bildirgec.org

solo hakkında tüm yazılar

Akıllı Kamera: Arcerfish Solo

geceyazankedi | 18 March 2010 16:04

Bugüne kadarki tüm kameralar düşünmekten öte olanı gösteren aletlerden ibarettiler. Bulundukları mekandan görüneni çekerler ve sadece hareketleri algılayabilecek kadar akıllı olabilirlerdi.

Bu ip kamera ise yepyeni deneysel fonksiyonlarla karşımızda. Günlük yapılan işleri izliyor tanımlıyor ve belli bir süreden sonra olağan olmayan hareket ve sesleri hiçbir şekilde bilgisayara ihtiyaç duymadan e-posta ya da sms yoluyla size gönderebiliyor. Ürünü amazon.com‘dan sipariş verebiliyorsunuz.

beats solo

schizophrenia13 | 29 October 2009 10:34

beats solo
beats solo

beats’in ikinci kulaküstü kulaklık modeli olan solo, 199.95$ fiyatla bu ay satışa sunulacak. her monster cable ürünü gibi bu da yassı kablolara sahip. çift yalıtıma sahip kulaklığın üzerinden yeni nesil ipod ve iphone kontrol edilebiliyor.
katlanabilen solo’nun yanında taşıma çantası, kablolu kumanda ve temizleme bezi gelmekte.

solo kariyer!

NICKoldNICK | 30 December 2008 09:59

http://www.theonion.com/content/news/gen_tommy_franks_quits_army_to

Adrien Brody

queennothing | 09 May 2008 09:37

Adrien Brody, 1973 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin en kalabalık yeri olarak bilinen New York City’nin 5 ana hattı içerisinde yer alan Queens’de doğdu. Annesi, The Village Voice muhabiri ve fotoğrafçısı Sylvia Plachy; babası ise emekli tarih profesörü ve amatör ressam Elliot Brody’dir.
Küçük yaşta usta fotoğrafçı olan annesine poz veren Adrien’in yeteneği, babasının yüreklendirmesiyle açığa çıktı. Ünlü American Academy of Dramatic Arts’da drama eğitimi aldı. Bu ‘haftasonu okulu’ndan sonra New York’taki Fiorello H. LaGuardia High School of Music and Art & the Performing Arts adlı okula kaydını yaptırdı. Brody, oyuncu olmak istiyordu.

canon rock

hikikomori | 17 June 2006 09:05

youtube‘un favorileri arasında gezinirken şu videoya rastladım. çocuğun ne kadar iyi çaldığı bir yana aslı johann pachelbel‘in canon adlı eseri olan bu beste, klasik müziğin rock tonlarıyla ne kadar güzel yorumlanabileceğine bir örnek. parçayı videodaki haliyle düzenleyen kişi de tayvanlı jerryC. kendi yorumu da şurada. hatta burada da bahsedilmiş. sanırım bu yorum gitaristler arasında fenomen olmuş olacak ki başka birçok örneğine rastlamak da mümkün.