bildirgec.org

cellat erdem

10 yıl önce üye olmuş, 20 yazı yazmış. 3 yorum yazmış.

iPhone’la PINBALL

cellat erdem | 27 September 2010 12:37

iPhone vaya iPodtouch’ınızı pinball’a çevirerek eski günleri yad etmek ister misiniz? Pinball Magic adlı bu aksesuar sayesinde oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tek problem biraz küçük olması. Ürünün paketine pinball uygulaması, telefon yuvası, tuşlar, pistonlar ve eğlence dahil. Fiyatı ise 40$.

TEKNOLOJI VE SOSYAL MEDYA HAKKINDA EGLENCELI TV DIZISI BOLUMLERI

cellat erdem | 21 September 2010 11:21

Sosyal medyanin gelismesiyle ve kitleleri ele gecirmesiyle televizyon dizileride zaman zaman bu konuyu dalga gecmek ve sosyal medya bagimliligini gostermek amaciyla ele aliyor.Bircok kisinin severek izledigi Simpson,South Park,30 Rock,Modern Family dizilerinde bu konuyla karsilasabilirsiniz.

NOT:Videolara ilgili resimlere tiklayarak ulasabilirsiniz.

the simpsons – “mapple store ve steve mobs”

30 TANE MUKEMMEL GRAFFITI

cellat erdem | 19 September 2010 16:06

Tasarimlarinizda bircok seyden ilham alabilirsiniz.bu noktada graffitilerin tasarimlariniza olumlu katkilar saglayacagina emin olabilirsiniz.

kaynak

ILGI CEKICI BROSUR TASARIMLARI

cellat erdem | 18 September 2010 15:17

Brosurler profesyonel ellerde,uygun yontemlerle kullanildiginda sirketler icin mukemmel bir pazarlama araci gorevi gorebilir.Bu yazida 45 adet brosur tasarimina ulasabilir.Calismalarinizda ilham alip,basarili calismalara imza atabilirsiniz.

kaynak

Kingston DT Ultimate A USB 3.0 USB bellek

cellat erdem | 17 September 2010 18:53

Usb 3.0 teknolojisi ile artik cok daha hizli veri aktarimi yapabiliyoruz. Usb 3.0’in hizli yukselisi sayesinde yakinda herkesin cebinde bu teknoloji yer alacak. Ozellikle yeni cikan bircok laptop usb 3.0 teknolojisini barindirmakta.

Novel Quest Emperor 1510 bilgisayar istasyonu

cellat erdem | 13 September 2010 18:19

Novel Quest!in bilgisayar tutkunları için ürettigi bilgisayar istasyonu ile eğlenceli vakitler gecireceksiniz. Ürünün genel tasarımı içerisinde ayarlanabilir klavye, sele, bacak dinlendirme yeri, ileri-geri gidebilme, led ışıkklandırmalar, mac ve pc giriş çıkışları bulunmakta. Bilgisasyar istasyonunun dış çercevesi çelikten üretilmis ve oldukça sağlam. Sitesinden ürünü kendi isteklerinize göre oluşturabilirsiniz. Temel versiyonu 4.950 $.Benim kendime uygun oluşturduğum kısmen işe yarayabilir ve yine kısmen ucuz versiyonu 7000$’a mal oldu.

TREBS MAKARNA MAKINASI

cellat erdem | 08 September 2010 11:22

Trebs makarna makinası, makarna ile ilgili tüm işlemleri tek başına yapabiliyor. Tek yapmanız gereken yumurta ve unu koymak, ardından düğmeye basmak. Ve dakikalar içinde makarnanız hazır. Bir seferde 500gr makarna yapabilen makina evinizdeki en büyük yardımcınız olmaya aday.

kaynak

eldiven bateri

cellat erdem | 07 September 2010 10:11

Bu interaktif eldiven sayesinde bateriye olan sevginizi biraz da olsa tatmin edebilirsiniz. Drum Gloves adlı bu ürün Arnoud den Besten, Kristo de Pooter, Sam Vesters ve Thomas Letermea tarafıdan tasarlanmış. Bu bateri kiti eldivenden bşska hoparlör ve ses işleme cihazindan oluşmakta. Eldivenlerin parmaklarınının masaya dokunması ile sesler oluşmakta. Kullanım videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

kaynak