bildirgec.org

serbest hakkında tüm yazılar

Arko Men ile Atış Serbest

absnth | 28 May 2011 14:56

Milli Takımlar Erkek Bakım Markası ARKOMEN tarafından hazırlanan serbest atış oyunu 20 seviyeden oluşuyor. Oyun gol olan her atıştan sonra bir sonraki seviyeye geçiliyor ve bu atışlarda vurduğunuz her ARKO ürününden ekstra puan kazanıyorsunuz.

Oyun sonunda en yüksek puan alanlar yapılacak çekiliş ile;

  • 3 kişi PlayStation3 ve PES 2011,
  • 3 kişi PlayStation Portable,
  • 10 Milli Takım Resmi Forması,
  • 10 Milli Takım Resmi Şapkası,
  • 30 ArkoMen Ürün Paketi

kazanıyor. Oyuna başlamak için buraya tıklayın!

Güçlü olmak

bithikotsis | 27 April 2011 09:53

Geçenlerde Behzat Ç’yi izliyordum. Uzun zamandır izlememiştim. Komiserin, izlediğim bolumde mensubu olduğu teşkilatın üyelerine onca uğraştan sonra yaptığı konuşma, ”güç” adı verilen unsurun aslında pazu, kuvvet değil, onur ve dürüstlüğün hakim olduğu duygu ve hareketler silsilesi olduğunun apaçık ifadesiydi. Teşkilat bir katilin soruşturmasını sürdürse de gelişen bazı olaylardan dolayı, sadece kendi çıkarları için kapatıyor, katil serbest kalacak iken Behzat Ç. buna katlanamayıp işi sonuna kadar goturmeye kararlı şekilde hareket ederken bir de tehdit alıyor. Sonunda bir konuşma yapıyor. Konuşmada kendisinin yoldan çıkarılmak istendiğini anlatıp, teşkilatına sitemini dile getiriyor. Aldığı çeki yırtıp atıyor ve plaket tabağı yanına alarak salondan ayrılıyor.

Ekle-Çıkar…

| 14 January 2009 16:23

Her gün ekle,
Bir kelimeyi,
Bir cümleyi
Ya da latife^yi…
Kafiyeli mi?
Hayır, serbest…
Her gün çıkar,
Dünden geçenleri…
Bak şiir’e,
Yeni başlıyor, hayat
Her gün^^^…

101 Essential Freelancing Resources Türkçeleştirildi

wols | 28 November 2008 18:48

freelance çalışma araçları
freelance çalışma araçları

Freelance (serbest) çalışmak her ne kadar birçok grafiker için başında işten anlayan veya anlamayan bir yönetici olmadığı için dilediği gibi çalışma imkanı demek ve daha çok kazanç demek olsa da bir çok zorlukları olduğu da bir gerçektir.Freelance grafiker aynı zamanda grafik tasarım çalışmaları ile birlikte iş takibi yapmak fatura kesmek müşteri ilişkileri ve daha bir çok görevi de tek başına yapması demektir.

Bahsedeceğim site freelance çalışan grafikerler için gerekli olan ve işlerini kolaylaştıran araçların bulunduğu kaynakları bir liste haline getirmiş.

kudüm

mengu yincge | 05 October 2008 12:26

etten kemiğe kemikten iliğe. ilikten iflah olana. denge hali ortada. ters çevir.
iki defa veda el mecbur el veda.
say kaç defa. emanete vefa.

taşıyıcı ikisi de. akraba da değiller. sürekli takip kontrol altında iki kez daha başarmışlar ilkinden sonra. Havva ve Bahri eş. Bahtiyar adı var eloğlu çocuk 16 yaşında. düzenli değişir kanı. ölür de bozamaz düzeni. yoksa yok. alyuvarlar akyuvarlar birbirini yer durur. belini bükmemiş hiç gurbette. sadece asılmış piç. daha 16 yaşında.
başla.

kudüm tek.
simit altı ortası boş silindir yenmez.
akoru yok da tınısı bozulmasın vurmalı.
karar düm.
güçlü derecesi makamın tek.
kalın tiz tını tanı.