bildirgec.org

ttnet hakkında tüm yazılar

Phorm üzerine bir derleme

cnkymz | 19 October 2012 17:48

phorm derlemesi cnkymz.com
phorm derlemesi cnkymz.com

Günlerdir hatta aylardır tartışılan bir konu oldu Phorm. Bu tartışmalar devam ederken, bir çok yazar yeni yazılar yazdı, araştırmalar yaptı. Sonuç olarak bilgilendirici içerikler yazıldı. Bizde cnkymz.com olarak bunları derledik ve size sunmak istedik.

Derlememizde, Phorm’un ne olduğundan bahsettik. Ne amaçla çalıştığından, nasıl bir sistem olduğundan konuştuk. Phorm’un geçmişini incelemiş yazarlardan derlediğimiz bilgilerle, geçmişte olan bitenleri paylaştık. Şuanda Türkiye’de olan bu sistemden doğabilecek sorunlarını göstermeye çalıştık. Tüm yanları ile sizlere sunmaya çalıştık. Derlemeyi okumak için Bir Tutam Phorm

Yerinde duramayan gençlerin festivali FiesTTa!

bluelake | 05 May 2011 17:22

Festival’de neler var?
TTallstars: Büyük Turnuva Başlıyor! Basketbol benim için aşk diyorsan işte sana fırsat, TTallstars Basketbol Turnuvası. Takımını oluştur, hemen başvur!
Ödüller:
-Türkiye birincisine NBA All Star maç bileti ve Amerika seyahati
-Türkiye ikincisine Londra’da dil eğitimi
-Kampüs birincilerine Türkiye’de dil eğitimi
-Kampüs ikincilerine DVD Player, sözlük ve İngilizce eğitim seti
Futbol: Avea Uni Football Challenge’da kazanan takım Barcelona’ya gidiyor!
Konser: Mirkelam ile yerinde duramayacaksın!
Karaoke: Kendine ve sesine güveniyorsan yarışmaya katıl. Kazanan dünyanın en iyi müzik festivali olarak kabul edilen Sziget Müzik Festivali için Budapeşte’ya uçuyor!
CampusCam: Sabah okurları festivalin en iyi fotoğrafını seçiyor. Yarışma birincisine Apple iPad, kampüs birincisine Canon’un en yeni dijital fotoğraf makinesi!
Daha fazla bilgi için tık tık!
Twitter’dan takip etmek için şuraya tık tık!
Festival videoları için buraya tık tık!

internetten ders çalışmak

silver530 | 11 March 2011 12:01

ders çalışmak bazı öğrenciler için kabus olabilir ama bu kabus internet sayesinde eğlenceli bir hale dönüşebiliyor. nasıl mı, tabiki de ttnet vitamin ile. bu servis ilköğretim ve lise müfredatında bulunan dersleri içeriyor.

ttnet vitamin
ttnet vitamin

ilkokul bölümü okuma bilenlerin rahatlıkla kullanablecekleri ve üst sınıflarında anadolu liseleri için araştırma yapabilecekleri şekilde tasarlanmış. program milli eğitim bakanlığının programlarına uygun hazırlanmış. konular basitten başlıyor ve ilerledikçe detaylı ayrıntılara giriliyor. matematik, fizik, kimya, biyoloji, dil ve anlatım, ingilizce öğrenim paketleri var.

Hangi İnternet Erişim Şirketi Daha İyi?

admin | 07 January 2011 18:19

Eminimki bu soruyu hepimiz düşünmüşüzdür. Acaba hangi internet erşim şirketi daha iyi hizmet sağlıyor ve hangisi daha az sorunla çalışıyor? Malesefki hangisi sorunsuz çalışıyor diyemiyorum ama en azından en az sorunsuz çalışanı hangisi bunun cevabını çok merak ediyorum. Bu konudaki bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memlun olurum. Şimdiden teşekkürler…

Sende Yarış Hediyeni Kap (ttnet bilgi yarışması)

| 08 November 2010 10:09

ttnet bilgi yarışması çok güzel hediyeler vermektedir. Sende gir üye ol ve kazan. ttnet sayfasına üye olduktan sonra günlük 15 defa yarışma imkanı veriyor. Eğer birilerine email gönderirsen ve o kişi de üye olursa ikinci bir defa daha 15 kez yarışıyorsun. Bu yarışma sonunda en yüksek aldığın puan senin hanene yazılıyor.
işte adresi

Türkiye’nin Yeni Hattı TTNet Mobil

CihanTurK | 28 October 2010 13:00

ttnet mobil
ttnet mobil

TTNet yeni bir hizmetiyle pazara hızlı giriyor. İnternet sektörünün devi olan ttnet şimdide telefon hattı sektörüne adım atıyor. Hem telefon hem de internet faturasını tek bir yerde toplayacak bu hattın adı da TTNet Mobil.
Piyasada olan mevcut hatlara oldukca ciddi bir rakip olacağı ve pasta paylarını değiştireceği görünüyor. Ve bu rekabette kullanıcıya yarayacağı çok açık şekilde görülmektedir. Haberin detaylarını görmek isteyenler buraya tıklayarak okuyabilir.
Umarım bu yeni hat piyasayı ciddi anlamda değiştirir. Ve sonuç olarak da kullanıcının cebine yarar.

Nokia Booklet 3G Aramızda!

pilli | 13 October 2010 14:27

Nokia’nın ürettiği ilk bilgisayar olan Nokia Booklet 3G, üstün dayanıklılık sağlayan süper bir alüminyum kasaya sahip şık tasarımı, kolay kullanımı ve üstün teknolojik özellikleriyle göz dolduruyor. Günde 12 saate varan kullanım süresiyle tam anlamıyla mobil bir bilgisayar deneyimi sunan Nokia Booklet 3G, 20 mm’den ince boyutuyla şimdiye kadar üretilmiş en ince bilgisayarlarından biri. Aynı zamanda 1250 gr’lık ağırlığıyla da dünyanın en hafif bilgisayarlarından. Dahili WLAN ve WWAN özelliği, WiFi veya hücresel şebeke bağlantısı olan her yerden internete bağlanmanıza imkan tanıyor.

TTNET’in Türkiye’ye getirdiği Nokia Booklet 3G’ye, kampanya kapsamında ayda 63 TL’ye sahip olunabiliyor. Üstelik 500 MB Akıllı 3G paketi ayda 6,99’a bilgisayarla birlikte satın alınabiliyor.