bildirgec.org

absnth

11 yıl önce üye olmuş, 13 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

ArkoMen ile Sevgiliyi Geri Kazan!

absnth | 26 July 2011 16:05

Arko Men Aslı ile Mert’in ayrı kalmasına dayanamayıp onları barıştırmak için bir uygulama hazırlamış. Uygulamada Aslı ile Mert’in barışmasını sağlayanlar Acer Aspire Netbook, Philips Mp3 Player ve Arko Men Duş Jelleri Seti ödüllerinden birini kazanma şansı yakalıyorlar.

Kendine güvenip ben bu işi yaparım diyenler, buyrun buraya !

DASK 3. Kısa Film Yarışması

absnth | 12 July 2011 14:32

DASK, ‘Depremi Kaderine Bırakma’ konulu kısa film yarışmasında izleyici özel ödülünü belirlemek için bir Facebook uygulaması hazırlamış. Uygulamada oy verenler iPad, iPod ve DASK Deprem Çantası kazanma şansı yakalıyorlar.

ArkoMen’le Bul-Kazan

absnth | 28 June 2011 12:59

Sıcak yaz günlerinde aradığımız ferahlığı bize yaşatmak için piyasaya çıkan ArkoMen duş jeli serisini tanıtmak için hazırlanan Facebook uygulamasında karışık olarak gelen kelimeleri bir araya getirerek anlamlı bir cümle kurmaya çalışıyorsunuz. Cümleyi kurmayı başaranlar ArkoMen Duş Jeli seti kazanıyor.

Uygulama: http://on.fb.me/Bul-Kazan

ACER’a DOKUN

absnth | 17 June 2011 19:22

ACER, Facebook sayfası üzerinde düzenlediği yarışmada soruya doğru cevap veren her 10. kişi ACER ICONIA TAB W500 çekilişine hak kazanıyor. Ayrıca soruya doğru cevap veren ilk kişi Point Hotel Barbaros’ta The Game davetiyesi kazanıyor.

Arko Men ile Atış Serbest

absnth | 28 May 2011 14:56

Milli Takımlar Erkek Bakım Markası ARKOMEN tarafından hazırlanan serbest atış oyunu 20 seviyeden oluşuyor. Oyun gol olan her atıştan sonra bir sonraki seviyeye geçiliyor ve bu atışlarda vurduğunuz her ARKO ürününden ekstra puan kazanıyorsunuz.

Oyun sonunda en yüksek puan alanlar yapılacak çekiliş ile;

  • 3 kişi PlayStation3 ve PES 2011,
  • 3 kişi PlayStation Portable,
  • 10 Milli Takım Resmi Forması,
  • 10 Milli Takım Resmi Şapkası,
  • 30 ArkoMen Ürün Paketi

kazanıyor. Oyuna başlamak için buraya tıklayın!

DASK Facebook’ta

absnth | 23 May 2011 15:43

Ne zaman karşılaşacagımız belli olmayan doğal afetlere karşı hazırlıklı olmamıza yardımcı olan DASK (Doğal Afet Sigortaları Kurumu) Facebook sayfası ile merak edilen soruları cevaplıyor. DASK ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

DASK (Doğal Afet Sigortaları Kurumu)
DASK (Doğal Afet Sigortaları Kurumu)

Bulaşığım Birikti!

absnth | 16 May 2011 19:51

Gençliğin resmi sponsoru CardFinansGO öğrenci evlerinin en büyük sorunlarından biri olan bulaşık konusuna el atmaya karar vermiş ve bunun için bir uygulama geliştirmiş. Uygulamada kullanıcılar biriken bulaşık fotoğraflarını yüklüyor ve o an yaşadıkları duyguyu ekleyip paylaşıyorlar. Uygulamada her hafta 12 kişi bulaşık sorunundan kurtuluyor ve uygulama sonunda en çok oy alan 3 kişi Bulaşık makinesi kazanıyor. Bulaşıklardan kurtulmam lazım eve giremiyorum diyenleri buraya alalım 🙂

Sene bitiyor, tadı kalıyor!

absnth | 16 May 2011 18:32

Biten okul yıllarının ardından o günleri tekrar yaşatmak, anıları canlandırmak için hazırlanan Caramio Yıllık uygulaması ile lisenizi seçip kendinize bir yıllık sayfası oluşturabilir ve arkadaşlarınızın sayfanıza yazmasını sağlayabilirsiniz.

Benim neden yıllık sayfam yok diyorsanız sizi buraya alalım 🙂