bildirgec.org

upload hakkında tüm yazılar

Upload yaparak para kazanma ipuçları

lemonvodka | 26 April 2011 12:32

Merhaba,

Bu yazımda size upload yaparak nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağım.

Öncelikle bir adet sunucunuz olursa gayet hızlı bir şekilde download yapıp ardından o dosyaları upload edebilirsiniz.

Almanız gereken sunucu veya VPS, Windows tabanlı olmalı. Bunun sebebi de uzak masaüstü bağlantısı kuracak olmamızdır.

Film ve oyun upload ederseniz daha çok dosyanız indirilir ve daha çok kazanırsınız.

Güvenilir Kazanç Kapısı

ANDER | 20 February 2011 14:12

Şüphesiz internet üzerinden en kolay,hızlı ve güvenilir para kazanma yöntemlerinden biri upload ile kazanç sağlamaktır. Bu yazıda her yaptığınız upload’ın download edilmesine para veren sistemlerden Turbobit‘i tanıtmaya çalışacağım.

resim yükleme sorunu

Barky | 10 February 2011 16:05

yazıya resim yüklemeye kalktığımda biraz bekleyip 413 request entity too large hatası veriyor. 1-2 gündür böyle, sunucudan kaynaklanan bir sorun mu? kendiliğinden mi düzelir?

sörften de para kazanılır

payners | 22 December 2010 15:00

moneysan.com
-siteye üye olup sörf yapmaya başlıyorsunuz.
– 1 saat sörften 0.12$ kazanıyorsunuz.
-ayrıca ptc(tıkla kazan özelleği) reklamları da var.
-hesabınızda 2$ olunca paypal veya alertpay adresinize ödemenizi isteyebilirsiniz.
– bir hafta içinde ödeme yapıyorlar.
-tek yapmanız gereken üye olup sörf yapmak…

10 En İyi Ücretsiz Resim Yükleme Sitesi

aksuck | 10 December 2010 14:32

photobucket

photobucket’da resim paylaşmanın yanında videolarınızı da yükleyip patlaşabiliyorsunuz.

imgzzz

imgzz çok yeni bir site. arayüzü çok sade. bilgisayarınızdaki bir resmi yüklemeyebilmenin yanısıra herhangi bir web sayfasındaki resmin URL sini yazarak da siteye yükleme yapabiliyorsunuz. ayrıca siteye resim yükleyerek para kazanabiliyorsunuz. detaylarını siteden bulabilirsiniz.

flickr

flickr bildiğimiz gibi sanırım en büyük resim yükleme ve paylaşma sitelerinden bir tanesi. siteye üye olarak resim yükleyebiliyorsunuz.

online fotoğraf düzenleme

silver530 | 25 August 2010 14:22

picnik.com
picnik.com

gelişen teknoloji aynı zamanda ucuzlayan teknoloji demek. öyleki dijital fotoğraf makinelerinin gelişmesiyle birilikte fiyatları da aşağılara inmeye devam ediyor. aynı zamanda bu fotoğraf makineleri cep telefonlarınında ayrılmaz bir parçası olmuş durumda. hatta bazı cep telefonlarının yüksek çözünürlüklü olması nedeniyle ayrı olarak bir dilital fotoğraf makinası almak yerine cep telefonuyla fotoğrafçılık yapmayı tercih edenler de var.

şimdi ister cep telefonuyla olsun ister dijital fotoğraf makinasıyla olsun çektiğiniz fotoğraflarınıza rötuş yapmak için photoshop gibi ağır yazılımları yüklemeye gerek kalmadan internet üzerinden bu işi yapabilirsiniz. bunun için google‘ın web tabanlı fotoğraf düzenleme sitesi olan picnik.com var hemde ücretsiz.

gelişmiş upload nesnesi ve jquery upload

admin | 03 August 2010 19:23

Daha öncede yazmıştım bunu ama bu nesnenin hataların ve fazla özelliklerinin giderilmiş hali..
Bu dosya upload nesnesi sayesinde çok kolay bir şekilde upload yapabileceksiniz.Çok esnektir ve tüm ihtiyaçlarınızı giderecek şekildedir,indirdiğiniz zaman içerinde farklı örnekler bulunmaktadır.
Bu sınıfın tüm değişkenlerini ingilizce olarak yazdım çünkü phpclassessitesindede yayınlanmaktadır.

Stnc File Upload kullanım bilgileri ve özellikleri
– Sunucunuza dosya veya dosyalarınızı yüklemenizi sağlar,nesne tabanlıdır,esnektir,tüm projelerinizde kullanabilirsiniz.

Turbobit ile Para kazanmak

ewrenjfm | 23 July 2010 14:05

Merhaba Arkadaşlar , internet üzerinden yüklü miktarda para kazanmak istermisiniz, eğer cevabınız evet ise, tam size göre bir konu, upload yaparak para kazanacaksınız, ve sonradan oluşan bu linkleri sitelerde forumlarda paylaşarak indirilmesini sağlayacaksınız, ve gelsin paralar 😉 internetin en çok kazandıran sistemlerinden birtanesi…

ödemeler anında yapılıyor, ve 10 dolara ulaştıgında paypal hesabınıza yatıyor, (paypalden banka hesabınıza çekmek ücretsiz ve çok kolay)

En Kolay ScreenShot Alma ve Upload Etme Yöntemi

guv2000 | 29 April 2010 10:23

ScreenShot alma kaydetme ve karşıya gönderme adımları webmasterlar ve bilgisayarla haşır neşir olanlar için kolay ama uğraştırıcı bir işlemdir. Sihirli printscreen tuşuna basılır, resim işleyici açılır, yapıştırılır, karşıya gönderilir ve kodlar alınır.

Webmasterlar için ikinci adım ise sayfanın tamamının resminin alınmasıdır ki bu 4-5 ayrı yapıştırma işlemi ile sonuçlanır uzun sayfalar için.

Bütün bunları tek tuş ile yapsak hoş olmaz mı? Evet işte bütün bu işlemleri tek başına yapan bir firefox eklentisi var.

Upload yoluyla para kazanmak

allnite | 03 March 2010 10:37

İnternette çok upload yapıyorsanız ve bunu paraya çevirmek istiyorsanız bu site tam sizlik.
Bu yolla çok ciddi rakamlar elde edebilirsiz.Uploaded.to bizim bu yolda kullanacağımız en ideal site.Örneğin Rusya Ve Almanya’dan yapılacak her 10.000 download için 100 Euro kazanabilirsiniz.Eğer başka ülkerden download yapalırsa 10 Euro kazanabilirsiniz.Sizin referansınızla üye olanlardan dolayı da Euro kazanabilirsiniz.Bu rakamlar çok görünse de aslında forum sitelerinde bunu başarmak gerçekten çok kolay bu işi yapan biri olarak.