash bellek kapsamlı ve kişisel verileri, kritik iş dökümanlarınızı, fotoğraflarınızı istemediğiniz kişiler tarafından kullanılmaması için veya kaybettiğinizde içindeki bilgilere ulaşılamaması amacıyla verileri ekstra korumak için tasarlanmıştır.

LCD ekranlı J-Shape USB Bellek

mrcherie | 13 Ocak 2010 17:31

Bildiğiniz usb bellek, tek farkı lcd göstergesi.

Üzerinde bulunan ekranı sayesinde ne kadar boş alan kaldığını görebileceğiniz bir sistemle donatılmış bu usb bellek Sokolova Ekateryna imzasını taşıyor.

kaynak

Mp3 Çalabilen Taşınabilir USB Hoparlör

zabun | 18 Aralık 2009 02:37

USB portu üzerinden çalışan taşınabilir hoparlörleri piyasada daha sık görmeye başladık. Resimdeki küp şeklindeki bu ürün de bir USB hoparlör. Bu ahşap hoparlör aynı zamanda mp3 çalar olarakta işlev görmekte. Bilgisayar, cep telefonu, PMP, mp3 çalar ve benzeri ses kaynaklarına bağlanabiliyor. Üzerindeki SDHC/SD/MMC ve USB bellek girişleri ile doğrudan mp3 çalabiliyor. Ürün küçük boyutları ve görece düşük fiyatı ile ön plana çıkıyor.

Özellikler:

 • USB üzerinden şarj olma ve güç alma
 • Yerleşik lityum-iyon pil
 • 4.5cm stereo hoparlör RMS 6W (3W+3W)
 • Frekans yanıtı: 150~18KHz
 • SDHC/SD/MMC ve USB belek girişleri
 • Ses kontrol düğmesi
 • Çal/Durakla, Önceki, Sonraki tuşları
 • Ekolayzır seçiminin de yapılabildiği uzaktan kumanda
 • Aç/Kapa anahtarı ve LED güç indikatörü
 • 3.5mm girişiyle çeşitli ses kaynaklarına bağlanabilme
 • Windows ve Macintosh platformlarıyla uyumlu
 • Boyutlar: 107 x 110 x 113mm
 • Ağırlık: 376g

[geeky-gadgets] [usbgeek] [usb.brando]

Bomba Usb Bellek Ama Patlamaz :)

ozanTi | 23 Kasım 2009 09:34

İnternette gezerken takip ettiğim teknoloji sitelerinden olan OhGizmo’daki şu yazıda rastladım bu bomba usb belleğe.

Aşağıdaki resimde gördüğünüz bomba usb’nin fiyatı sadece 39.99 dolar ve 8 gb hafızaya sahip.

Bomba Usb Bellek Patlamayanından
Bomba Usb Bellek Patlamayanından

Ama peşin peşin söyleyeyim Türkiye’de bu usb belleği kullanmak kullanan açısından biraz tehlikeli olabilir 😀